Yardım Cin Roma Kurdum TWRP Kurdum EU Roma gecemiyorum

oguzakat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8 ES
Konular
2
arkadaslar cin rom kurdum fakat twrp ile eu roma nasil gecebilirim twrp guncelleyemiyorum tekrar acilmiyor twrp nasil cozebilirim cok kotu artik kafam almiyor

Ek olarak telefona eu rom yukleyip artik turkcelestirmek istiyorum fakat yukledigim anda telefon yeniden baslatinca fastboottan basliyor

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Olmadı ya neyse artık çin romu ve ingilizce kullanacağız artık yardımlar için teşekkür ederim
Hocam Mi SE oldukça sıkıntılı bir model. Her TWRP ile her romu maalesef kuramıyorsunuz. Yüklemek istediğiniz rom ile uyumlu TWRP yükledikten sonra kurulum yapabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını verdiğim konuya bir göz atarsanız pek çok sorununuzun cevabını bulacaksınız.

Oyla:

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Hocam Mi SE oldukça sıkıntılı bir model. Her TWRP ile her romu maalesef kuramıyorsunuz. Yüklemek istediğiniz rom ile uyumlu TWRP yükledikten sonra kurulum yapabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını verdiğim konuya bir göz atarsanız pek çok sorununuzun cevabını bulacaksınız.

işte bu rom ile uyumlu twrp mi? bir de flash yapayım diyorum error veriyor iyice sıyırdım resmen ya kafam allak bullak oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

işte bu rom ile uyumlu twrp mi? bir de flash yapayım diyorum error veriyor iyice sıyırdım resmen ya kafam allak bullak oldu
anlamadığım nokta şu twrp yi telefona fasstboot ekranındayken nasıl kuracağız. kise şu şekilde kuruluyor diye açıklamamış sadece kurun demiş

Son düzenleme:
Oyla:

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam cantara hocamızın verdiği konuda Fastboottan Çıkma diye bir yer var. Oradan kurtarabilirsiniz.

Oyla:

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Hocam cantara hocamızın verdiği konuda Fastboottan Çıkma diye bir yer var. Oradan kurtarabilirsiniz.
Hocam bu fastboot'un altında unlocker yazıyordu ama şimdi yazmıyor . Telefona elvada zamanı mı gelmiş demek oluyor

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam bu fastboot'un altında unlocker yazıyordu ama şimdi yazmıyor . Telefona elvada zamanı mı gelmiş demek oluyor
Bende öyle olduğunda hard brick olmuştu hiç bir yere girmiyordu, pc görmüyordu, EDL modda yetkili hesap ile rom attırdım.

Oyla:

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
flash atayım diyorum no such file or directory diyerek error veriyor . Dostum telefon direk fastboot modunda açılıyor altta unlocker yazıyordu şimdi yazmıyor. EDL moduna nasıl gireceğiz ki

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
flash atayım diyorum no such file or directory diyerek error veriyor . Dostum telefon direk fastboot modunda açılıyor altta unlocker yazıyordu şimdi yazmıyor. EDL moduna nasıl gireceğiz ki
Fastboot modunda açılıyorsa iyi hocam EDL en son çare.

Oyla:

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Edit : Sonunda flash atıyor hallettim . Sorunun çözümü fastboot romunun sadece C ya da D klasöründe olacakmış herhangi bir alt klasörde olunca flashlama yapmıyor. Şimdi ben bunu flashlıyorum (sirius_images_V11.0.3.0.PEBCNXM_20190926.0000.00_9.0_cn_bc09b23ef4) ama buna uyumlu twrp nasıl yüklenir bilmiyorum o yüzden artık çin romu ile ingilizce kullanacağım yapacak bir şey kalmadı. Yardımlarınız için teşekkür ederim . Çin romunda otomatik güncelleme bölümü de yok artık nasıl güncelleme gelecekse

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Edit : Sonunda flash atıyor hallettim . Sorunun çözümü fastboot romunun sadece C ya da D klasöründe olacakmış herhangi bir alt klasörde olunca flashlama yapmıyor. Şimdi ben bunu flashlıyorum (sirius_images_V11.0.3.0.PEBCNXM_20190926.0000.00_9.0_cn_bc09b23ef4) ama buna uyumlu twrp nasıl yüklenir bilmiyorum o yüzden artık çin romu ile ingilizce kullanacağım yapacak bir şey kalmadı. Yardımlarınız için teşekkür ederim . Çin romunda otomatik güncelleme bölümü de yok artık nasıl güncelleme gelecekse

Cantara Hocamın verdiği konudaki fastbootan çıkma adımlarını yapınız aksi halde normal çin romundan başka roma geçemeye bilirsiniz

Oyla:
Üst Alt