Yardım Cepport Delta servis

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba arkadaşlar. Başka yerlerde daha ucuz olmasına rağmen miui türkiye destekli olduğu için cepporttan redmi note 4 telefon aldım yaklaşık 12 gün önce. Ancak delta servisin sitesinde telefon hala sorgulama da görünmüyor. cepport ile telefonda 2 kez görüştüm ama pek ilgilenmediler. Her seferinde 1-2 güne görünür dediler. Sayın cepport lütfen sorunu çözün. Cihazı hediye aldım ve bu olay sıkıntı yaratıyor.

ksmzky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kesim Özkaya
Cihazım
Mi6
Konular
3
Sordum n11 üzerinden.Gelen cevabı paylaşırım.
Gelen cevap:
"Konu : Ürün
Cevaplayan : Cepport
Cevaplama Tarihi : 12/10/2017
Cevap Açıklaması : Deltaya gönderimi sağlandı efendim onların giriş yapmasını bekliyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz"

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Gelen cevap:
"Konu : Ürün
Cevaplayan : Cepport
Cevaplama Tarihi : 12/10/2017
Cevap Açıklaması : Deltaya gönderimi sağlandı efendim onların giriş yapmasını bekliyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz"
Deltayla görüştüm aldığınız yerle görüşün dedi onlarda.

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam doğru söylüyorlardır delta nın sisteme girmesi var , sadece biraz geç olmuş 2 haftayla hiç karşılaşmamıştım

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar sorunla ilgili olarak Cepport sahibi Burak Beyle görüştüm yarın bu konu ile ilgileneceğini, şu anda şehir dışında olduğunu fakat gerekirse cumartesi günü istanbul'a döndüğünde kendisi bizzat delta'ya giderek sıkıntıyı gidereceğini bildirdi.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar sorunla ilgili olarak Cepport sahibi Burak Beyle görüştüm yarın bu konu ile ilgileneceğini, şu anda şehir dışında olduğunu fakat gerekirse cumartesi günü istanbul'a döndüğünde kendisi bizzat delta'ya giderek sıkıntıyı gidereceğini bildirdi.
Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Aklıma şey de gelmiyor değil. Deltaya imei nolari iletilirken arada bi kaç telefonunki iletilmemis olabilir mi? İnsanlık hali sonuçta gözden kaçmış olabilir mi?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Aklıma şey de gelmiyor değil. Deltaya imei nolari iletilirken arada bi kaç telefonunki iletilmemis olabilir mi? İnsanlık hali sonuçta gözden kaçmış olabilir mi?

Sanmıyorum hocam. IMEI'ler barkod okuyucu ile okutuluyor ve BTK'ya da kayıt için veriliyor. E-Devlet üzerinden kayıtlı olup da Delta'da olmaması çok mantıksız. Bence Delta'da bu işlemi yapan elemanın işini savsaklamasından kaynaklanıyordur. Yarın veya cumartesi neden olduğunu hep beraber öğreniriz. Ama içiniz rahat olsun sonuç olarak cihazınızın servis ücreti Delta'ya verilmiş durumda. Her hangi bir sorunda kayıtlı değil falan gibi bir bahane sunmaları mümkün olmayacaktır.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174

Barkod sistemi ile yapılıyor bu işlem gözden kaçmaz hocam ama kaçsada merak etmeyin faturanız mevcut. Sisteme girilmede gecikme olması çok büyük sorun değil.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Sanmıyorum hocam. IMEI'ler barkod okuyucu ile okutuluyor ve BTK'ya da kayıt için veriliyor. E-Devlet üzerinden kayıtlı olup da Delta'da olmaması çok mantıksız. Bence Delta'da bu işlemi yapan elemanın işini savsaklamasından kaynaklanıyordur. Yarın veya cumartesi neden olduğunu hep beraber öğreniriz. Ama içiniz rahat olsun sonuç olarak cihazınızın servis ücreti Delta'ya verilmiş durumda. Her hangi bir sorunda kayıtlı değil falan gibi bir bahane sunmaları mümkün olmayacaktır.
Teşekkürler hocam. Pazartesi konu altından durumu bildiririm.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Hocam üst üste mesaj yazıyorum kusura bakmayın. Az önce delta sitesinden kontrol ettiğimde sorunun çözüldüğünu gördüm. Sorgulama da her iki imei de görünüyor artık. Çok teşekkürler. Hızlı bi çözüm oldu

Oyla:
Üst Alt