Yardım Bootloader Kilidi Açamıyorum

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
Herkese selamlar yaklaşık 1 aydır Mi 11T Pro cihazı kullanıyorum ve tabi ki yurtdışı model yeni olduğu için kayıt yaptırmadım.Eski yazılım olsun yada custom rom olsun cihazı biraz denemek istiyorum fakat ne yaparsam yapayım bootloader kilidini açamadım. Bilgisayardaki driverler tam cihazı görüyor hatta mi unlock tool programı ile açmayı denedim ve bana 168 saat verdi ama 9 gün geçmesine rağmen denediğim zaman %99 a gelip bana This device is not activated, please activate it and try to unlock it again hatası veriyor. Başka hesap açarsam tekrar bekleme süresine sokucak büyük ihtimal ile onu en son deneyeceğim başkane yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler. Yazı hatam varsa affedin.

-Mi hesabı aktif ve geliştirici ayarlarında başarı ile eşleştirildi yazıyor.
-Geliştirici ayarlarında OEM yükleyici kilidi aktif
-USB hata ayıklama tüm ayarları açık ve bilgisayar adb sistemi olsun programlar olsun hepsi cihazı görüyor
-Mi sitesinde imeileri doğrulatma yaptım ve 11T Pro olarak görüyor
-XiaomiMiTool Ve Başka Mi unlock Tool sürümleri denendi fakat sonuç aynı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Herkese selamlar yaklaşık 1 aydır Mi 11T Pro cihazı kullanıyorum ve tabi ki yurtdışı model yeni olduğu için kayıt yaptırmadım.Eski yazılım olsun yada custom rom olsun cihazı biraz denemek istiyorum fakat ne yaparsam yapayım bootloader kilidini açamadım. Bilgisayardaki driverler tam cihazı görüyor hatta mi unlock tool programı ile açmayı denedim ve bana 168 saat verdi ama 9 gün geçmesine rağmen denediğim zaman %99 a gelip bana This device is not activated, please activate it and try to unlock it again hatası veriyor. Başka hesap açarsam tekrar bekleme süresine sokucak büyük ihtimal ile onu en son deneyeceğim başkane yapabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler. Yazı hatam varsa affedin.

-USB hata ayıklama tüm ayarları açık ve bilgisayar adb sistemi olsun programlar olsun hepsi cihazı görüyor
Kullanmış olduğunuz bilgisayar AMD işlemci ise driver ile alakalı problem olabiliyor çalışıyor gibi gözüküyor fakat hata veriyor intel işlemcili bir bilgisayarda deneyebilirsiniz yada mi unlock Türkçe olan sürümü ile denediyseniz ingilizce olan sürümü ile deneyin isterseniz.

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
Evde 15 senelik intel laptop var. Zar zor yarım saat driverlarla uğraştım denedim bunu aldım 1 hafta daha beklemeli miyim ?

Kullanmış olduğunuz bilgisayar AMD işlemci ise driver ile alakalı problem olabiliyor çalışıyor gibi gözüküyor fakat hata veriyor intel işlemcili bir bilgisayarda deneyebilirsiniz yada mi unlock Türkçe olan sürümü ile denediyseniz ingilizce olan sürümü ile deneyin isterseniz.

Ekli dosyalar

• 1701537882972.png
    1701537882972.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 52

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Evde 15 senelik intel laptop var. Zar zor yarım saat driverlarla uğraştım denedim bunu aldım 1 hafta daha beklemeli miyim ?
125 saat bekledikten sonra tekrar bilgisayar üzerinden mi unlock ile açmayı deneyin süre doluncaya kadar sim kartınızı çıkartmayın ve sistem güncellemesi kesinlikle yapmayın süre sıfırlanıyor.

nmnshn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nmn
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0

Hocam aynı sorun bende de var. Çözüm bulabilirsen paylaşırmısın cihaz redmi 12 pro 5g ruby

agentmaster47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
11t pro bildiğim kadarıyla mtk işlemcili rom fln çok kurcalamassan iyi olur forumda bazı mesajlarda mtk işlemcili telefonlar brick oluyormuş

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
11t pro bildiğim kadarıyla mtk işlemcili rom fln çok kurcalamassan iyi olur forumda bazı mesajlarda mtk işlemcili telefonlar brick oluyormuş
11T cihazı MediaTek işlemciye sahip 11T Pro da Snapdragon 888 var herkes rahatlıkla yapıyor ben de böyle bir sorun çıktı sadece
Hocam aynı sorun bende de var. Çözüm bulabilirsen paylaşırmısın cihaz redmi 12 pro 5g ruby
Hocam zggen hocamın dediği gibi bendeki işlemci AMD başka intel işlemcili cihaz ile dene dedi evdeki eski intel laptop ile denedim ayrıyetten süre verdi bu cuma gece 01:30 gibi biticek süre o zaman direk tekrar deneyecem size de tavsiyem başka bilgisayar varsa yada internet cafeden felan denemeniz internetten araştırdım çünkü bu konuyla ilgili düzgün konu yada çözüm yok büyük ihtimalle bilgisayar ile ilgili galiba

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
bende boyle dıyor kalıyor pc de de baglanıyor drıver vs de problem yok ama unlock hatası verıyor 14 pro cihaz

Ekli dosyalar

• mi unlock.jpg
    mi unlock.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 50

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
bende boyle dıyor kalıyor pc de de baglanıyor drıver vs de problem yok ama unlock hatası verıyor 14 pro cihaz
Xiaomi 14 pro hyperOS işletim sistemi ile beraber bootloader kilidini açmayı zorlaştırdı çin versiyonu cihazların çinden dışarı çıkmasını zorlaştırmak için bootloader kilidini açmak için mi comminity de 5.seviye bir çin hesabı istiyor açmanız için.Ücret karşılığı forumda açanlar var yanlış bilmiyorsam 40 dolara işlemi yapıyorlar.

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular