Bilgisayara bağlanamiyorum.Data !!!

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
tamam dedıgınız yapıcam vazgecebılecegım kablolar var elbette dedıgı aktıf pası yapınca nasıl atıcam yanı romu onla ıs bıtmıyor.otgde gormuyor sonucta.baglandıgımda dırekt flashlayıp atıcaz tabı tepkı verıcektır bılgısayar yanılmıyorsam bagladıgına dahıl
Mtp etkin olduğunda telefonu normal bilgisayara bağlamış gibi görürsünüz.bilgisayara indirdiğiniz rom dosyasını telefona atarsınız. Sonrada telefondan TWRP aracılığı ile romu flaşlarsınız. Kabloyu taktığımızda bilgisayarım kısmında telefonunuz görünür.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
tamam dedıgınız yapıcam vazgecebılecegım kablolar var elbette dedıgı aktıf pası yapınca nasıl atıcam yanı romu onla ıs bıtmıyor.otgde gormuyor sonucta.baglandıgımda dırekt flashlayıp atıcaz tabı tepkı verıcektır bılgısayar yanılmıyorsam bagladıgına dahıl
buarda usb kısmı yokmus pardon
[doublepost=1512339465,1512339404][/doublepost]
Mtp etkin olduğunda telefonu normal bilgisayara bağlamış gibi görürsünüz.bilgisayara indirdiğiniz rom dosyasını telefona atarsınız. Sonrada telefondan TWRP aracılığı ile romu flaşlarsınız. Kabloyu taktığımızda bilgisayarım kısmında telefonunuz görünür.

tamam denıcem basaırlı yada basarısız olursam sıze mutlaka soylıyecegımm

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Varsa Team weaver bakalım nirlikte

hıc kullanmadım team weawer ama gelın cozerız dersenız oda okey aynı sehırde yasıyorsak tabıde. sevdıgım bır cıhaz ve cope gıtmesını ıstemıyorum:(
[doublepost=1512342336,1512340058][/doublepost]
hıc kullanmadım team weawer ama gelın cozerız dersenız oda okey aynı sehırde yasıyorsak tabıde. sevdıgım bır cıhaz ve cope gıtmesını ıstemıyorum:(
valla sonuc alamadım orjınal kablo bulmalıyım ıyı gecler

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam sorunun orjinal kablo ile alakali olduğunu düşünmüyorum ama umarim öyledir. Ben Mi6 yi aldigmdan bu yana yaklasik 6 aydır Blitzwolf Ampcore serisi kablo ile kullaniyorum cihazi, simdiye kadar hiçbir sorun yasamadim.

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Hocam sorunun orjinal kablo ile alakali olduğunu düşünmüyorum ama umarim öyledir. Ben Mi6 yi aldigmdan bu yana yaklasik 6 aydır Blitzwolf Ampcore serisi kablo ile kullaniyorum cihazi, simdiye kadar hiçbir sorun yasamadim.
sorunu bılmıyorum burda sorun nedır onuda anlayamadım. acaba telefonun soket kısmı arzalı olma ıhtımalı var mı data ksımı ama buda ccok cok kucuk bı ıhtımal delırmemek ınana elde degıl eger yazılımsalsa bu hata nasıl duzelır bır yol bulmalıyım.ıyı bır servıs bulmak lazım yada ınanın napıcagımı bılmıyorum.
[doublepost=1512343167,1512343149][/doublepost]
sorunu bılmıyorum burda sorun nedır onuda anlayamadım. acaba telefonun soket kısmı arzalı olma ıhtımalı var mı data ksımı ama buda ccok cok kucuk bı ıhtımal delırmemek ınana elde degıl eger yazılımsalsa bu hata nasıl duzelır bır yol bulmalıyım.ıyı bır servıs bulmak lazım yada ınanın napıcagımı bılmıyorum.
[doublepost=1512347354][/doublepost]
buarda usb kısmı yokmus pardon
[doublepost=1512339465,1512339404][/doublepost]
tamam denıcem basaırlı yada basarısız olursam sıze mutlaka soylıyecegımm
EDL ile çözülür mü bu olay yanı sonucta port 9008 ı gormuyor laptop yada deep flash dıcem ama recovery moda gelıyor haksızmıyım?

mesutkirac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut kıraç
Konular
4
benim denemediğim kalmamıştı en son telefonun romunu yeniden kurdum düzeldi sorun twrp ve root atınca ortaya çıkmıştı

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
[doublepost=1512343167,1512343149][/doublepost]
[doublepost=1512347354][/doublepost]
EDL ile çözülür mü bu olay yanı sonucta port 9008 ı gormuyor laptop yada deep flash dıcem ama recovery moda gelıyor haksızmıyım?
Farklı bir bilgisayarda denedinizmi

Otg kablosu aldım dediniz TWRP otg destekler. Oradan rom almayı demeyin

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Farklı bir bilgisayarda denedinizmi

Otg kablosu aldım dediniz TWRP otg destekler. Oradan rom almayı demeyin
yok malesef o da olmuyor.artık yıldım soket arızalıdır dıye dusunmeye basladım.ama sarj olup data olayını yapmaması gıbı sorunla hıc karsılasmadım.onu da gectı edl kablosu yapabılırsem yapıcam yoksa mutlaka cozulmesı lazım bu telefonunun.eger edl moduna gecebılırsem bu ıs tamam kı olmaz ıse yuzde yuz tel baglantı soketını degıstırcem.
[doublepost=1512400555,1512400498][/doublepost]
benim denemediğim kalmamıştı en son telefonun romunu yeniden kurdum düzeldi sorun twrp ve root atınca ortaya çıkmıştı
belkıde amabende ustune rom attımm mıuı8 den sonra 9 gectık ya hersey alt ust oldu bılmıyrum yada ben oyle dusunuyorum.

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
yok malesef o da olmuyor.artık yıldım soket arızalıdır dıye dusunmeye basladım.ama sarj olup data olayını yapmaması gıbı sorunla hıc karsılasmadım.onu da gectı edl kablosu yapabılırsem yapıcam yoksa mutlaka cozulmesı lazım bu telefonunun.eger edl moduna gecebılırsem bu ıs tamam kı olmaz ıse yuzde yuz tel baglantı soketını degıstırcem.
Temel olarak TWRP ile çözülecek bir durumdu. Belkide sizin dediğiniz gibi soket arızası olabilir. Geçmiş olsun hocam. Sonucu yazarsanız sevinirim.

Üst Alt