Sohbet Büyük Anket

Hangisini seçersiniz? Neden?

• Redmi Note 7

Oy: 2 9,1%
  • Redmi Note 7 Pro

Oy: 20 90,9%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
198
Herkese merhaba dostlar. Hepinizin bildiği gibi yakın zamanda Redmi serisi artık, Xiaomi markasının altında yer alan kendi başına bir marka oldu. Bu gelişmeden hemen sonra, üzerinde birçok reklam çalışması yapılan Redmi Note 7 duyuruldu. Bu telefonun hemen sonrasında ise Redmi Note 7 Pro modeli duyuruldu. Aralarında tasarım açısından bir fark olmamasına rağmen, donanım özellikleri olarak farklar bulunuyor.

Hindistan'da yada diğer ülkelerde bu telefon modelleri arasında fiyat olarak bir fark yok. Tabiki ülkemizde bunu beklemek hayal olacaktır. Ancak yinede umarım bu modeller geldiğinde aralarında çok uçuk fiyat farkları olmaz. Redmi Note 4 kullanıcısı olarak Redmi Note 7 Pro modeli çok hoşuma gitti ve ciddi olarak bu telefonu almayı düşünüyorum.

Siz değerli üyelerden bir ankete katılmanızı rica ediyorum.

Siz olsanız iki modelden hangisini neden tercih edersiniz?

Lütfen hem ankete oy verin hemde nedenini yorumda belirtin.

Herkese saygılar sevgilerimle.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Artık bir parça kamera performansı da olmalı bu fiyat aralığında ki cihazlarda.Günlük kullanıma uygun işlemci depolama her 2 sindede mevcut ama kamerası vasat oldu düz note serisinin.O yüzden benimde ciddi ciddi almayı düşündüğüm bir cihaz 7 pro 2000 bandının altında kalırsa fiyatı almak istiyorum.

Son düzenleme:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Yeni nesil bir işlemci, hem de nanometresi düşük. Daha düşük pil tüketimi demek bu da. İleriye yönelik uzun kullanım isteniyorsa bence Pro modeli alınmalı.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
198
Artık bir parça kamera performansı da olmalı bu fiyat aralığında ki cihazlarda.Günlük kullanıma uygun işlemci depolama her 2 sindede mevcut ama kamerası vasat oldu düz note serisinin.O yüzden benimde ciddi ciddi almayı düşündüğüm bir cihaz 7 pro 2000 bandının altında kalırsa fiyatı almak istiyorum.
Benimde beklentim 2000TL altı.
Umarım bu şekilde olur.

Üst Alt