Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar herkese merhabalar. İsmim Adnan Amir, AdoDesign olarak gerek grafik UI tasarım gerekse Oyun yazılım işiyle uğraşıyorum. Bugüne kadar hep IOS yani iphone cihazlar kullandım. İlk defa mi 8 explorer edition cihazı ile androide geçmiş bulunmaktayım. Gerek teması gerek bazı ayarlar vb kullanım koşulları alışık olmadığım için zorlandım ve hoşnut olmadım.

Xs Max Teması, Alakadarnya isimli tema, Rose ios tema gibi birçok temalar edindim. Ancak kimisinde Uygulama ikonları küçücük kimisinde birbirisinden ayrık kimisinde çentik yanındaki saat kaymış kimisinde komple ingilizce veya kilit ekranı vsvsvs. Birçok absurt durumla karşılaşım yapan herkesin emeğine sağlık yine emek verilmiş fakat olacak gibi değil ben bunu eksiksiz, hatasız, ve birebir şekilde kendim yapmaya karar verdim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

"Theme Editor For MIUI" üzerinden Browse diye seçtiğinizde "Start" Sekmesine tıkladıktan sonra "Apps Icons" Seçeneğinden "Extra" Seçeneğine Girip "Icon Size" Seçeneğini "69" Yapacaksınız Bilginize :)

Çok Çok ufak tefek 1-2 adet türkçeleştirme işlemi kaldı arkadaşlar onuda yaptıktan sonra bugün akşam link olarak konu içerisine ekleyeceğim Desteklerinizi bekliyorum umarım beğenmişsinizdir. Sizin için yarım yamalak vermemek birazcıkta heyecan katmak istedim

CİHAZ : Mİ 8 EXPLORER EDİTİON MİU 10 YÜKLÜDÜR.
Hocam 2 tane ios teması denedim pin 6 karakterliydi temanın kilit ekranında 4 karakterli yer vardı şifre yanlış diyordu mecbur twrpden şifreyi sıfırladım :D o hata var mı

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Vaaay hocam gerçekten muhteşem gözüküyor.4 gözle bekliyorum.

adodizayn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Konular
3
XiaoMiu Hocam şöyle anlatayım bunda kilit ekranı özelleştirme bölümünde şöyle bir kısım var, İster iphone pin ekranı gibi yapabilirsin ister orjinali gibi kullanırsın. Ben hepsinin en stabil en kullanışlı halini düşünerek bu şekilde yaptım Apple Pin ekranı yaptıgınızda Telefon ekran çözünürlüğüne göre Pin ekranı yukarı geldiği için Pin Yanlış der çünkü aynı yerlere denk gelmez. Bunu da yaptıgımızda mi 8 mi9 ve diğer Mi serilerinin hepsi aynı ebat aynı çözünürlük değil bu yüzden oturmaz. Ama neden ekledim şu yüzden yüz tanıma yada parmak okuma kullanıyorsunuzdur pin ekranı görüntü olarak öyle olabilsin diye ekledim fakat temayı ilk attıgınızda PİN girme yeri orjinali gibi

ibrahimgbt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
8
Vov çok beğendim. İnce dusunulmus gerçekten. Temayi vereceğiniz linkten direk yuklesem, elimde bilgisayar su anda olmadığı icin temayi direk uygulasam ikon sizeinda da bi sikinti yasar miyim hocam?

adodizayn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Konular
3
Temayı hem .rar hem .mtz halinde paylaşacağım. Yanında iphone bildirim sesi ve whatsapp DİNG sesi de ekleyeceğim ister bilgisayardan ister direk telefona indirerek yükleyebileceksiniz. Bilgisayardan yükleme zorunlulugunuz yok telefona da direk indireceğiniz zaman Play Store dan indireceğiniz Miu Theme Editor programına yine ihtiyacınız olacak zaten icon size ordan anlattıgım gibi ayarlayabiliyorsunuz

ibrahimgbt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
8
Teşekkürler hocam bildirim sesini dusunmeniz incelik olmus. Sabırsızlıkla bekliyorum temayi paylasmanizi..

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Özgün çalışmaları daha çok seviyorum şahsen, mesela kendi aero temanı yapabilirsin, biraz transparan, Vista tadında falan. Ios zaten teması sıktığı için geçtim ben ta ne zaman :D teşekkürler yine de eline sağlık dostum ama rğrr aero gibi bir şey yaparsan kullanırım direk

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Bugüne kadar hep IOS yan

Hocam arama ekranınida yapabildiniz mi

Ekteki dosya gibi
...
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 UD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adodizayn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Konular
3
gnys Arama ekranında herhangi bir çalışmaya gitmedik. Gidebilirdik ios gibi yapabilirdik ama her cihaz için stabil olmaz ve o kısmı değiştirdiğimiz de bazı şeyler sistem içinden düzenlenmesi gerekiyor yani pek sağlıklı olmaz okadar girilmesi o yüzden ben en kullanılabilir stabil olanını yapmaya çalıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

XSath Fikriniz ve yorumunuz için teşekkürler hele bismillah telefonu alalı 1 hafta oldu zamanla öyle şeylerde yaparız inşallah :))

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Hocam takildiginiz yerde yardımcı olabilirim şimdiden elinize sağlık
Kolay gelsin

MI 8 UD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt