İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

aziztezcan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aziz Tezcan
Cihazım
Xiomi mi 6
Konular
29
Bundle öneririm
En iyi VPN/DNS tabanlı reklam bloklama uygulaması Google zaten reklamlardan para kazanan büyük bir şirket tabii ki böyle bir uygulamanın Play Store'da yer almasını istemez. Açık kaynak kodlu ücretsiz bir uygulama.
Veri planlarınızdan tasarruf ederek cihazınızı hızlandırıyor ayrıca gizliliğinizi koruyor. Kesinlikle güvenli bir uygulama. İki aydır cihazımda kullanıyorum. Özellikle haber okumayı çok seven biriyim. Baş belası reklamlardan kurtuldum. Arkadaşımıza teşekkür ederim böyle bir uygulamayı paylaştığı için..

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın harunserefli hocam, öncelikle bu oldukça yararlı olduğuna inandığım uygulamayı paylaşmış olduğunuz için size teşekkür ederim....
Bende Magisk ve AdAway yüklü...sizin bu uygulamayı rootlu da kullanabiliyormuyum acaba? tabiki o zaman AdAway i kaldırırım..teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Sayın harunserefli hocam, öncelikle bu oldukça yararlı olduğuna inandığım uygulamayı paylaşmış olduğunuz için size teşekkür ederim....
Bende Magisk ve AdAway yüklü...sizin bu uygulamayı rootlu da kullanabiliyormuyum acaba? tabiki o zaman AdAway i kaldırırım..teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Teşekkürler güzel yorumlarınız için Skorpi hocam. Uygulama rootsuz çalışıyor tabiki cihazinizda kullanabilirsiniz ama root varken de pek gerek olacağını sanmıyorum yinede denemek için adaway kaldırıp host dosyasını silip programı kurabilirsiniz bu sayede ne. Kadar kaliteli bir uygulama olduğunu anlayacaksınız

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Çok güzel görünüm ve işleyiş açısından. Çok teşekkür ederim emeğine yüreğine sağlık.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Kendisini VPN gibi gösteriyor. Arayüzü çok güzel ve kullanışlı. Gündeme getirenlere çok teşekkürler. Güvenlik sorunu yaratır mı acaba emin olamadım...

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Acaba açık kaldığında şarj etkisi ne kadar

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Çok güzel görünüm ve işleyiş açısından. Çok teşekkür ederim emeğine yüreğine sağlık.
Rica ederim
Kendisini VPN gibi gösteriyor. Arayüzü çok güzel ve kullanışlı. Gündeme getirenlere çok teşekkürler. Güvenlik sorunu yaratır mı acaba emin olamadım...
Rootlu bir çok program kullandık bugüne kadar onlarda bi sorun yaşanmadığına göre rootsuz gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
Acaba açık kaldığında şarj etkisi ne kadar
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

kartal3x

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kartal
Cihazım
Poco F5
Konular
1
Ben de Adquard kullanıyorum. Tavsiye ederim

micool

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
3
Kaspersky dahil en önemli security ve antivirus uygulamaları ile cihazı taratabilirsiniz herhangi bir şekilde potansiyel zararlı yazılım olmadığını göreceksiniz.
Esas bunu kullanmadığınızda bütün yaptığınız kişisel aramalarınıza uygun olarak reklam veren ücretsiz uygulamalarınızın arayüzünde direkt ilişkili reklam tercihlerini size sunarak gizli olması gereken bütün verilerinizi açığa çıkarması çok daha kötü bir durum.
Örneğin kendi PC'nizde ilgilendiğiniz bir teknoloji ürününü kısa bir süre sonra kendi cihazınızda herhangi bir haber sitesinde gezinirken satırların arasına onunla ilgili reklamın yerleştiğini görerek hayretler içinde kalacaksınız bu zararsız bir şey de olsa kendi gizliliğinizin ya da kişisel güvenliğinizin reklam siteleri tarafından pishing veya tracking olarak adlandırılan yöntemlerle ele geçirilmesi çok daha kötü.
Hangisinin doğru olduğuna artık siz karar verin.
Reklam sitelerinin cihazınızda artık daha az görünmesinden dolayı batarya süresinde de olumlu bir artış olacaktır. Bunu benim söylemem birşey ifade etmiyor, Bütün bunları gözlemleyerek (doğru bir tercih mi) siz karar vereceksiniz.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Kaspersky dahil en önemli security ve antivirus uygulamaları ile cihazı taratabilirsiniz herhangi bir şekilde potansiyel zararlı yazılım olmadığını göreceksiniz.
Esas bunu kullanmadığınızda bütün yaptığınız kişisel aramalarınıza uygun olarak reklam veren ücretsiz uygulamalarınızın arayüzünde direkt ilişkili reklam tercihlerini size sunarak gizli olması gereken bütün verilerinizi açığa çıkarması çok daha kötü bir durum.
Örneğin kendi PC'nizde ilgilendiğiniz bir teknoloji ürününü kısa bir süre sonra kendi cihazınızda herhangi bir haber sitesinde gezinirken satırların arasına onunla ilgili reklamın yerleştiğini görerek hayretler içinde kalacaksınız bu zararsız bir şey de olsa kendi gizliliğinizin ya da kişisel güvenliğinizin reklam siteleri tarafından pishing veya tracking olarak adlandırılan yöntemlerle ele geçirilmesi çok daha kötü.
Hangisinin doğru olduğuna artık siz karar verin.
Reklam sitelerinin cihazınızda artık daha az görünmesinden dolayı batarya süresinde de olumlu bir artış olacaktır. Bunu benim söylemem birşey ifade etmiyor, Bütün bunları gözlemleyerek (doğru bir tercih mi) siz karar vereceksiniz.

Elbette bahsettiğiniz şeyler genel olarak olması gereken şeyler. Pil konusunda elbette iyileştirme olacaktır ama devamlı arkada çalışan bir uygulama olması da tasarruf ettirdiğinden daha fazla harcama yapar mı denemek lazım. Konuyu gördüğümden beri uygulamayı kullanıyorum. Benim asıl çekincem VPN gibi çalışıp tüm veriyi monitör edebilmesi, malum hepimiz bankacılık uygulamalarını kullanıyoruz telefonlarımızda. Sonuç olarak "bedava peynir sadece fare kapanında olur" gibi bir gerçek de var...

Üst Alt