Yardım Çift Hat Kullanımı

autechre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
redmi note 3
Konular
10
merhaba arkadaşlar , şahsi ve şirket telefonu olmak üzere iki telefon kullanıyorum. mi5s veya mi5s plus alıp çift hatlı telefon kullanma niyetindeyim.merak ettiğim bir sıkıntı yaşanıyor mu internet,bildirim vs,birini kullanırken öbürü devre dışı kalıyor mu?iki hattı da aktif kullanıyorum.deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

nidatufan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nida Tufan
Cihazım
Xiaomi Not 5
Konular
0
merhaba arkadaşlar , şahsi ve şirket telefonu olmak üzere iki telefon kullanıyorum. mi5s veya mi5s plus alıp çift hatlı telefon kullanma niyetindeyim.merak ettiğim bir sıkıntı yaşanıyor mu internet,bildirim vs,birini kullanırken öbürü devre dışı kalıyor mu?iki hattı da aktif kullanıyorum.deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

Merhaba. Aşağı yukarı 10 gündür bende çift hat kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse ben o sıkıntıyı yaşamaya başladım. İş hattım ile kişisel hattım karıştı maalesef :( Ancak şu var, sim1 deki numaralarım ile sim 2 deki numaralarımı mi clod'a aktarmıştım. belki de karışmasının nedeni bu olabilir. Çok emin değilim. Belkide bunun karışmaması için bir yöntem vardır. Onu bilmiyorum şimdilik. İnşallah faydalı olmuştur bu yazım. Siz yine ufak çaplı da olsa bir araştırma yapın derim size. Saygılar

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Merhaba. Aşağı yukarı 10 gündür bende çift hat kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse ben o sıkıntıyı yaşamaya başladım. İş hattım ile kişisel hattım karıştı maalesef :( Ancak şu var, sim1 deki numaralarım ile sim 2 deki numaralarımı mi clod'a aktarmıştım. belki de karışmasının nedeni bu olabilir. Çok emin değilim. Belkide bunun karışmaması için bir yöntem vardır. Onu bilmiyorum şimdilik. İnşallah faydalı olmuştur bu yazım. Siz yine ufak çaplı da olsa bir araştırma yapın derim size. Saygılar
Aynı rehber (kişiler) altında iş yeri olanları gruplandırma yapabilirsiniz. İlk aklıma gelen çözüm bu oldu...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
yıllardır farklı markalı telefonlarda çift hat kullandım/kullanıyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım.ancak bir hattan görüşme yaparken ikinci hat kapalı görünüyor. sizin yukarıda bahsettiğiniz mi5s eski bir telefon, çift hattın aynı anda aktif olduğunu sanmıyorum. sd 845'li bazı telefonlarda çift hatta da veri aktif olabiliyor. bunlarda ikinci hat meşgul veya kapalı mesajı vermeyebilir.

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bildiğiniz gibi xiaomi cihazlarda ikinci alan özelliği var çift hat takıp birinci simin birinci alanda ikinci simin ikinci alanda çalışması gibi bir özellik var mı?

Oyla:
Üst Alt