Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adodizayn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi 8 Explorer E
Meslek
Grafiker
Konular
3
arkadaşlar hala çalıntı diye konuşuyorsunuz Allah aşkına ben mesajı direk oldugu gibi yazmışım o mesajı okuduğumda sizin bunu düşüneceğinizi düşünemedimmi zannediyorsunuz yani oradan aptal gibi gözükmüyorum umarım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Metin tema magazasına yüklenen tema sizin indirdiğiniz değil metin hocam geliştirildi birçok yenilik daha eklendi ve icon boyutu ayarlamanıza gerek kalmadı kendinden ayarlı yani dediğiniz icon ebatıyla alakası zaten yok onlar ayarlanalı 1 hafta oldu

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
arkadaşlar hala çalıntı diye konuşuyorsunuz Allah aşkına ben mesajı direk oldugu gibi yazmışım o mesajı okuduğumda sizin bunu düşüneceğinizi düşünemedimmi zannediyorsunuz yani oradan aptal gibi gözükmüyorum umarım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Metin tema magazasına yüklenen tema sizin indirdiğiniz değil metin hocam geliştirildi birçok yenilik daha eklendi ve icon boyutu ayarlamanıza gerek kalmadı kendinden ayarlı yani dediğiniz icon ebatıyla alakası zaten yok onlar ayarlanalı 1 hafta oldu
İlk mesajda bulunan linkler, temanın son haline mi ait? Yok değilse link atın, kullanmak isteyen mağaza sürecini beklemez ama mağazadan yüklemek zorunda olanlar için bişi diyemem. Herkes eu beta kursun, kafa rahat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt