Haber Cep Telefonlarına ÖTV Zammı Geldi!

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
ülkenin durumu siyasi ideoloji ile değil toplum olarak kalkınma gerekli , siyasi partiler değişmeside bir şey değiştireceğini düşünmüyorum ,

toplum olarak emeksiz kazanç , az iş çok ekmek gibi yada tanıdık ile bir şeyler yapma algısı olduğu sürece sadece ihalaeyi alan kesim değişecektir ,

biz toplum olarak yanlış yaptıklarımıza yanlış demiyoruz , tipik ortadoğu ülkesi olma yolunda devam ,

daha kötü günler gelecek bu kesin ,

okjklm13

Like a Boss..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper Kasap
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Mühendis
Konular
5
telefon alacak olan bence alsın bu dolar hiç rahat duracağa benzemiyor. merkez bankasının zorlaması bir yere kadar sonuçta.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Herşey güzel olacak inşallah
Bi parti digerinden slogan caldigindan artik hangi parti uzerinden solediginizi bile anlayamiyorum :D dun bi actim haberleri imamoglunun sloganini calmis adamlar :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ülkenin durumu siyasi ideoloji ile değil toplum olarak kalkınma gerekli , siyasi partiler değişmeside bir şey değiştireceğini düşünmüyorum ,

toplum olarak emeksiz kazanç , az iş çok ekmek gibi yada tanıdık ile bir şeyler yapma algısı olduğu sürece sadece ihalaeyi alan kesim değişecektir ,

biz toplum olarak yanlış yaptıklarımıza yanlış demiyoruz , tipik ortadoğu ülkesi olma yolunda devam ,

daha kötü günler gelecek bu kesin ,
Edit duzeltme

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bi parti digerinden slogan caldigindan artik hangi parti uzerinden solediginizi bile anlayamiyorum :D dun bi actim haberleri imamoglunun sloganini calmis adamlar :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hani soyle durum var ya kimseyi incetmeden kirmadan yazmaya calisiyorum ama muhtemelen iki tarafta dolandiracak bir sekilde. Kendi adima birde ben diger tarafi gormek istiyorum. 28 yasindayim birde diger partinin bu ulkeyi dolandirmasini goreyim. Meydanlara cikip biz iktidara gelirsek sizi oyle boyle dolandiracaz diyenede oy vercem oyle sinirliyim. Yuzum nasilsa hic gulmedi bu ulkede. Birde baska parti gelirse nasil olcak onu goreyim daha kotu olamayiz nasilsa

Konu direk siyaset olmadığından siyaset olunca da kapandığından , detaya girmeye gerek yok ,

genel kanı dolarda arkacak vergilerde bu günler iyi yani düşecek diye beklememek lazım

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Konu direk siyaset olmadığından siyaset olunca da kapandığından , detaya girmeye gerek yok ,

genel kanı dolarda arkacak vergilerde bu günler iyi yani düşecek diye beklememek lazım
hemfikirim mesajimida sildim zaten simdi biri gelir hop ekonomi cok iyi diye deli olurum o yuzden sildim :)
Dolarin dustugunu ben hic gormedim. Secimden sonra bi sure dususe duser ama 6 altina asla inmez artik.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Yaşım 41 - 1978 doğumluyum.
1999 depreminden sonra deprem vergisi geldi bu ülkede. Sonra adı ÖTV oldu. Girmediği yer kalmadı.
daha öncesinde de yaşım itibari ile özalı da gördüm (çocuk olmama rağmen) o dönemleri de yaşadım. Gün aşırı gelen zamları hatırlıyorum.
Bu ülkede ne yapılan zamlar geri alınır nede gelen yeni vergiler kalkar.
Haaa aç parantez; bu tür kötü durumlar genelde iktidarlar zamanında oluyor (siyaset ile alakası yok)

MuvahhidGenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Sony Xperia
Konular
21
Silivrinin soğuğunu hissederek yazalım lütfen :?

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Bu saatten sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, yakındır tuşlu telefonlara geri dönüşümüz.

Üst Alt