Yardım Cepport Delta servis

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Merhaba arkadaşlar. Başka yerlerde daha ucuz olmasına rağmen miui türkiye destekli olduğu için cepporttan redmi note 4 telefon aldım yaklaşık 12 gün önce. Ancak delta servisin sitesinde telefon hala sorgulama da görünmüyor. cepport ile telefonda 2 kez görüştüm ama pek ilgilenmediler. Her seferinde 1-2 güne görünür dediler. Sayın cepport lütfen sorunu çözün. Cihazı hediye aldım ve bu olay sıkıntı yaratıyor.

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Sevgili forum yöneticileri HiddeNKinG ve cantara cepporta sorunu iletip çözümü hızlandırırsaniz sevinirim. Cepport foruma pek girmiyor çünkü bu aralar.

gozdemir

Süper Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
934
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Bu kadar acele etme hocam cepport çözer sorununu

gozdemir

Süper Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
934
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Peki e devletten baktığında imei kayıtlı gözüküyor mu?

gozdemir

Süper Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
934
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
O zaman bir sorun var demektir cepport merak içerisindeyiz , konuyu izlemedeyiz

ksmzky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kesim Özkaya
Cihazım
Mi6
Ben de 29 Eylülde n11 üzerinden Cepporttan MI6 aldım.Alınca IMEI sorguladığımda kayıt dışı görünüyordu.Cepport ile iletişime geçtim, sağolsunlar çözdüler o sorunu.Konuyu görünce ben de merak ettim baktım şimdi, aynı şekilde benim telefonum da Delta servis garanti sorgulamasında görünmüyor.Henüz bu konuda Cepport ile iletişime geçmedim ama, aynı sorunun benim telefonumda da olduğunu yazmak istedim.Cepport bir açıklama getirirse iyi olur.Bekliyoruz.Şimdi n11 üzerinden de soracağım.Bakalım nasıl bir cevap gelecek...

Son düzenleme:

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Ben de 29 Eylülde n11 üzerinden Cepporttan MI6 aldım.Alınca IMEI sorguladığımda kayıt dışı görünüyordu.Ceppert ile iletişime geçtim, sağolsunlar çözdüler o sorunu.Konuyu görünce ben de merak ettim baktım şimdi, aynı şekilde benim telefonum da Delta servis garanti sorgulamasında görünmüyor.Henüz bu konuda Cepport ile iletişime geçmedim ama, aynı sorunun benim telefonumda da olduğunu yazmak istedim.Cepport bir açıklama getirirse iyi olur.Bekliyoruz.Şimdi n11 üzerinden de soracağım.Bakalım nasıl bir cevap gelecek...
1-2 gün bekleyin diye cevap verecekler bana olduğu gibi. Çözüm yok ama

ksmzky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kesim Özkaya
Cihazım
Mi6
Sordum n11 üzerinden.Gelen cevabı paylaşırım.

ksmzky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kesim Özkaya
Cihazım
Mi6
Gelen cevap:
"Konu : Ürün
Cevaplayan : Cepport
Cevaplama Tarihi : 12/10/2017
Cevap Açıklaması : Deltaya gönderimi sağlandı efendim onların giriş yapmasını bekliyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz"

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Gelen cevap:
"Konu : Ürün
Cevaplayan : Cepport
Cevaplama Tarihi : 12/10/2017
Cevap Açıklaması : Deltaya gönderimi sağlandı efendim onların giriş yapmasını bekliyoruz, anlayışınız için teşekkür ederiz"
Deltayla görüştüm aldığınız yerle görüşün dedi onlarda.

gozdemir

Süper Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
934
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Hocam doğru söylüyorlardır delta nın sisteme girmesi var , sadece biraz geç olmuş 2 haftayla hiç karşılaşmamıştım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Arkadaşlar sorunla ilgili olarak Cepport sahibi Burak Beyle görüştüm yarın bu konu ile ilgileneceğini, şu anda şehir dışında olduğunu fakat gerekirse cumartesi günü istanbul'a döndüğünde kendisi bizzat delta'ya giderek sıkıntıyı gidereceğini bildirdi.

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Arkadaşlar sorunla ilgili olarak Cepport sahibi Burak Beyle görüştüm yarın bu konu ile ilgileneceğini, şu anda şehir dışında olduğunu fakat gerekirse cumartesi günü istanbul'a döndüğünde kendisi bizzat delta'ya giderek sıkıntıyı gidereceğini bildirdi.
Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Aklıma şey de gelmiyor değil. Deltaya imei nolari iletilirken arada bi kaç telefonunki iletilmemis olabilir mi? İnsanlık hali sonuçta gözden kaçmış olabilir mi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Aklıma şey de gelmiyor değil. Deltaya imei nolari iletilirken arada bi kaç telefonunki iletilmemis olabilir mi? İnsanlık hali sonuçta gözden kaçmış olabilir mi?
Sanmıyorum hocam. IMEI'ler barkod okuyucu ile okutuluyor ve BTK'ya da kayıt için veriliyor. E-Devlet üzerinden kayıtlı olup da Delta'da olmaması çok mantıksız. Bence Delta'da bu işlemi yapan elemanın işini savsaklamasından kaynaklanıyordur. Yarın veya cumartesi neden olduğunu hep beraber öğreniriz. Ama içiniz rahat olsun sonuç olarak cihazınızın servis ücreti Delta'ya verilmiş durumda. Her hangi bir sorunda kayıtlı değil falan gibi bir bahane sunmaları mümkün olmayacaktır.

HiddeNKinG

Admin
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hasan Özkan
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Uçak Tek.
Barkod sistemi ile yapılıyor bu işlem gözden kaçmaz hocam ama kaçsada merak etmeyin faturanız mevcut. Sisteme girilmede gecikme olması çok büyük sorun değil.

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Sanmıyorum hocam. IMEI'ler barkod okuyucu ile okutuluyor ve BTK'ya da kayıt için veriliyor. E-Devlet üzerinden kayıtlı olup da Delta'da olmaması çok mantıksız. Bence Delta'da bu işlemi yapan elemanın işini savsaklamasından kaynaklanıyordur. Yarın veya cumartesi neden olduğunu hep beraber öğreniriz. Ama içiniz rahat olsun sonuç olarak cihazınızın servis ücreti Delta'ya verilmiş durumda. Her hangi bir sorunda kayıtlı değil falan gibi bir bahane sunmaları mümkün olmayacaktır.
Teşekkürler hocam. Pazartesi konu altından durumu bildiririm.

kimyagERdem

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi5
Hocam üst üste mesaj yazıyorum kusura bakmayın. Az önce delta sitesinden kontrol ettiğimde sorunun çözüldüğünu gördüm. Sorgulama da her iki imei de görünüyor artık. Çok teşekkürler. Hızlı bi çözüm oldu

ksmzky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Kesim Özkaya
Cihazım
Mi6
Evet, ben de baktım, sorun çözülmüş.İlgilenenlere teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Hocam üst üste mesaj yazıyorum kusura bakmayın. Az önce delta sitesinden kontrol ettiğimde sorunun çözüldüğünu gördüm. Sorgulama da her iki imei de görünüyor artık. Çok teşekkürler. Hızlı bi çözüm oldu
Evet, ben de baktım, sorun çözülmüş.İlgilenenlere teşekkürler.
Geçmiş olsun, rica ederim arkadaşlar :) Demek ki Burak Bey dün gece telefonla halletti sıkıntıyı. clap~~

belirsiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
mehmet
Cihazım
mi5
Bir sonuç alabiliceginizi zannetmiyorum Türkiye Garanti kapsamı yok sadece şirket garantisi oda işte garantili mal satıyoruz diye

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!