Bilgisayara bağlanamiyorum.Data !!!

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Bilgisayarim Usb ye takar takmaz Direkt şarj oluyorEskiden bir bildirim geliyordu.sarj mi data mi ve fotoğraf mi diye? Orijinal kablosu mefta ama bilitzwof aldım ve bir sürü orijinal type c kablo ile de denedim.dirwkt şarj oluyor.artik yıldım.ne yapmalıyım bilen varsa Direkt onu uygulayacagim. İnanın direver vs onlarında denedim.cözemedim.orjinal kablo satan varsa onunda bu kadar zor mu bağlanmak bilgisayara anlamadım.yardimlariniza ihtiyacım var.iyi akşamlar.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Bilgisayarim Usb ye takar takmaz Direkt şarj oluyorEskiden bir bildirim geliyordu.sarj mi data mi ve fotoğraf mi diye? Orijinal kablosu mefta ama bilitzwof aldım ve bir sürü orijinal type c kablo ile de denedim.dirwkt şarj oluyor.artik yıldım.ne yapmalıyım bilen varsa Direkt onu uygulayacagim. İnanın direver vs onlarında denedim.cözemedim.orjinal kablo satan varsa onunda bu kadar zor mu bağlanmak bilgisayara anlamadım.yardimlariniza ihtiyacım var.iyi akşamlar.

Hocam geliştirici seçeneklerine bir baksanız
"varsayılan usb modu" kısmına bakın belki işe yarar
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Hocam geliştirici seçeneklerine bir baksanız
"varsayılan usb modu" kısmına bakın belki işe yarar
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Herzaman mtp de duruyor. Sorun devam ediyor teşekkürler yinede sağolun

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Herzaman mtp de duruyor. Sorun devam ediyor teşekkürler yinede sağolun

arkadaşlar öncelikle iyi günler dileyelim sonrada konuya geçelim..::bilgisayara windows media player 11 yükleyin sonra bilgisayara telefonu takin olacaktir ayni sorun icin 3 ay uğraştim sonunda buldum kesinlikle yöntem budur arkadaslar..

Böyle bir çözüm önerilmiş
Paylaşım sahibi ismini göremedim
Alıntıdır

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
arkadaşlar öncelikle iyi günler dileyelim sonrada konuya geçelim..::bilgisayara windows media player 11 yükleyin sonra bilgisayara telefonu takin olacaktir ayni sorun icin 3 ay uğraştim sonunda buldum kesinlikle yöntem budur arkadaslar..

Böyle bir çözüm önerilmiş
Paylaşım sahibi ismini göremedim
Alıntıdır

Mutlaka denilip geri dönüş sağlayacağım.tesekurler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Eğer chazınız aygıt yöneticisinde görünmüyor ise sorun kablodandır. USB girişine tam oturmamış olabilir veya farklı kablo deneyebilirsiniz.

Eğer cihazınız aygıt yöneticisinde görünüyor ise şu konuyu deneyebilirsiniz. İpucu - Xiaomi USB sorunu çözümü

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Eğer chazınız aygıt yöneticisinde görünmüyor ise sorun kablodandır. USB girişine tam oturmamış olabilir veya farklı kablo deneyebilirsiniz.

Eğer cihazınız aygıt yöneticisinde görünüyor ise şu konuyu deneyebilirsiniz. İpucu - Xiaomi USB sorunu çözümü
Aygıt yöneticisinde gözükmüyor ve direkt şarj oluyor.driver falan uğraştım ama herhangi bir aygıt yöneticisi çıkmıyor.ama neredeyse bir sürü kablo denedim.data transferi yaptığınız marka kablo veya orijinal kablo satan varsada buradan yazarlarsa da sevinirim.

Pegasus__

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Aygıt yöneticisinde gözükmüyor ve direkt şarj oluyor.driver falan uğraştım ama herhangi bir aygıt yöneticisi çıkmıyor.ama neredeyse bir sürü kablo denedim.data transferi yaptığınız marka kablo veya orijinal kablo satan varsada buradan yazarlarsa da sevinirim.

Son Durum nedir Sayın olcaybayindir Hocam.

olcaybayindir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Konular
5
Son Durum nedir Sayın olcaybayindir Hocam.
Şuan durumlar berbat ınanın yardıma ıhtıyacım var mafoldu.moraller bozuk.
Şöyle söyleyeyim.recovery moda girdim yeni güncellemeleri yapmak maksadıyla. share ıt programı vasıtası tum yedeklememı yaptım.dedımkı hard reset yapayım. belkı sorunum cozulur romuda yuklerım burda herkesle paylasırım dıye ancak umdugum gıbı olmadı:(recovery modda temızle kısmında gelişmiş temizlik yaptım hersey tıklıydı.daha sonrada ustune veriyi biçimlendir yaptım.derken romu yuklıycektımancak telefonumda ılgılı depolamama alanında ındırdıgım romda kayıptı.hali hazırda recovery modda ne otg kablo nede usb ıle baglanamadıgım ıcın suan telım off durumda kesınlıkle baglayamıyrum ve bu halde ıcıne rom yollayamadıgım ıcınde telımı aktıf edemıyorum. evet en buyuk soru bu fastbootladagormuyor recoveryde baglayamıyrum telefonu.bana saglam yazılım destegıne ıhtıyacım var.tesekurler pegusus(usta uyemız) ılgınıze.saygılar.

Üst Alt