Çözüldü Cihazim hakkında bilgi verilmiyor.

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Form no:

414425

Cihaz 29.09 da delta servise ulaştı, o günden beri çok ticket attım hatta kullanılmalık telefon istedim çünkü işlerim aksıyor ama her tickete verilen cevap şudur;

Cihazınızın incelemeleri devam etmekte olup gerekli işlemler sonlandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

10 gündür cihazin incelemesi bitmediyse bunun onarımı bi 40-50 gün sürer ?

Cihazim açılmıyordu o yüzden göndermiştim hangi aşamada neler yapıldı veya kullanıcı hatasımı , garanti yapacak mı hiçbir bilgi yok...

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
son durum: parça bekleniyor diyor fakat hangi parça onu öğrenebilirmiyim

alf0606

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
34
Serviste süreç ağır işliyor benimde batarya değişmişti bunun için 20 gün bekledim parça bekleniyor yazıyorsa sana onarımı ücretsiz yapıp göndercekler senin yapacağın sabırla beklemek
Form no:

414425

Cihaz 29.09 da delta servise ulaştı, o günden beri çok ticket attım hatta kullanılmalık telefon istedim çünkü işlerim aksıyor ama her tickete verilen cevap şudur;

Cihazınızın incelemeleri devam etmekte olup gerekli işlemler sonlandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Cihazim açılmıyordu o yüzden göndermiştim hangi aşamada neler yapıldı veya kullanıcı hatasımı , garanti yapacak mı hiçbir bilgi yok...

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Form no:

414425

Merhaba cihazınızın bekleme sürecinden dolayı özür dileriz. Her cihazın servise geldiğinde bir işlem sırası ve buna bağlı olarak işlem süresi bulunmaktadır. Cihazınızın açılıp kapanma sorunu var ve parça olarak batarya beklemektedir.
Saygılarımızla

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
Merhaba cihazınızın bekleme sürecinden dolayı özür dileriz. Her cihazın servise geldiğinde bir işlem sırası ve buna bağlı olarak işlem süresi bulunmaktadır. Cihazınızın açılıp kapanma sorunu var ve parça olarak batarya beklemektedir.
Saygılarımızla

Çok teşekkür ederim bilgi için, sadece cihazın brick-kilitlenmesi ile bataryanın ilişkinini çözemedim. Ekspertiz resimleri neden arıza takipte gözükmüyor

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Çok teşekkür ederim bilgi için, sadece cihazın brick-kilitlenmesi ile bataryanın ilişkinini çözemedim. Ekspertiz resimleri neden arıza takipte gözükmüyor
bataryada arıza tespit edildiği için bataryanızda değişim yapılacak.

Üst Alt