Rehber Bootloader kilidi açmadan Global Rom yükleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mezhh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
mi5
Konular
4
Mi5 e global developer rom yüklemek istiyorum, telefon kabul etmiyor. PC suite ise telefonu görmüyor, telefonu güncellemem gerektiğini söylüyor. Zaten son sürüm, 8.2.2 kurulu. Ne yapa bilirim sizce?

ondiler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman nuri
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
ben romu indirdiğimiz sitedeki flashing guide ı uygulayarak yaptım işlemi ve başarılı oldu. en kısa yöntem bu sanırım romu indirip telefona atıyorsunuz ve telefonun içindeki updater kendi yapıyor işi. yanlız güncellemeden sonra bazı artıklar kaldı telefonu sıfırlayınca herşey düzeldi şuan sabit çalışıyor 8.2.2 global stable

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaşlar konu linklerini bi moderator sildi sebebi tıkla kazan link ki olmuyormuş fakat forum kurallarına baktığım da böyle bir kural kanun yok. Bu siteden anca kendileri prim kazanacak sanırım bizim sayemizde. Yönetici ve konuyu düzenleyen arkadaşa mesaj attım cevap bile veren yok. Böyle insanın hevesi de kalmiyo acikcasi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Arkadaşlar konu linklerini bi moderator sildi sebebi tıkla kazan link ki olmuyormuş fakat forum kurallarına baktığım da böyle bir kural kanun yok. Bu siteden anca kendileri prim kazanacak sanırım bizim sayemizde. Yönetici ve konuyu düzenleyen arkadaşa mesaj attım cevap bile veren yok. Böyle insanın hevesi de kalmiyo acikcasi
bu sadece bu forum için geçerli bi davranış değildir.ben birçok forumda bu tarz linklerin kaldırıldığına şahit oldum ve gerçektende kaldırılması çok doğru ve uygun buluyorum

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bu sadece bu forum için geçerli bi davranış değildir.ben birçok forumda bu tarz linklerin kaldırıldığına şahit oldum ve gerçektende kaldırılması çok doğru ve uygun buluyorum
Bu sizin yorumunuz saygı duyarım ben de emek verip bu siteye katkı sağlıyorsam çok çok küçük birşey de hakkediyorum diye düşünüyorum keza forum kurallarında yazmayan bir kural için de yaptırım uygulamak ne kadar doğru tartışılır.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Bu sizin yorumunuz saygı duyarım ben de emek verip bu siteye katkı sağlıyorsam çok çok küçük birşey de hakkediyorum diye düşünüyorum keza forum kurallarında yazmayan bir kural için de yaptırım uygulamak ne kadar doğru tartışılır.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
baysal hocam ben kendi fikrimi beyan ettim düşüncem bu şekilde mutlaka forum yetkilileride uygun bir açıklama yaparlar bu olay canınızı sıkmasın burası forum dünyası.kendi çıkarım için insanları reklamdan reklama sevk etmek bana doğru gelmiyor.birde dediniz ya sadece forum sahipleri bizim üzerimizden çıkar elde etsin diye yanlış bi yaklaşım olmuş.çünkü herhangi bir forumu bu durumlara getirmek gerçekten emek ve zaman işi insanlar yeri geliyor ailesinden işinden taviz veriyor ve bu hizmeti vermeye çalışıyor.umarım beni anlayabilmişsinizdir sağlıcakla kalın

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam verdiğiniz ve silinen linklere dikkat etmedim. Kendi yazdığınız, sizin olan bir uygulamaya ait bir link miydi yoksa herkesin erişime açık olan ve yapımcısı farklı bir geliştirici olan bir uygulama mıydı?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam verdiğiniz ve silinen linklere dikkat etmedim. Kendi yazdığınız, sizin olan bir uygulamaya ait bir link miydi yoksa herkesin erişime açık olan ve yapımcısı farklı bir geliştirici olan bir uygulama mıydı?
Cantara hocam sorunuzdan aç çok konunun nereye gideceğini tahmin ediyorum hiç gerek yok buna. Sizden kendi isteğim üzerine konunun silinmesini rica ediyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Cantara hocam sorunuzdan aç çok konunun nereye gideceğini tahmin ediyorum hiç gerek yok buna. Sizden kendi isteğim üzerine konunun silinmesini rica ediyorum

PC Suite kullanımı için oldukça güzel bir rehberdi hocam fakat siz nasıl isterseniz öyle yapalım. Konuyu kaldırıyorum.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
konu onaylandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt