Bilgisayara bağlanamiyorum.Data !!!

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Şuan durumlar berbat ınanın yardıma ıhtıyacım var mafoldu.moraller bozuk.
Şöyle söyleyeyim.recovery moda girdim yeni güncellemeleri yapmak maksadıyla. share ıt programı vasıtası tum yedeklememı yaptım.dedımkı hard reset yapayım. belkı sorunum cozulur romuda yuklerım burda herkesle paylasırım dıye ancak umdugum gıbı olmadı:(recovery modda temızle kısmında gelişmiş temizlik yaptım hersey tıklıydı.daha sonrada ustune veriyi biçimlendir yaptım.derken romu yuklıycektımancak telefonumda ılgılı depolamama alanında ındırdıgım romda kayıptı.hali hazırda recovery modda ne otg kablo nede usb ıle baglanamadıgım ıcın suan telım off durumda kesınlıkle baglayamıyrum ve bu halde ıcıne rom yollayamadıgım ıcınde telımı aktıf edemıyorum. evet en buyuk soru bu fastbootladagormuyor recoveryde baglayamıyrum telefonu.bana saglam yazılım destegıne ıhtıyacım var.tesekurler pegusus(usta uyemız) ılgınıze.saygılar.
TWRP yüklü mü

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bilgisayara kablo ile bağlayın. Sonra TWRP den "bağla" tıklayınız. Çıkan menüden mtp etkin tıklayın seçeneği pasif aktif yapın.

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Bilgisayara kablo ile bağlayın. Sonra TWRP den "bağla" tıklayınız. Çıkan menüden mtp etkin tıklayın seçeneği pasif aktif yapın.

evet
1 bagla secenegı tıkladım otcg kutucgu harıc hepsı tıklı bende mt yı etkınletır ve devre dısıbırak dıye bısey var tıkladım suan mtp etkınde.tekrar basarsam devre dısı olucak.suan etkın. suan bır baglanma soz konusu degıl ama
[doublepost=1512337900,1512337665][/doublepost]
evet
1 bagla secenegı tıkladım otcg kutucgu harıc hepsı tıklı bende mt yı etkınletır ve devre dısıbırak dıye bısey var tıkladım suan mtp etkınde.tekrar basarsam devre dısı olucak.suan etkın. suan bır baglanma soz konusu degıl ama
evet
buarda o menude otg kablomda mevcut onuda denedım otgyede baglanamadım hanı belkı romu o sekılde atarım dıye kafayı yedırcek bana.valla yardımlarınızı dedıklerınızı adım adım uyguluyorum

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
evet
Hocam bu yöntem ile hiç bağlanmama sorunu yaşamadım. Çevrenizde mi kullanan varsa bir orjinal kablosu ile deneyin. Mümkünse eski kablonuz ile deneyin. TWRP varsayılan ayarlara dönerek tekrar deneyin. Aklıma çözüm ile ilgili birşey gelirse veya bulursam buradan paylaşım yaparım. Kolay gelsin.

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Hocam bu yöntem ile hiç bağlanmama sorunu yaşamadım. Çevrenizde mi kullanan varsa bir orjinal kablosu ile deneyin. Mümkünse eski kablonuz ile deneyin. TWRP varsayılan ayarlara dönerek tekrar deneyin. Aklıma çözüm ile ilgili birşey gelirse veya bulursam buradan paylaşım yaparım. Kolay gelsin.

Çok sevınırım,orjınal kablo malesef kopuk blıtwof kablo aldım hatta ustune mılyon tane daha aldım ve hatta onun ustune otg kablosuda.sadece orjınal kabloyu nasıl bulucam ınanın bılmıyrum.sız de mevcutsa sızın kabloyada talıbım buarda:) ınanın hıc bır adım ılerleyemedım.bulursanız bı cozum farklı bır cozum sevınırm .pekı comut yazarak bır baglanma seklı var mı acaba?

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Çok sevınırım,orjınal kablo malesef kopuk blıtwof kablo aldım hatta ustune mılyon tane daha aldım ve hatta onun ustune otg kablosuda.sadece orjınal kabloyu nasıl bulucam ınanın bılmıyrum.sız de mevcutsa sızın kabloyada talıbım buarda:) ınanın hıc bır adım ılerleyemedım.bulursanız bı cozum farklı bır cozum sevınırm .pekı comut yazarak bır baglanma seklı var mı acaba?
Hocam eski kablonuzu onarma şansınız var mı. Ortalardan kopuksa birşeyler yapılabilir

Edit yazım hatası

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Hocam eski kablonuzu onarma şansınız var mı. Ortalardan kopuksa birşeyler yapılabilir

Edit yazım hatası
telefona gıren kısım yok usb kısmı var dıger kısmı yok yanı

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Vazgeçebileceniz bir kablonun ucunu deneyin derim.

tamam dedıgınız yapıcam vazgecebılecegım kablolar var elbette dedıgı aktıf pası yapınca nasıl atıcam yanı romu onla ıs bıtmıyor.otgde gormuyor sonucta.baglandıgımda dırekt flashlayıp atıcaz tabı tepkı verıcektır bılgısayar yanılmıyorsam bagladıgına dahıl

Üst Alt