Çözüldü Bootlader kilidini açılmış telefon Garanti kapsamından çıkıyormuş doğru mu?

Hamza123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
2
Kardeşim şöyle söyleyeyim sana benim açıktı kapatıp gönderdim adamlar açıp geri yolladı yani sorun olmuyor (Evo garanti )

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1515181138,1515181111][/doublepost]
Kardeşim şöyle söyleyeyim sana benim açıktı kapatıp gönderdim adamlar açıp geri yolladı yani sorun olmuyor (Evo garanti )

Benimkide Evo garanti

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar Delta Servis firması Bootloader yada Root yüzünden hiç bir cihazı garanti dışı bırakmıyor.

Merhaba,

Verdiğiniz bilgi doğrudur, bootloader kilidi açılmısı ürünün fiziki hasarlarından dolayı oluşacak durumlarda ürünü garantiden çıkarmamaktadır.Sadece bu işlem sonrasında bağlantılı olabilecek yazılım problemlerinde (örnek: Baseband bozulması,IMEI problemi ve Bootloop gibi) durumlarda ekstra ücret isteme durumu olabilmektedir ve bunun sonrasında yine garanti devam etmektedir.

Saygılarımızla,
DeltaServis

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Merhaba,

Verdiğiniz bilgi doğrudur, bootloader kilidi açılmısı ürünün fiziki hasarlarından dolayı oluşacak durumlarda ürünü garantiden çıkarmamaktadır.Sadece bu işlem sonrasında bağlantılı olabilecek yazılım problemlerinde (örnek: Baseband bozulması,IMEI problemi ve Bootloop gibi) durumlarda ekstra ücret isteme durumu olabilmektedir ve bunun sonrasında yine garanti devam etmektedir.

Saygılarımızla,
DeltaServis
YasinAcar hocam dediğim gibi bilgi sağlam .

Delta Servis 1 Delta Servis 2 müşteri temsilcisi arkadaşlarınızı aradığımızda garanti dışı diyor ve bilgi kirliliği ortaya çıkıyor lütfen her yerde ayni bilgi olsun

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Şunu da eklemekte fayda var, xiaomi nin resmi servisi (çindeki) cihazın bootloader ını kapatsanız dahi daha önce açıldığını anlayabiliyor bu pek zor değil :)

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
ya madem botloader kilidi diye bişey var bu adamlar bunu açmaya izin veriyorsa neden garanti kapsamı dışına çıksın ki kildi açarken herhangi bi uyarı vermiyor cihaz servis dışı kalacak diye

g0thic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mrt
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Benim telefon bootloader kilidi açık geldi. Sanırım satıcı kilidi açıp global rom yükledi. Şimdi ben garantiye götürsem bi sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum ama kilidi siz açtıysanız sıkıntı çıkabilir.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Şunu da eklemekte fayda var, xiaomi nin resmi servisi (çindeki) cihazın bootloader ını kapatsanız dahi daha önce açıldığını anlayabiliyor bu pek zor değil :)
Çok normal hocam hesapla telefonu senkronize edip mi hesabıyla programa giriyoruz. Ve unlock ediyoruz. Herşey kayıtlı :).

YasinAcar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi6
Cihazım
Xiamio Mİ6
Konular
0
Hocam valla 2-3 kere aradım farklı kişilere sordum bootlader kilidini açarsanız garanti dışı kalır cihazınız dediler ses kayıtları da mevcut

dalileon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Front-End Developer & Web Design Expert
Konular
7
Ben de emin olamadım şu an. Android Oreo'lu beta romda kaldım, stable roma dönemiyorum. Servise gidip orada mı yaptırsam :D

Üst Alt