Tema Blue Time (Tema Markette Yayında)

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Hocam elinize sağlık sizin Blue Time v10 temanızı kullanıyorum sadece ikonları ve durum çubugunu farklı temanınkiyle değiştirdim mavi whatsapp çok güzel olmus elinize sağlık ama bir sorum var bu whatsap mavi ama mesaj seçip siliyoruz ya hani seçince üstde açılan yer yeşil olarak kalmış orası mavi olmamıs o düzeltilebiliyormu çokda önemli değil ama :) Ottoman

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
27
Hocam elinize sağlık sizin Blue Time v10 temanızı kullanıyorum sadece ikonları ve durum çubugunu farklı temanınkiyle değiştirdim mavi whatsapp çok güzel olmus elinize sağlık ama bir sorum var bu whatsap mavi ama mesaj seçip siliyoruz ya hani seçince üstde açılan yer yeşil olarak kalmış orası mavi olmamıs o düzeltilebiliyormu çokda önemli değil ama :) Ottoman
Aynen hocam ilk yayınlandığından beri Ottoman hocamın bu temasını kullanmaktayım. Sadece simge ve mesajlar kısmını değiştirdim. Whatsapp süper olmuş, sadece dediğiniz gibi yeşil kalan kısımlar var birde gönder derken mavi kısım erken kapanıyor yeşil kısım kalıyor. Ottoman hocam elinden birşey gelirse yapar diye düşünüyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aynen hocam ilk yayınlandığından beri Ottoman hocamın bu temasını kullanmaktayım. Sadece simge ve mesajlar kısmını değiştirdim. Whatsapp süper olmuş, sadece dediğiniz gibi yeşil kalan kısımlar var birde gönder derken mavi kısım erken kapanıyor yeşil kısım kalıyor. Ottoman hocam elinden birşey gelirse yapar diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim arkadaşlar güle güle kullanın. Yeni tema çalışması var İnşallah bu sorunları halledeceğim. Tabi yine mavi tonlarda bir tema olacak ;) Farklı bir şeyler düşünüyorum bakalım, yeni bir konu açıp bazı SS ler atarak siz kullanıcıların fikir ve beğenilerine göre şekillendirmek istiyorum.

classy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
8
Teşekkür ederim arkadaşlar güle güle kullanın. Yeni tema çalışması var İnşallah bu sorunları halledeceğim. Tabi yine mavi tonlarda bir tema olacak ;) Farklı bir şeyler düşünüyorum bakalım, yeni bir konu açıp bazı SS ler atarak siz kullanıcıların fikir ve beğenilerine göre şekillendirmek istiyorum.
Çok güzel olur hocam elinize sağlık çok teşekkürler

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Sayın hocam bendeniz de olumlu geri dönüşleri gördükten sonra gençlerin aklına uyarak temanızı yükledim. Öyle görsel değişikliklere fazla itibar etmemekle beraber hakikaten hoşuma gitti ve yeni çalışmalarınızı heyecanla beklemeye başladım.
Yalnızca benim merak ettiğim, canlı duvar kâğıdı kullandığınız için batarya üzerinde menfi bir etkisi olur mu? Malum global kararlı sürümde maximum 7 saati ancak görebiliyoruz.
Saygılarımla...

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Sayın hocam bendeniz de olumlu geri dönüşleri gördükten sonra gençlerin aklına uyarak temanızı yükledim. Öyle görsel değişikliklere fazla itibar etmemekle beraber hakikaten hoşuma gitti ve yeni çalışmalarınızı heyecanla beklemeye başladım.
Yalnızca benim merak ettiğim, canlı duvar kâğıdı kullandığınız için batarya üzerinde menfi bir etkisi olur mu? Malum global kararlı sürümde maximum 7 saati ancak görebiliyoruz.
Saygılarımla...
Teşekkürler hocam güzel sözleriniz ve görüşleriniz için. İnşallah yeni bir çalışma var, yukarıda belirttiğim gibi bu temayı bizler hep beraber şekillendireceğiz. Duvar kağıdı konusunda ise şarjınızı gözlemleyin, eğer fazla bir düşme yaşarsanız kendiniz farklı bir duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz. Tekrardan güle güle kullanın hocam. :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Saygılarımla...
Hocam tabiki gençlerin aklına uyacaksınız, aynen benim yaptığım gibi...8=)haha--
Yeniliklere her zaman açık olmalı insan, bakınız Sayın DOBERDEN hocama, nice gençlere taş çıkarttırır maşallah...okyanuslara açılıyor tek başına, korkusuz hemde...:)
Ben bu sene sizde bazı olumlu gelişmeler sezinliyorum8=)Idea~~wasntme~~

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam tabiki gençlerin aklına uyacaksınız, aynen benim yaptığım gibi...8=)haha--
Yeniliklere her zaman açık olmalı insan, bakınız Sayın DOBERDEN hocama, nice gençlere taş çıkarttırır maşallah...okyanuslara açılıyor tek başına, korkusuz hemde...:)
Ben bu sene sizde bazı olumlu gelişmeler sezinliyorum8=)Idea~~wasntme~~

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
İki yaşlı tilki önümde bir yol açtı; beni de peşlerinden sürüklemeye çalışıyor 8=) Batar mıyız çıkar mıyız orası şimdilik meçhul. Lakin değişime @Ottoman hocamın temasıyla bismillah dedik artık gerisi Allah kerim.wasntme~~

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
İki yaşlı tilki önümde bir yol açtı; beni de peşlerinden sürüklemeye çalışıyor 8=) Batar mıyız çıkar mıyız orası şimdilik meçhul. Lakin değişime @ Ottoman hocamın temasıyla bismillah dedik artık gerisi Allah kerim.wasntme~~
Batmazsınız hocam İnşallah siz merak etmeyin :) @Skorpi hocam ne zaman kimi batırmış ki handshake~~

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci