Yardım Bootloader Kilidi Açma MIUI Unlock Status 10008 Hatası ve Çözümü

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
iyi günler arkadaşlar ben blootloader ediyorum şimdi mi note 3 ancak 5 dk geçti %99 da kaldı bu işlem ne kadar sürer beklemelimiyim ? teşekkür şimdiden

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
xaomi unlock tool 72 saat diyor mi flash unlock 360 saat diyor ben anlamadım bu işi zaten 72 saatten fazla beklemiştim.
72 saat sonunda yeni mi unlock u indirip kilidi kaldırmanızı söyleyecektir yenisi de 360-72 saat süre verecektir. Yani şuanda 360 saat beklemeniz gerekli.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

muratkucuk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
72 saat sonunda yeni mi unlock u indirip kilidi kaldırmanızı söyleyecektir yenisi de 360-72 saat süre verecektir. Yani şuanda 360 saat beklemeniz gerekli.

Peki unlock olan bi hesapla giriş yapsam telefona global rom'u yükleyebilir miyim

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Peki unlock olan bi hesapla giriş yapsam telefona global rom'u yükleyebilir miyim
Hesap ile rom yükleme arasında bir bağlantı yoktur. Xiaomitool ile global rom kurabilirsiniz. Rom değişeceğiniz için global romda iken bl açmak isterseniz 360 saat baştan başlar. Bence en iyisi 360 saat bekleyin kilidi açın ve sonrasında rom değişiniz.

Oyla:

muratkucuk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
kusura bakmayın sizi yoruyorum ama benim derdim zaten global rom yükleyememek, global romu yükleyebilsem zaten bootloader çok sıkıntı değil.Xaomitool ile global rom yüklemeye çalıştığımda da bootloader için 72 saat bekleyin diyor.Bootloader açmadan global rom yükleme yöntemi nedir?

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
kusura bakmayın sizi yoruyorum ama benim derdim zaten global rom yükleyememek, global romu yükleyebilsem zaten bootloader çok sıkıntı değil.Xaomitool ile global rom yüklemeye çalıştığımda da bootloader için 72 saat bekleyin diyor.Bootloader açmadan global rom yükleme yöntemi nedir?
Xiaomitool üzerinden bl açmadan global rom atabilirsiniz. Xiaomi ona da engel koyduysa bilemiyorum :)

Oyla:

sefa5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 6
Konular
1
mi 6 gerekli izinleri verdim telefondan onayıda verdim sorun olmadı ama telefonu fastboot aldığımda kabloyu takıyorum ama bi türlü görmedi dün kayıt yaptırdım kilit için 2 saat sonra onay geldi yardımcı olabilcek varmı

x
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
mi 6 gerekli izinleri verdim telefondan onayıda verdim sorun olmadı ama telefonu fastboot aldığımda kabloyu takıyorum ama bi türlü görmedi dün kayıt yaptırdım kilit için 2 saat sonra onay geldi yardımcı olabilcek varmı

x
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Yukarıda uygulamayı kapatma yerinin yanında ayarlar var ona basıp driver ları yüklermisiniz ?

Oyla:

sefa5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 6
Konular
1
Cihazda geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama açmıştınız değil mi ?
evet açık cihaz kilit durumu felanda açık izin verdim ekledim hata ayıklamadan başka bişey açılacakmı tw versem rica etsem bakabilirmisiniz sabahtan beri uğraşıyorum

Oyla:
Üst Alt