Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adodizayn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar herkese merhabalar. İsmim Adnan, AdoDesign olarak gerek grafik UI tasarım gerekse Oyun yazılım işiyle uğraşıyorum. Bugüne kadar hep IOS yani iphone cihazlar kullandım. Bu yüzden bir iphone kullanıcısı olup sonradan androide geçenler için böyle bir tema hazırladım.

Xs Max Teması, Alakadarnya isimli tema, Rose ios tema gibi birçok temalar inceledim. Ancak kimisinde Uygulama ikonları küçücük kimisinde birbirisinden ayrık kimisinde çentik yanındaki saat kaymış kimisinde komple ingilizce veya kilit ekranı vsvsvs. Birçok absurt durumla karşılaşım yapan herkesin emeğine sağlık yine emek verilmiş fakat olacak gibi değil ben bunu eksiksiz, hatasız, ve birebir şekilde kendim yapmaya karar verdim.

Screenshot_2019-06-07-09-42-19-437_com.miui.home.png
Screenshot_2019-06-07-09-42-11-693_com.miui.home.png

Screenshot_2019-06-07-09-49-37-554_lockscreen.png
Screenshot_2019-06-07-09-49-41-652_lockscreen.png
Screenshot_2019-06-07-09-40-37-999_lockscreen.png
Screenshot_2019-06-07-09-31-37-570_lockscreen.png

Screenshot_2019-06-07-09-31-20-243_com.android.mms.png
Screenshot_2019-06-07-09-30-38-408_com.android.settings.png
Screenshot_2019-06-07-09-30-22-395_com.miui.home.png

YENİ GELEN GELİŞTİRME VE TÜRKÇELEŞTİRMELER

Screenshot_2019-06-07-14-12-16-527_lockscreen.png
Screenshot_2019-06-07-13-36-31-446_lockscreen.png
Screenshot_2019-06-07-13-24-50-759_lockscreen.png

Screenshot_2019-06-07-14-23-01-641_com.miui.player.png

TEMAYI YÜKLEMEK İÇİN
"Theme Editor For MIUI" üzerinden Browse diye seçtiğinizde "Start" Sekmesine tıkladıktan sonra "Apps Icons" Seçeneğinden "Extra" Seçeneğine Girip "Icon Size" Seçeneğini "69" Yapacaksınız Bilginize :)

TEMA YÜKLENDİKTEN SONRA AYARLARI İÇİN
"TEMA" UYGULAMASI İÇERİSİNE GİRDİĞİNİZDE "TEMAYI KİŞİSELLEŞTİR" BÖLGESİNDEN "KİLİT EKRAN STİLİ" BÖLÜMÜNE GİREREK AŞAGIDAN " ÖZELLEŞTİR " BÖLGESİNE TIKLAYIN. BURADA "ŞARJ TİPİ, ŞARJ KULLANICI ADI, PHONE, KİLİT AÇMA TİPİ," KISIMLARINDAN İPHONE X İŞARETLEYİNİZ.

LİNKLER:
ORJİNAL IOS THEME :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

IOS THEME KARANLIK WHATSAPP :

IOS WHATSAPP BİLDİRİ :

IOS NORMAL BİLDİRİ :

IOS WHATSAPP ÇAĞRI :

IOS NORMAL ARAMA :

CİHAZ : Mİ 8 EXPLORER EDİTİON MİU 10 YÜKLÜDÜR.

İkon yapımcısı olan Apple firmasına, kilit ekranı kısmında ilk ingilizce olarak o yazıları yazmış IOS FAKE,e teşekkürler.

Son düzenleme:

ynsyns

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
407
yunus
Cihazım
Redmi Note 5
eline sağlık hiç sevmiyorum ios'u fakat yayınladıgında kullanıp geri dönüş yaparım.

edmin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Xiaomi
Cihazım
Mi6
Arkadaşlar herkese merhabalar. İsmim Adnan Amir, AdoDesign olarak gerek grafik UI tasarım gerekse Oyun yazılım işiyle uğraşıyorum. Bugüne kadar hep IOS yani iphone cihazlar kullandım. İlk defa mi 8 explorer edition cihazı ile androide geçmiş bulunmaktayım. Gerek teması gerek bazı ayarlar vb kullanım koşulları alışık olmadığım için zorlandım ve hoşnut olmadım.

Xs Max Teması, Alakadarnya isimli tema, Rose ios tema gibi birçok temalar edindim. Ancak kimisinde Uygulama ikonları küçücük kimisinde birbirisinden ayrık kimisinde çentik yanındaki saat kaymış kimisinde komple ingilizce veya kilit ekranı vsvsvs. Birçok absurt durumla karşılaşım yapan herkesin emeğine sağlık yine emek verilmiş fakat olacak gibi değil ben bunu eksiksiz, hatasız, ve birebir şekilde kendim yapmaya karar verdim.

Ekli dosyayı görüntüle 51485
Ekli dosyayı görüntüle 51484

Ekli dosyayı görüntüle 51488
Ekli dosyayı görüntüle 51487
Ekli dosyayı görüntüle 51483
Ekli dosyayı görüntüle 51482

Ekli dosyayı görüntüle 51481
Ekli dosyayı görüntüle 51480
Ekli dosyayı görüntüle 51479

Çok Çok ufak tefek 1-2 adet türkçeleştirme işlemi kaldı arkadaşlar onuda yaptıktan sonra bugün akşam link olarak konu içerisine ekleyeceğim Desteklerinizi bekliyorum umarım beğenmişsinizdir. Sizin için yarım yamalak vermemek birazcıkta heyecan katmak istedim

CİHAZ : Mİ 8 EXPLORER EDİTİON MİU 10 YÜKLÜDÜR.​
Bekliyoruz bakalımm

oguz494

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Arkadaşlar herkese merhabalar. İsmim Adnan Amir, AdoDesign olarak gerek grafik UI tasarım gerekse Oyun yazılım işiyle uğraşıyorum. Bugüne kadar hep IOS yani iphone cihazlar kullandım. İlk defa mi 8 explorer edition cihazı ile androide geçmiş bulunmaktayım. Gerek teması gerek bazı ayarlar vb kullanım koşulları alışık olmadığım için zorlandım ve hoşnut olmadım.

Xs Max Teması, Alakadarnya isimli tema, Rose ios tema gibi birçok temalar edindim. Ancak kimisinde Uygulama ikonları küçücük kimisinde birbirisinden ayrık kimisinde çentik yanındaki saat kaymış kimisinde komple ingilizce veya kilit ekranı vsvsvs. Birçok absurt durumla karşılaşım yapan herkesin emeğine sağlık yine emek verilmiş fakat olacak gibi değil ben bunu eksiksiz, hatasız, ve birebir şekilde kendim yapmaya karar verdim.

Çok Çok ufak tefek 1-2 adet türkçeleştirme işlemi kaldı arkadaşlar onuda yaptıktan sonra bugün akşam link olarak konu içerisine ekleyeceğim Desteklerinizi bekliyorum umarım beğenmişsinizdir. Sizin için yarım yamalak vermemek birazcıkta heyecan katmak istedim

CİHAZ : Mİ 8 EXPLORER EDİTİON MİU 10 YÜKLÜDÜR.​
Ne zaman yayınlarsınız hocam hoş duruyor

adodizayn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim. Bu arada şunu da belirtmek isterim şarj konusunda kesinlikle detaylı çalışılmış ve resim oldugu için belirli olmayan şu var örneğin safari uygulamasını kullandınız ve geri çıktıgınızda ikon animasyon şeklinde üstündeki ok işaretleri de hareket ediyor eski haline geliyor yani XS MAX de olan orjinali gibi anamenü saat ikonu hareketli, temayı "Theme Editor For MIUI" üzerinden Browse diye seçtiğinizde "Start" Sekmesine tıkladıktan sonra "Apps Icons" Seçeneğinden "Extra" Seçeneğine Girip "Icon Size" Seçeneğini "69" Yapacaksınız Bilginize :)

Tevfik_Akman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
tevfik
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
işçi
Emeğinize sağlık hocam bekliyoruz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wiper30

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Şükrü
Cihazım
Mi 8

"Theme Editor For MIUI" üzerinden Browse diye seçtiğinizde "Start" Sekmesine tıkladıktan sonra "Apps Icons" Seçeneğinden "Extra" Seçeneğine Girip "Icon Size" Seçeneğini "69" Yapacaksınız Bilginize :)

CİHAZ : Mİ 8 EXPLORER EDİTİON MİU 10 YÜKLÜDÜR.
Eline sağlık fakat indirme link nerde denemem lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt