Rehber Brick Olan Mİ4 Kurtarma/ Remote Partition Doen't Exist Hatası

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
hocam fabrika ayarlarına döndüm yine fiziksel tuşlar çalışmıyor. fastboot yapamıyorum tuşlar boot sırasında da çalışmıyor. Sanırım telefonu garantiye yollayacağım.
Fastboot ekranina girmiyormu telefon oyle yazmistiniz sanirim eger fastboot a giriyorsa ordan temi kurulum yapabilirsiniz eger rom degisikliginden yapildi ise duzelir diye dusunuyorum

rumuz19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
mi4
Konular
0
Fastboot ekranina girmiyormu telefon oyle yazmistiniz sanirim eger fastboot a giriyorsa ordan temi kurulum yapabilirsiniz eger rom degisikliginden yapildi ise duzelir diye dusunuyorum
hocam ürün hepsiburadan alınmış şeklindeydi hiç bir yükleme yapmadım(rom vs...). Ürün fastboot a giriyor ama ordada tuşlar çalışmadığı için kurulum yapılamıyor. Ürünü bugün garantiye yolladım. Daha önce garantiden ekranı (sararma nedeniyle) ve bataryası değişmişti. mi4 ten memnun kaldığımı söyleyemem ama yeni telefonları bu kadar sorunlu değil sanırım. Cevaplarınız için teşekkürler...

Mi8se

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi Note 8 P.
Konular
2
hocam benim teli bilgisayar com10 olarak görmüyor ne yapmalıyım

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam benim teli bilgisayar com10 olarak görmüyor ne yapmalıyım
Yukarıda ne yazdığını yeniden okuyup, ekran görüntüsü verebilirseniz daha net yardımcı olunabilir.

"Telefonu USB İle bağlayın ve refresh tuşuna basın miflash üzerinden " Eğer Device kısmında aşağıda ki resimde olduğu gibi sayı ve harfleden oluşan saçma bir şey yazıyor ise bu işlem kesin sonuç verecektir. Eğer yazmıyo onun yerine COM 10 gibi birşey yazıyor ise bu yöntem büyük ihtimalle işinize yaramayacaktır. En son yöntemi denemeniz gerekecektir"

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi8se

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi Note 8 P.
Konular
2
Yukarıda ne yazdığını yeniden okuyup, ekran görüntüsü verebilirseniz daha net yardımcı olunabilir.

"Telefonu USB İle bağlayın ve refresh tuşuna basın miflash üzerinden " Eğer Device kısmında aşağıda ki resimde olduğu gibi sayı ve harfleden oluşan saçma bir şey yazıyor ise bu işlem kesin sonuç verecektir. Eğer yazmıyo onun yerine COM 10 gibi birşey yazıyor ise bu yöntem büyük ihtimalle işinize yaramayacaktır. En son yöntemi denemeniz gerekecektir"

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam tel hard brick oldu zar zor fastboot moduna alıyorum ekran gözükmeden miflash da harfler ve sayılar çıkıyo

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam tel hard brick oldu zar zor fastboot moduna alıyorum ekran gözükmeden miflash da harfler ve sayılar çıkıyo
Cihaz edl moduna geçmiş olabilir. Bu durumda bilgisayarda aygıt yöneticisinde qualcom 9008 benzeri bir aygıt görünür. Buradan çok eski bir konuda ezbere olarak yönlendirme yapmam yanlış olur. Rehbere göre işlemleri yapabiliyorsanız zaten sorun kalmayacaktır. Yapamıyorsanız bir uzmana götürmeniz ya da yollamanız gerekebilir.

norsiwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Yazılım atıyor sıkıntısız partitionları yanlış sildim heralde mi6 pro ama cihaz mi de kalıyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Yazılım atıyor sıkıntısız partitionları yanlış sildim heralde mi6 pro ama cihaz mi de kalıyor
mi flash ile attığınız halde mi ekranında kalıyorsa bence biraz bekleyin. Bazen uzun sürüyor açılması. Tabi android yazısında ki noktaların ilerliyor olması lazım o ilerlemiyorsa başka mi flash yazılımı deneyin birde.

norsiwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi8 se
Konular
0
mi flash ile attığınız halde mi ekranında kalıyorsa bence biraz bekleyin. Bazen uzun sürüyor açılması. Tabi android yazısında ki noktaların ilerliyor olması lazım o ilerlemiyorsa başka mi flash yazılımı deneyin birde.
Cihaz 3 noktada kalıyor açılmıyor baya bekliyor yarın tekrar flash atıp beklememi önerirsiniz developer china flash attıktan sonra cihaz bu hattayı veriyor

Ekli dosyalar

• 88162337-87F9-4040-A742-981C4DA90F59.jpeg
    88162337-87F9-4040-A742-981C4DA90F59.jpeg
    998,5 KB · Görüntüleme: 7

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Cihaz 3 noktada kalıyor açılmıyor baya bekliyor yarın tekrar flash atıp beklememi önerirsiniz developer china flash attıktan sonra cihaz bu hattayı veriyor
İlk defa böyle bir hata gördüm

Üst Alt