Yardım Cepport

• Konbuyu başlatan Tuzak
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 51
  • Görüntüleme 4K

Tuzak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 8
Konular
7
6 gün önce gittigidiyor cepport üzerinden mi8 siparişi verdim hala kargoya verilmedi bu site güvenilirmi yoksa siparişi iptalmi edeyim bilginiz varmı , mesaj atiyorum geri dönmüyolar.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Eyvallah. 4500 değil yani. Demek istediğim cepportu korumanın mantığı yok. Arkadaşlar sorun yaşamış ve haklı olarak isyan ediyorlar. cepport gelip kendisi savunsun kendisini
Birincisi, benim dediğim fiyat evofone mi shop satış fiyatıdır.
İkincisi ise, cepport ile bir ortaklığım yok. Koruduğumu nereden çıkardınız onu anlayamadım. Cihazınızı almışsınız zaten. Ben de hayırlı olsun dedim. Daha fazla polemiğin kimseye faydası olmaz. Hayırlı akşamlar....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

E negatif bir durum var algı da negatif oluyor. Bulunduğum bütün platformlarda da yazacağım bunu zaten. cepport firması kurumsallıktan uzak ne dediği belli olmayan bir firmadır ve bu benim yaşadığım tecrübedir
Geçmiş olsun hocam. Size hak veriyorum. Cepport tan uzak durun. İyi akşamlar...

Oyla:

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Arkadaşım bizim kimseyi karaladığımız veya kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir çabamız yok.Lakin bir hata varda bizde bunu burda tartışamayacaksak kimse laf kalabalığı yapmasın.Biz ne sorun yaşadıysak onu anlattık.Bu A firmasıda olabilirdi B firmasıda olabilirdi.Yani bu başlık altında 2 kişi yalan söyler takmazsın ama bir bak başlığın altındaki şikayetçi insanlara.Yani KVK teknik servis olsa ne olur,Ritzy teknik olsa ne olur yada Delta teknik servis olsa ne olur.Bu cihaz bozulduğu zaman bunu hepimiz biliyoruzki cihazı ücretli tamir edecekler.Ben 1 yıldan beri xiaomi kullanıcısıyım.İMEİ kolanlama haricinde telefonumda tek bir kasma tek bir donma meydana gelmedi.eee cihazın başına birşey gelmezse ne diye garantiye gider ? O yüzden benim için satıcı çok ve çok önemli.Karşımda lakayıt tavırlarla davranan bir müşteri temsilcisi istemem.

Oyla:
Üst Alt