Yardım Clean all seçeniğini unuttum

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
merhaba miui 12 de sarj sıkıntılı olduğu için miui10a döneyim dedim flashlarken alttaki 'clean all' seçeneğini tıklamayı unutmuşum şimdi cihaz açılmıyor orjinal recoveryde takılı kaldı ne yapmalıyım
edit : 'this miui versiyon cant be instealled on this device ' yazıyor recoveryde cihaz açılmadan nasıl bl kilidini açabilirim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
merhaba miui 12 de sarj sıkıntılı olduğu için miui10a döneyim dedim flashlarken alttaki 'clean all' seçeneğini tıklamayı unutmuşum şimdi cihaz açılmıyor orjinal recoveryde takılı kaldı ne yapmalıyım
edit : 'this miui versiyon cant be instealled on this device ' yazıyor recoveryde cihaz açılmadan nasıl bl kilidini açabilirim
Cihazı fastboot mod'a alıp mi unlock uygulaması ile kilidi açmayı deneyin

Oyla:

yusufcntp

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Clean all and lock seçiliyse cihazınız brick olmuş olabilir ve fiziksel müdahale gerekir, öncelikle arkadaşın dediği gibi xiaomi tool üzerinden bootloader açmayı deneyin olmazsa daha bilgili hocalarım yardımcı olacaktır. (Garantiye gitmesi gerekebilir.)

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Clean all and lock seçiliyse cihazınız brick olmuş olabilir ve fiziksel müdahale gerekir, öncelikle arkadaşın dediği gibi xiaomi tool üzerinden bootloader açmayı deneyin olmazsa daha bilgili hocalarım yardımcı olacaktır. (Garantiye gitmesi gerekebilir.)

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Delta hariç garanti servisine sahip ise garanti çoktan bozulmuştur zaten. Tavsiyem işinin ehli bir telefoncuda yaptırması. Zenex hocamı şiddetle tavsiye ederim

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Az önce başıma geldi, kime sorduysam birick olmuş dediler ve box olmadan açamazsın dediler sağolsun bi abimin yardımı ile çözdük, benim cihazım açılıyordu lakin imei gittiği için sim görmüyor ve haliyle mi hesabını açamıyordum. Aklıma şöyle bir yöntem geldi ve işe yaradı hattımın tanımlı olduğu simi başka cihaza takıp paylaşıma açtığım zaman mi hesabına girebildim (normal wifi olmuyor), yalnız her zaman kullandığım mi şifresi olmadı şifre değiştir deyip yeni şifre ile giriş yaptım zar zor o halde mi hesabına giriş yapıp tekrar bootleader kilidini açıp twrp yükledim ardından elimde olan efs yedeğini flaslayıp telefonu kurtardım

ama sizin cihaz açılmıyormuş bu konuda bilgim yok malesef :(

Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
garantili değil k20 pro modeli zaten mi unlocku denedim 99 takılı kalıyor

Oyla:

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
şehrinizde büyük bir teknik servise gidin illaki birinde yetkili hesap olur.yeni rom atar teslim ederler.

Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
kendi başıma yapabileceğim bişey yok diyorsunuz miassisantant falan çare olmaz herhalde

Oyla:

srkan2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
lg g2 d802
Konular
2
yüklemeye çalıştığım romun zip uzantılı olanı ile deneceğim değilmi