Sohbet Cihaz neden sosyal medyada kötülenme algısına sahip ?

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
NOTE 8 PRO'nun LANSMAN da çıkıp kendine RAKİP tanımlarsan (Bu özellikler sadece HUAWEİ MATE 20 PRO işaret ediyor) bende seni onla karşılaştırım.

Hatta çok çok üstünde diye üstüne basa basa söylersen bende müşteri olarak değerlendirim. Deneyimimi de gelir yazarım.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
DAKİKASI : 32.10
Karşılaştırsan kaç yazar birisi 2000 tl birisi 7000 tl aradaki 5000 tl farka rağmen note 8 pro affetmemiş tokatlamış çoğu alanda hadi sen gitte kirin 710 lu p30 lite ile kendini tatmin et

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeynelzeynel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeynel
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Elk.Elektironik
Konular
7
Son günlede youtube gibi sosyal platformlarda herkes bu cihazı kötüleme çabasına girmiş şarjı şöyle ekranı böyle bunun sebebi sizce ne olabilir? Bende bu cihazı kullanıyorum yaklaşık 1 aydır hiçbir sıkıntısını görmedim. Sadece eziyet çektiğim nokta Turk Telekom kullanmam. Fikirlerinizi ve bu cihazla ilgili tecrübelerinizi alabilir miyim?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapa
Kastenmi yapılıyor onu bilmem ama eu rom proya rom çıkartmayaağını duyurdu sebeb olarak MTK işlemcisini gösterdi.
Şahsen o kadar para verip MTK işlemcili bir telefon almam madem MTK işlemcisi var gider umidigi,ulefone,yada doigee markalı çok daha ucuz telefon alırım burda sorulacak soru Xioami neden MTK işlemcili telefon çıkardığıdır sırf MTK işlemcisi olduğu için almadım proyu

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Karşılaştırsan kaç yazar birisi 2000 tl birisi 7000 tl aradaki 5000 tl farka rağmen note 8 pro affetmemiş tokatlamış çoğu alanda hadi sen gitte kirin 710 lu p30 lite ile kendini tatmin et

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu söz var senin ne kadar anlattığın değil karşıdakinin ne kadar anladığı idi ben ona birde kavradığı diye eklim. Benim açımdan tartışma bitmiştir. Dilediğini yazarak tatmin ol.

Üst Alt