Sohbet Cihaz neden sosyal medyada kötülenme algısına sahip ?

murat1301

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Cihazdaki sorunları hataları işlemciyi görmezden gelirseniz iyi cihaz yani avuntu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi note 8 benim için yanlış seçim ve pişmanlıktan öte gidemedi.

fatihalkis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi redmi s2
Konular
0
Cihaz güzel ben beğendim 2000 gibi garanti kapsamlı cihaz ve özellik acısından gayet donanımlı kamera özellikleri ve oyun performansı 2000 verilerek alınılacak bir cihaz bu fiyata bu özellik ve donanımda cihaz doğruya doğru tabi dersin benim garanti işime gelmez ben cihazla oynuyacağım rom atıcam 7 24 en kaliteli oyun oynayacağım o zaman vericeksin 4000 lira ona göre cihaz alıcaksın durum bu cihazı kötülemeye gerek yok kullanıcı tipine göre kimine hitap eden bir cihaz bu arada 4 sene bir fiil mtk işlemci cin sitesinden alınan lenovo kullanmış memnun kalmış bir kişiyim söyleyim elektronik biraz şans birazda kullanım birada sana hitap edicek telefonu bulma kolay gelsin şahsi fikrini yayınlayan herkeze teşekkürler forumun amacı bu...

Progeneral

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şamil
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
11
Cihaz 64 megapiksel kamera diye tanıtılınca insanlarında kamera ve video üzerine bekletisi iyice artıyor. Aslında tamamen pazarlama stratejisi. Aslında mühim olan lensin kalitesi ve sensördür.

Kamera kesinlikle reklamın yapıldığı kadar muhteşem değil. Geniş açı ve makro çekimler vasat. Kameranın gündüz çekimlerine söz yok ancak Mi 9 T aslında Pro ile karşılaştırıldığında bir tık aşağıda. Gece çekimlerinde orta düzeyde. Video konusunda bence vasat.

Hoparlör kalitesi de beni tatmin etmedi.

Aslında cihaz parasının cihazı parasının üstünde bir performans göstermiyor. O kadar çok şişirildi ki insanlardaki beklenti arttı. Bu sebeple de yüksek beklenti karşılanmayınca insanlar olumsuz şeyler söylüyorlar.
Kardeş 2000 TL'ye aldığın cihazdan fazlasını veriyor cihaz sen o istediklerin için 4000 TL gözden çıkarmalısın

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Kardeş 2000 TL'ye aldığın cihazdan fazlasını veriyor cihaz sen o istediklerin için 4000 TL gözden çıkarmalısın
Bu arkadaş 2000 tlye iphone 11 pro max performansı bekliyor kusuruna bakma

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
NOTE 8 PRO'nun LANSMAN da çıkıp kendine RAKİP tanımlarsan (Bu özellikler sadece HUAWEİ MATE 20 PRO işaret ediyor) bende seni onla karşılaştırım.

Hatta çok çok üstünde diye üstüne basa basa söylersen bende müşteri olarak değerlendirim. Deneyimimi de gelir yazarım.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
DAKİKASI : 32.10

Ekli dosyalar

• RAKİPLER.jpg
    RAKİPLER.jpg
    306,5 KB · Görüntüleme: 22

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
Arkadaslar 2 gun once en bastaki mesaji yazmistim sorunuml ilgili 2 tane redmi note 8 pro aldim diye. Ben sorunumu cozdum . Bunu sizinle paylasmak istiyorum . şimdi ekraninizda dokunma algilama sorunu , takilma ve pil sorunu meydna gelmişse bu dediklerimle kurtuluyorsunuz.ornek ben kurtuldum cok şukur. Yapmaniz gerekn şu , çok basit . Guncelleme varmi diye taratmaya girdigimiz yerden sag uste cakra var oraya basip ordan son paketi indir e basin. Sirasi su . Ayarlar - sistem guncelleme ardindan sag usteki uste iste olan üç nokta basin - son olarakta en son paketi indir e basin ve bekleyin . Biliyorum e zaten bende son paket yani 11.0.2.0 yuklu diyebilirsiniz garantili olanlar icin . Evet bunu yapin cunku wifi de en ifak bi saliselik kesinite bile guncelleme roglari tam olarra indirip yuklenmiyor. Yuklendikten sonra miui 11 tekrar baslatiliyor ve sonuc duzeldi. Ustunede bi hard reset attinizmi kotu gunler geride kaliyor. Yani demek istedigim ota uzerinden tekrar miui 11 i yukleyin ... HERKESE HAYİRLİ OLSUN ...

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Arkadaslar 2 gun once en bastaki mesaji yazmistim sorunuml ilgili 2 tane redmi note 8 pro aldim diye. Ben sorunumu cozdum . Bunu sizinle paylasmak istiyorum . şimdi ekraninizda dokunma algilama sorunu , takilma ve pil sorunu meydna gelmişse bu dediklerimle kurtuluyorsunuz.ornek ben kurtuldum cok şukur. Yapmaniz gerekn şu , çok basit . Guncelleme varmi diye taratmaya girdigimiz yerden sag uste cakra var oraya basip ordan son paketi indir e basin. Sirasi su . Ayarlar - sistem guncelleme ardindan sag usteki uste iste olan üç nokta basin - son olarakta en son paketi indir e basin ve bekleyin . Biliyorum e zaten bende son paket yani 11.0.2.0 yuklu diyebilirsiniz garantili olanlar icin . Evet bunu yapin cunku wifi de en ifak bi saliselik kesinite bile guncelleme roglari tam olarra indirip yuklenmiyor. Yuklendikten sonra miui 11 tekrar baslatiliyor ve sonuc duzeldi. Ustunede bi hard reset attinizmi kotu gunler geride kaliyor. Yani demek istedigim ota uzerinden tekrar miui 11 i yukleyin ... HERKESE HAYİRLİ OLSUN ...
Adınıza sevindim hayırlı olsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt