Yardım Clean all seçeniğini unuttum

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
merhaba miui 12 de sarj sıkıntılı olduğu için miui10a döneyim dedim flashlarken alttaki 'clean all' seçeneğini tıklamayı unutmuşum şimdi cihaz açılmıyor orjinal recoveryde takılı kaldı ne yapmalıyım
edit : 'this miui versiyon cant be instealled on this device ' yazıyor recoveryde cihaz açılmadan nasıl bl kilidini açabilirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Box ile kredili yükleme yapılıcak Global cihaz olsaydı tekrar mi flash unlock ile bootloader açabilirdiniz. Hatta bootloader kilitlediğinizde brickte olmazdı. Anladığım kadarıyla cihaz k20 pro ve arka kapaktada CE simgesi yoktur.

Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
Box ile kredili yükleme yapılıcak Global cihaz olsaydı tekrar mi flash unlock ile bootloader açabilirdiniz. Hatta bootloader kilitlediğinizde brickte olmazdı. Anladığım kadarıyla cihaz k20 pro ve arka kapaktada CE simgesi yoktur.
zenex hocaya yollicam ama kargoya yetişemem bundan sonra kendi çabamla yapabileceğim hiçbirşey yok herhalde fastflashla china stable atmaya çalıştım olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam cihazda oturum açtınız mı? mi hesabı ile
açtım ama bl kilidini açan hesap değil

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
zenex hocaya yollicam ama kargoya yetişemem bundan sonra kendi çabamla yapabileceğim hiçbirşey yok herhalde fastflashla china stable atmaya çalıştım olmadı

açtım ama bl kilidini açan hesap değil
bl kilidini açan hesabı bulursanız cihazınız kurtulabilir benim anlattığım şekilde

Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
anladım aldığım yerle görüşmem lazım cok umutlu degılım o konuda şansımı denim

Oyla:

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
hocam aynisi brnim basimada geldi cihazin arka kapagi acilip edl moduna alindi yetkili hesap ile cin romu atildi ancak bu sekil duzeldi forumda Zenex diye biri var mutlaka ona ulas saglam guvenilir biri o isini halledecektir(parasal olarak gozden cikar)

bu kadar sacma bir yazilim senecegi olamazya sen o secenegi ne diye koyarsin yazilima amaci nedir koyanlarin anlamadim

Son düzenleme:
Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
Öyle yapcam yarın kargolim artık işin saçma tarafı clean and lock seçili geliyor çok insanın başına geliyordur ve basit bi çözümüde yok

hocam aynisi brnim basimada geldi cihazin arka kapagi acilip edl moduna alindi yetkili hesap ile cin romu atildi ancak bu sekil duzeldi forumda Zenex diye biri var mutlaka ona ulas saglam guvenilir biri o isini halledecektir(parasal olarak gozden cikar)

bu kadar sacma bir yazilim senecegi olamazya sen o secenegi ne diye koyarsin yazilima amaci nedir koyanlarin anlamadim
yeniden bl kilidini açmak ne kadar sürdü

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt