Rehber Çin Romlu Xiaomi Telefonlara Google Play Yükleme

S

Silinen üye 171209

Guest
Merhaba ,Mi8 telefonumda cin romu yuklu, bl kilidini acmadan 2 senedir bu sekilde kullaniyorum. Miui12 guncellemesi yeni geldi, yaptıktan sonra hic bir google programi calismamaya basladi. Bildirilen yontemle(google installer) google programlarini yükleyip play store a girince checking info da takiyor. Tum gerekli izinleri,google programlari icin bilinmeyen servisten yukleme yapma iznini, autostart izinlerimi verdim ama yok, hala giris yapamiyorum. Checking info yu epey bekledikten sonrw da there was a problem communicating with google service hatasi aliyorum. Birisi yardimci olabilirse cok sevinirim
tüm google uygulamalarına tüm izinleri verip yeniden başlatın

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Aynı sorun bende de var checking info mesajını geçemiyorum..hesaplarda Google hesabı yok ekmemek istediğimde yine aynı ekran yine checking info yazısı :(play uygulamaları sildim installer i sildim ..Google installer ı yeniden kurdum. Sorun düzelmedi ..

che<>eyyup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Merhaba arkadaşlar;

Çin romlu Xiaomi telefonlarınıza Google Play yüklemesini kısa ve sade bir biçimde anlatmak istedim. Aşağıdaki yönergeleri harfiyen uyguladığınız taktirde artık sizinde Google Play marketiniz olacak :)

Başlayalım.
1- Aşağıdaki vermiş olduğum "Google-Installer.apk" dosyasını indirip telefonumuza atıyoruz.
2- Apk dosyasına tıklayıp normal kuruluma geçiyoruz. (Size bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni isteyecek mutlaka izin verin "Allow from this source"
3 - Artık yükleme işlemi başlamış olacak, gelen tüm uyarılara "Done ve İnstall" yapın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

4- İşlem bittikten sonra sizden "Gmail" hesabınızı isteyecek, bundan sonrasını biliyoruz artık.

Güle güle kullanın :)

hamdi34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hamdi
Cihazım
xaoumi explorer
Konular
0

Merhaba,
MI8 UD (Explorer Edition) kullaniyorum. 2 yil once uzak dogudan almistim. Google play indirip telefonumu ingilizce kullaniyordum. Bu ay gelen son guncelleme ile Google Play servis dışı kaldi. Telefonum hala Çin Rom. Yani Global Rom yuklemedim. Kasim ayi sonuna kadar mevcut telefonumu bu sekilde kullanmaliyim. Google Store sorunu sebebi ile guncelleme gelen tum applicationlarim servis disi kaliyor. Google Play nasil aktif edebilirim ? Google Play V3 ile de denedim olmadı. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de var checking info mesajını geçemiyorum..hesaplarda Google hesabı yok ekmemek istediğimde yine aynı ekran yine checking info yazısı :(play uygulamaları sildim installer i sildim ..Google installer ı yeniden kurdum. Sorun düzelmedi ..
Maalesef bende de aynı sorun var. Düzeltemedim hala..
Merhaba,
MI8 UD (Explorer Edition) kullaniyorum. 2 yil once uzak dogudan almistim. Google play indirip telefonumu ingilizce kullaniyordum. Bu ay gelen son guncelleme ile Google Play servis dışı kaldi. Telefonum hala Çin Rom. Yani Global Rom yuklemedim. Kasim ayi sonuna kadar mevcut telefonumu bu sekilde kullanmaliyim. Google Store sorunu sebebi ile guncelleme gelen tum applicationlarim servis disi kaliyor. Google Play nasil aktif edebilirim ? Google Play V3 ile de denedim olmadı. checking info yazısını gecemiyorum. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

berat2113

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
j600g
Konular
1
ustam eline sağlık çok güzel olmuş ben sana birşey sorayım türkçe dil yükleme imkanımız var mı

xDarkLife_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
.
Konular
0
Cihazim redmi note 9 v12.0.7 surumunu yukledim rom v3 programi indiriyorum %3 yazip uygulamadan atiyor cozumunu bilen varmi?

Tugbademir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugba
Cihazım
Xoami mi8
Konular
0
merhaba eski.bir.konu ama yardimci olursaniz sevirim. bu sekilde 3 telefona da 2yil once kurdum calisiyordu. simdi bir cihazim dhefh hatasi verdi. yeniden yuklwmwk iatirum eski versiyon oldugu icin yuklenmiyor. yardimci olur musunuz

Yahyasahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yahya
Cihazım
Note 8
Konular
0
eyvallah yuce insan cin romundan.yaziyorum

Üst Alt