Rehber Bootloader kapalı 13 pro 5g Fake romdan kurtulma ve şebeke düzeltme

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
7
SORUMLULUK SİZE AİT.
Akşama kadar uğraş sonucu cihazı bozdum sonra bu çözüme ulaştım.
Öncelikle miui güncelleyici, güncelleme yapmasın diye bozulmuş. usb ile yükleyin hatasının çözümü nü kurun.
Sonra cihazınızda hangi rom yüklüyse onun . bende TNREUXM MIUI 14.0.6 sürümü vardı ve bunun zip stable versiyonunu indirip ismini kısa bir şey yaptım doğrulama kısmında hızlıca ismini değiştirmemiz gerekiyor, hata vermesi durumunda sürekli denemeniz gerekiyor.
'daki rom değiştirme yöntemiyle istediğiniz roma geçiş yapabilirsiniz ancak cihaz benimki gibi çin versiyonsa şebekeniz gidecektir. eğer bu şekilde yaparak şebekeniz gittiyse yapmanız gereken nun zip stabile isim değiştirme ile yüklemek olacaktır.
Şebekeniz gelecektir.
Birazdan Redmi Note 13 Pro Plus 5G de deneyeceğim. Bu yol sadece idarelik galiba öyle mi? Yani bu yöntem ile hyperos a geçiş yaparsam yeni sürümlerin güncellemesi gelir mi? Yoksa her zaman bunu tekrarlamak mı gerekir?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Birazdan Redmi Note 13 Pro Plus 5G de deneyeceğim. Bu yol sadece idarelik galiba öyle mi? Yani bu yöntem ile hyperos a geçiş yaparsam yeni sürümlerin güncellemesi gelir mi? Yoksa her zaman bunu tekrarlamak mı gerekir?
Fake romdan geçersen bl açık da olabilir kapalı da olabilir kapalı ise otomatik gelir açık ise her defasında yapıcaksın kontrol edersiniz yükleyince.

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
note 13 pro yerine kilidi kolay açılabilen telefon önerirmisiniz illallah ettirdi telefon

aseyhmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şeyhmus
Cihazım
Aydin
Konular
9
Redmi note 13 pro plus Avrupa rom attım yüklendi şöyle bir sorun var artık hiç bir rom kabul etmiyor günceliyici hala global gösteriyor kilit hala acık gözüküyor şimdi ne yapacam yardımcı olun lütfen.

yakhubx123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaqub
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
7
Fake romdan geçersen bl açık da olabilir kapalı da olabilir kapalı ise otomatik gelir açık ise her defasında yapıcaksın kontrol edersiniz yükleyince.
Geçtim şu an HyperOS 1.0.8.0 sürümündeyim, BL kapalı, umarım otomatik gelir diğer güncellemeler

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Dostum nasıl geçtin ben yapamadım.
Sürüm numarası ne şu an yanındaki u ile başlayan yer ile beraber söyler misin? Gayet normal bir şekilde yüklendi ve telefon açıldığında sürüm numarası değişmiş miydi?

Togito

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Note 13 pro plu
Konular
0
selam bende de yuklenmedi üzerindeki 14.0.3.0.0 TNOMIXM
Yapmaya calıstıgımda daha guncel bir surum olması gerekir uyarısı veriyor