Sohbet Cihaz neden sosyal medyada kötülenme algısına sahip ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Rom ve root işleriyle uğraşmayan düz kullanıcı iseniz gayet güzel cihazdır ama oyunlar uygulamalar snapdragona optimize yatkın olduğuda bi gerçek.

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
merhaba, ürünü kullanmıyorum bu yüzden kafamdan bir şey söylemem doğru olmaz, ancak
kullanıcıların bahsettiği genel eksi yönler,
1 ) batarya beklenilen kadar iyi sonuç vermiyor
2) ısınma, telefon kapanmasa da aşırı ısınma, özellikle kamera bölgesinde
3) kamerası beklenilen kadar iyi değil, yani kötü çekmiyor elbette ancak öyle abartılacak kadar güzel de değil,

söylenenler genelde bunlar. cevabı siz verin. bahsi geçen unsurlar doğru mu ?

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
merhaba, ürünü kullanmıyorum bu yüzden kafamdan bir şey söylemem doğru olmaz, ancak
kullanıcıların bahsettiği genel eksi yönler,
1 ) batarya beklenilen kadar iyi sonuç vermiyor
2) ısınma, telefon kapanmasa da aşırı ısınma, özellikle kamera bölgesinde
3) kamerası beklenilen kadar iyi değil, yani kötü çekmiyor elbette ancak öyle abartılacak kadar güzel de değil,

söylenenler genelde bunlar. cevabı siz verin. bahsi geçen unsurlar doğru mu ?

Öncelikle toplum bu cihazın bataryasından aşırı yüksek bir performans bekliyor bunun sebebi huawei markasının kirin işlemci ile yüksek pil tasarrufu yakalayabilmesi sorunuza gelecek olursak cihaz benim sabit kullanım 7 saat ekran süresi ile 2 gün götürüyor bu konuda beni tatmin ediyor. Eleştirecek olsaydım mediatek sıvı soğutmalı işlemciye 4500 mah pil yetersiz kalıyor sebebi oyun oynayan veya aktif kullanan insanlara yetersiz kalabilir ama en kötü 1 gün götürür.
Pubg cod gibi oyunları oynarken denilen gibi abartı bir ısınmayla karşılaşmadım bence denilenler asılsız sonuçta sıvı soğutmalı.
Kamerasına gelecek olursak netleştirme ve ışığın durumuna bakılarak gayet iyi işler çıkarıyor ama altını çizerek söylüyorum hâlâ birçok insan bu 2000 tllik telefondan iphone 11 performansı bekliyor en çokta bu durum gülünç umarım açıklayabilmişimdir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F6 pro
Meslek
Ticaret
Konular
20
Arkadaslar kardesler. Ben 2 tane aldim redmi note8 pro . Ve suan bir tanesi serviste sebebi yazilimsal oldugunu soylediler halen gelmedi 3 gun oldu cunku vereli . 2.si bir tane daha aldim guncellemeden sonra yine ayni sorunla karsi karsiyayim . E ben simdi bu cihazi nasil sevip bide yalandan guzel diye bilirim. Sureki problemleri halletme pesindeyim . Suan da note 8 prodan yaziyorum. Tamam donanim olarak kagit uzerinde guzel parcalar kullanilmis lakin obemli olan yazilim destegi . Guzel calisan cihazi yazilimla bozuyorlar. Aksini kimse iddia edemez

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Arkadaslar kardesler. Ben 2 tane aldim redmi note8 pro . Ve suan bir tanesi serviste sebebi yazilimsal oldugunu soylediler halen gelmedi 3 gun oldu cunku vereli . 2.si bir tane daha aldim guncellemeden sonra yine ayni sorunla karsi karsiyayim . E ben simdi bu cihazi nasil sevip bide yalandan guzel diye bilirim. Sureki problemleri halletme pesindeyim . Suan da note 8 prodan yaziyorum. Tamam donanim olarak kagit uzerinde guzel parcalar kullanilmis lakin obemli olan yazilim destegi . Guzel calisan cihazi yazilimla bozuyorlar. Aksini kimse iddia edemez
Valla sizin adınıza üzüldüm gerçekten kötü bir durum umarım bir daha böyle kötü şeyleri tecrübe etmezsiniz

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Öncelikle toplum bu cihazın bataryasından aşırı yüksek bir performans bekliyor bunun sebebi huawei markasının kirin işlemci ile yüksek pil tasarrufu yakalayabilmesi sorunuza gelecek olursak cihaz benim sabit kullanım 7 saat ekran süresi ile 2 gün götürüyor bu konuda beni tatmin ediyor. Eleştirecek olsaydım mediatek sıvı soğutmalı işlemciye 4500 mah pil yetersiz kalıyor sebebi oyun oynayan veya aktif kullanan insanlara yetersiz kalabilir ama en kötü 1 gün götürür.
Pubg cod gibi oyunları oynarken denilen gibi abartı bir ısınmayla karşılaşmadım bence denilenler asılsız sonuçta sıvı soğutmalı.
Kamerasına gelecek olursak netleştirme ve ışığın durumuna bakılarak gayet iyi işler çıkarıyor ama altını çizerek söylüyorum hâlâ birçok insan bu 2000 tllik telefondan iphone 11 performansı bekliyor en çokta bu durum gülünç umarım açıklayabilmişimdir.

ben 10 saat ekran süresi alıyordum güncellemeden sonra 8 saate düştü sıfırladım yine de yükselmedi.
ısınma problemi yok ki arena of valor oyunu oynuyorum full ayarlar da ona rağmen Isınma problemi asla yaşamadım.
genel olarak güzel telefon benim yaşadığım problem dokunmatik.
hem çok hassas herşeye açılıyor hemde sağ altta dokunmatik hassasiyeti çok kötü klavye de silme kısmına denk geliyor ve bazen algılamıyor.

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
ben 10 saat ekran süresi alıyordum güncellemeden sonra 8 saate düştü sıfırladım yine de yükselmedi.
ısınma problemi yok ki arena of valor oyunu oynuyorum full ayarlar da ona rağmen Isınma problemi asla yaşamadım.
genel olarak güzel telefon benim yaşadığım problem dokunmatik.
hem çok hassas herşeye açılıyor hemde sağ altta dokunmatik hassasiyeti çok kötü klavye de silme kısmına denk geliyor ve bazen algılamıyor.

miui 11 güncellemesi tüm modelleri etkiledi, ben de note 6 pro kullanıyorum, batarya ömrü yerlerde. dünyadaki bir çok farklı kullanıcı da aynı dertten muzdarip, ancak hala bir çözüm bulunamadı. kamera konusunda ise, gcam kullanma fırsatınız oldu mu ?

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Eğer cihazınız malum yollarla kaydedilmişse note 8 pro da şebeke problemleri çıkıyor

baba_yaga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker YÜKSEL
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Cihaz 64 megapiksel kamera diye tanıtılınca insanlarında kamera ve video üzerine bekletisi iyice artıyor. Aslında tamamen pazarlama stratejisi. Aslında mühim olan lensin kalitesi ve sensördür.

Kamera kesinlikle reklamın yapıldığı kadar muhteşem değil. Geniş açı ve makro çekimler vasat. Kameranın gündüz çekimlerine söz yok ancak Mi 9 T aslında Pro ile karşılaştırıldığında bir tık aşağıda. Gece çekimlerinde orta düzeyde. Video konusunda bence vasat.

Hoparlör kalitesi de beni tatmin etmedi.

Aslında cihaz parasının cihazı parasının üstünde bir performans göstermiyor. O kadar çok şişirildi ki insanlardaki beklenti arttı. Bu sebeple de yüksek beklenti karşılanmayınca insanlar olumsuz şeyler söylüyorlar.

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Cihaz 64 megapiksel kamera diye tanıtılınca insanlarında kamera ve video üzerine bekletisi iyice artıyor. Aslında tamamen pazarlama stratejisi. Aslında mühim olan lensin kalitesi ve sensördür.

Kamera kesinlikle reklamın yapıldığı kadar muhteşem değil. Geniş açı ve makro çekimler vasat. Kameranın gündüz çekimlerine söz yok ancak Mi 9 T aslında Pro ile karşılaştırıldığında bir tık aşağıda. Gece çekimlerinde orta düzeyde. Video konusunda bence vasat.

Hoparlör kalitesi de beni tatmin etmedi.

Aslında cihaz parasının cihazı parasının üstünde bir performans göstermiyor. O kadar çok şişirildi ki insanlardaki beklenti arttı. Bu sebeple de yüksek beklenti karşılanmayınca insanlar olumsuz şeyler söylüyorlar.

Doğrudur.. İnsanların 2 bin tllik telefondan beklentisinin fazla olması ne kadar saçma orası tartışılır. Şimdi kıyaslama aşamasına girildiğinde 2400 tlye satılan huawei p30 lite cihazını özellik olarak katlamasına rağmen insanlar p30 u tercih ediyor. Ve beklentimi karşıladı diyor, soruyorum neden bu durumdan muzdarip olan marka redmi ?

Üst Alt