Yardım Clean all seçeniğini unuttum

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
merhaba miui 12 de sarj sıkıntılı olduğu için miui10a döneyim dedim flashlarken alttaki 'clean all' seçeneğini tıklamayı unutmuşum şimdi cihaz açılmıyor orjinal recoveryde takılı kaldı ne yapmalıyım
edit : 'this miui versiyon cant be instealled on this device ' yazıyor recoveryde cihaz açılmadan nasıl bl kilidini açabilirim

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
Öyle yapcam yarın kargolim artık işin saçma tarafı clean and lock seçili geliyor çok insanın başına geliyordur ve basit bi çözümüde yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yeniden bl kilidini açmak ne kadar sürdü
hocam yapan kisiye bagli normal ugrassa en fazla 2 saatlik is

Oyla:

sezgin6432

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
merhaba miui 12 de sarj sıkıntılı olduğu için miui10a döneyim dedim flashlarken alttaki 'clean all' seçeneğini tıklamayı unutmuşum şimdi cihaz açılmıyor orjinal recoveryde takılı kaldı ne yapmalıyım
edit : 'this miui versiyon cant be instealled on this device ' yazıyor recoveryde cihaz açılmadan nasıl bl kilidini açabilirim
Aynı sorunu redmi note 8 de yaşadım cihaza yetkili hesapla rom atılması gerek şu anda cihazım Zenex hocamda ve sorunu çözdü size tavsiyem ona göndermeniz o sorunu çözecektir.

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Öyle yapcam yarın kargolim artık işin saçma tarafı clean and lock seçili geliyor çok insanın başına geliyordur ve basit bi çözümüde yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yeniden bl kilidini açmak ne kadar sürdü
Anında açtı

Oyla:
Üst Alt