Rehber Bootloader kapalı 13 Pro 5G Fake ROM'dan kurtulma ve şebeke düzeltme

• Konbuyu başlatan Barca
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 119
  • Görüntüleme 10K

BaybarsTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ethem
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Redmi note 13 pro+ var bende. Güncelleyici uygulamasını değiştirdiğim halde paket indirme kısmı açılmıyor. Bir veya iki dakika bekleyin ve ardından tekrar deneyin yazıyor. O dakikalar 1 aydır hiç bitmedi 😂

First+fear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERCAN DURAK
Cihazım
Note 13 pro 5g
Konular
0
Redmi note 13 pro+ var bende. Güncelleyici uygulamasını değiştirdiğim halde paket indirme kısmı açılmıyor. Bir veya iki dakika bekleyin ve ardından tekrar deneyin yazıyor. O dakikalar 1 aydır hiç bitmedi 😂
Al benden de o kadar şu kandırma olayını yapamıyorum o yüzden

F0rever216

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
Mi band 3
Konular
4
SORUMLULUK SİZE AİT.
Akşama kadar uğraş sonucu cihazı bozdum sonra bu çözüme ulaştım.
Öncelikle miui güncelleyici, güncelleme yapmasın diye bozulmuş. usb ile yükleyin hatasının çözümü nü kurun.
Sonra cihazınızda hangi rom yüklüyse onun . bende TNREUXM MIUI 14.0.6 sürümü vardı ve bunun zip stable versiyonunu indirip ismini kısa bir şey yaptım doğrulama kısmında hızlıca ismini değiştirmemiz gerekiyor, hata vermesi durumunda sürekli denemeniz gerekiyor.
'daki rom değiştirme yöntemiyle istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz ancak cihaz benimki gibi çin versiyonsa şebekeniz gidecektir. eğer bu şekilde yaparak şebekeniz gittiyse yapmanız gereken nun zip stabile isim değiştirme ile yüklemek olacaktır.
Şebekeniz gelecektir.
Hocam merhaba bir iki sorum olucaktı yardımcı olursanız çok sevinirim

1- Cihazdaki sürümün orjinal global zip indirip birde o sürümün india versiyonunu indiriyoruz değil mi doğru anladım ?

2-İndia kurduk diyelim cihaz şebeke geldi miui sürümünde kilit de kapalı o zaman cihaz otamatik güncelleme almaya devam edecek mi ?

3- cihaz kilit açık olursa gene güncelleme alır mı almaz ise güncellenmesi için kilidi kapamalı mıyım sizce ?

Teşekkürler şimdiden

ayhantfk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
note13pro5g
Konular
0
hindistan romu yükledim ama servis yok yazıyor hala bunun çözümü nedir

karsu122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Redmi note 13
Konular
0
SORUMLULUK SİZE AİT.
Akşama kadar uğraş sonucu cihazı bozdum sonra bu çözüme ulaştım.
Öncelikle miui güncelleyici, güncelleme yapmasın diye bozulmuş. usb ile yükleyin hatasının çözümü nü kurun.
Sonra cihazınızda hangi rom yüklüyse onun . bende TNREUXM MIUI 14.0.6 sürümü vardı ve bunun zip stable versiyonunu indirip ismini kısa bir şey yaptım doğrulama kısmında hızlıca ismini değiştirmemiz gerekiyor, hata vermesi durumunda sürekli denemeniz gerekiyor.
'daki rom değiştirme yöntemiyle istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz ancak cihaz benimki gibi çin versiyonsa şebekeniz gidecektir. eğer bu şekilde yaparak şebekeniz gittiyse yapmanız gereken nun zip stabile isim değiştirme ile yüklemek olacaktır.
Şebekeniz gelecektir.
Ustam bana yardım edin global hyperos yükledim telefonda şebeke gitti

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21

abone26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abone26
Cihazım
redmi not 8
Konular
0
Redmi Not 13 Pro 5G dirençliydi kilidini açmak için uğraştım hata veriyordu bende fabrika ayarına döndün kurulum sonunda bu hata veriyor açılmıyor ne olmaso gerek acaba
There has been a network error or general error with the device financing process. Please go back to the previous screen and try again. If this problem persists, please contact from whom you purchased the phone for help.

Üst Alt