[Bootloader] Mİ4C Ve Mİ Note Pro Cihazların Bootloader Kilidini Kaldırma(6.1.7 Fastboot)

yeniceri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ubeydullah
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Kullandığınız mi flash sürümünden kaynaklı bir sorun.
Teşekkür ederim. Son yayınlanan haftalık mi4c güncellemesinden sonra telefonum sim kartı görmüyordu sabahtan beri düzeltebilmek için uğraşıyorum. En son da dediğim hatayı alıyordum verdiğiniz bilgi sayesinde onu da halletmiş oldum teşekkür ederim tekrardan.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
kilidi acmak için gene xiaomi sayfasından bootkılıdını acın dıye ıstekte bulunmak gerekıyor mu ? yoksa yukardakı işlemle buna gerek kalmıyor mu ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
kilidi acmak için gene xiaomi sayfasından bootkılıdını acın dıye ıstekte bulunmak gerekıyor mu ? yoksa yukardakı işlemle buna gerek kalmıyor mu ?
Yukarıdaki işlemlerden sonra gerek kalmıyor, kilidiniz açılıyor. Ardından twrp kurup eu romuna geçebilirsiniz.

redsmoke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi RN5 Pro
Konular
0
Teşekkürler hocam. Son sürüm (7.3.30) mi-globe romunu yüklemiştim fakat hem google play'de wifi bekleme hatası hemde titanium backup ile geri yükleyememe sorunu yüzünden eski rom'uma dönmek istedim fakat bir baktım twrp uçmuş. bu yöntem ile geri dönüş sağlayabildim. Teşekkürler.

mehomin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
ZTE Axon 7
Konular
8
Bu işlemi yaptıktan sonra Android 7'ye guncelleatirmek için forumdaki hangi konuya bakmam lazım. Twrp vs. ile işim varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Muhacir28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9 Pro 128
Konular
7
Selamun aleyküm ücretli mi4c bootloader kilidini kaldırıp multirom (Türkçe ve play store) kurabilecek bir arkadaş gerekiyor acilen uzaktan yardım ile.

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Selamun aleyküm ücretli mi4c bootloader kilidini kaldırıp multirom (Türkçe ve play store) kurabilecek bir arkadaş gerekiyor acilen uzaktan yardım ile.
Aleykum selam, özelden yazın hocam bana.

Üst Alt