Yardım Çift Hat Kullanımı

autechre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
redmi note 3
Konular
10
merhaba arkadaşlar , şahsi ve şirket telefonu olmak üzere iki telefon kullanıyorum. mi5s veya mi5s plus alıp çift hatlı telefon kullanma niyetindeyim.merak ettiğim bir sıkıntı yaşanıyor mu internet,bildirim vs,birini kullanırken öbürü devre dışı kalıyor mu?iki hattı da aktif kullanıyorum.deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
kardeş çift hattı kullanmadım ama telefonu garantili almanı tavsiye ederim. imei atılan telefonda ikinci hat sıkıntısı olur.

Oyla:

longpimple

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Fuat
Cihazım
J7 Pro
Konular
1
Merhaba,

Ben de işim gereği çift hat kullanmak durumundayım.Xiaomi X2S almak üzereyim ama; benim için belirleyici olacak en büyük etken; 2 hattın da yönlendirme yapmadan aktif olması ve bir hattan konuşma yaparken diğer hatta gelen çağrının da görülebilir olması, iki görüşme arasında geçiş yapabiliyor, diğer hattı beklemeye alabiliyor olması.
Eski cihazım Zenfone 2'de bu anlattıklarımı yapabiliyordum.

Şimdiki cihazım J7 Pro'da da maalesef istediğim gibi olmuyor.
1. hattaki görüşme esnasında 2. karta gelen çağrıyı görebiliyorum ama; iki hat ile aynı anda görüşme yapıldığı zaman konferans moduna geçiyor herkes birbirini duyuyor hatlardan birini beklemeye almıyor, ya birisini kapatmanız gerekiyor ya da 3 kişiyi birleştiriyor, bu da çok saçma bir duruma yol açıyor.

Eğer bu konuda farklı marka ya da model de olsa cihaz deneyen olursa ve yorum yapabilirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler...

SM-J730GM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Merhaba,

Ben de işim gereği çift hat kullanmak durumundayım.Xiaomi X2S almak üzereyim ama; benim için belirleyici olacak en büyük etken; 2 hattın da yönlendirme yapmadan aktif olması ve bir hattan konuşma yaparken diğer hatta gelen çağrının da görülebilir olması, iki görüşme arasında geçiş yapabiliyor, diğer hattı beklemeye alabiliyor olması.
Eski cihazım Zenfone 2'de bu anlattıklarımı yapabiliyordum.

Şimdiki cihazım J7 Pro'da da maalesef istediğim gibi olmuyor.
1. hattaki görüşme esnasında 2. karta gelen çağrıyı görebiliyorum ama; iki hat ile aynı anda görüşme yapıldığı zaman konferans moduna geçiyor herkes birbirini duyuyor hatlardan birini beklemeye almıyor, ya birisini kapatmanız gerekiyor ya da 3 kişiyi birleştiriyor, bu da çok saçma bir duruma yol açıyor.

Eğer bu konuda farklı marka ya da model de olsa cihaz deneyen olursa ve yorum yapabilirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler...

SM-J730GM cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bahsettiğiniz konuyu Mi 6' da deneyimledim. SIM 1 ile telefonda görüşme yapılıyorken SIM 2 aranırsa uzun süre bekleyip ulaşılamıyor diyor.

Oyla:

Makarna76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Fatih
Cihazım
MiMax2
Konular
1
2 hattin ayni anda aktif olmasi icin, Dual Sim Full Active olmali. Cogu 2 Sim Slotlu telefonlar Dual-Sim-Dual-Standby oluyor. Yani 1 konusma 1 data oluyor ama ayni anda 2 görüsme olmuyor.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Mi note 3 de deneyimlediğim kadarıyla 1. hattan biri ile konuşurken, 2. hattan arama geldiğinde aradığınız numaraya ulaşılamıyor yani kapalı olarak görülüyor.
Aynı şekilde 1. Hattın veri kullanımı açıldığında 2. Hat ile bir çağrı geldiğinde 1. Hattın verisi akışı duruyor yani bağlantıyı kesiyor.
Almayı düşündüğünüz modellerde durum ne şekilde bilemiyorum. Aynıdır gibime geliyor.

Oyla:

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
2 hattin ayni anda aktif olmasi icin, Dual Sim Full Active olmali. Cogu 2 Sim Slotlu telefonlar Dual-Sim-Dual-Standby oluyor. Yani 1 konusma 1 data oluyor ama ayni anda 2 görüsme olmuyor.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Xiaomi cihazlarda yok sanırım o özellik.

Oyla:
Üst Alt