Yardım Cihaz Miui Yazısında Kalıyor

ahmet1340

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
joyeuse_tr_global_images_V12.0.3.0
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar dün akşam telefonun şarjı bitti ve şarja taktım telefonu açtığımda miui yazısında takılı kaldı. Dünden beri bir çok şey denedim fakat bir türlü düzelmedi.
Fastboot'tan global_tr sürümünü ve global sürümlerini yüklememe rağmen, twrp yükleyip wipe data reset yapmama rağmen sorun hala devam ediyor.

Daha önce global_tr romunu sorunsuz olarak yüklemiştim o zamanlar hiçbir sorun yoktu. Dünden beri telefon açık kapatamıyorum arada kapanıp recovery moduna geçip bir süre sonra tekrar açılıyor.
Not: Bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum ama 2 ay önce root atmıştım 3 hafta öncede magisk programı üzerinden rootu kaldırdım. ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç gün öncede telefonda temizlik yaparken magisk programını sildim.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Fastboot tan mi flash ile clean all seçerek stok yazılım atmayı denediniz mi?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba arkadaşlar dün akşam telefonun şarjı bitti ve şarja taktım telefonu açtığımda miui yazısında takılı kaldı. Dünden beri bir çok şey denedim fakat bir türlü düzelmedi.
Fastboot'tan global_tr sürümünü ve global sürümlerini yüklememe rağmen, twrp yükleyip wipe data reset yapmama rağmen sorun hala devam ediyor.

Daha önce global_tr romunu sorunsuz olarak yüklemiştim o zamanlar hiçbir sorun yoktu. Dünden beri telefon açık kapatamıyorum arada kapanıp recovery moduna geçip bir süre sonra tekrar açılıyor.
Not: Bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum ama 2 ay önce root atmıştım 3 hafta öncede magisk programı üzerinden rootu kaldırdım. ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç gün öncede telefonda temizlik yaparken magisk programını sildim.

Merhaba. Fastboot moda alabiliyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise flash tool ile clean all seçerek yeniden rom yükleyin. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir. Sonrasında twrp ve magisk atmayın temiz şekilde kullanın.

Oyla:

ahmet1340

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
evet fastboot moduna alabiliyorum miflash 64bit ile flashladım bugün miflash2020 ilede rom yükledim fakat yine aynı

mustafaozkan1414 Zenex

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zenex mustafaozkan1414

fastboot ile yüklediğim romlar:
joyeuse_tr_global_images_V12.0.2.0.QJZTRXM_20201111.0000.00_10.0_global
joyeuse_tr_global_images_V12.0.3.0.QJZTRXM_20201111.0000.00_10.0_global
joyeuse_global_images_V12.0.1.0.QJZMIXM_20201107.0000.00_10.0_global

Oyla:

bayepayizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sabribey
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Operatör
Konular
19

Eğer mi flahs kullanmayı bilmiyorsanız uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilirim hocam müsaitseniz

Oyla:

ahmet1340

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
1
Eğer mi flahs kullanmayı bilmiyorsanız uzaktan bağlantı ile yardımcı olabilirim hocam müsaitseniz
Teşekkür ederim hocam miflash'la daha önce birçok kez farklı cihazlara yükleme yaptım sorun yaşamadım. bu seferki farklı bir sorun sanırım cihaz brick falan oldu herhalde internette de bir çözümde bulamadım

Oyla:

bayepayizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sabribey
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Operatör
Konular
19
Teşekkür ederim hocam miflash'la daha önce birçok kez farklı cihazlara yükleme yaptım sorun yaşamadım. bu seferki farklı bir sorun sanırım cihaz brick falan oldu herhalde internette de bir çözümde bulamadım
Pc var mı evde hocam

Oyla:
Üst Alt