Bildirim Baloncukları

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Merhaba. Derdime daha uygun bir başlık bulamadım. Daha önce de sordum ama arada kaynadı. Belki bir bilen vardır umuduyla konu açıyorum. Almış olduğum ekran görüntüsünde gmail'de okunmamış 2 adet mail var ancak çıkan bildirim baloncuğunda gözüken 1. Aynı durum whatsapp'ta ve diğer uygulamalarda da söz konusu. Whatsapp'ta 1 yazıyor. Giriyorum bakıyorum. 2-3 ayrı kişiden 30-35 mesaj gelmiş. Bu durumda bildirim baloncuklarının hiç bir artı durumu bulunmuyor. Ayarları vs kurcaladım ancak denk gelemedim. IOS'ta böyle bir sorun bulunmamakta. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Örneğin ben şöyle bir ekran nasıl görebilirim?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Bu konu hakikaten saçmalık. Bende bunu ilk Miui 6 zamanında fark etmiştim.
Miui de mesele şu, bildirimler ekranında ne kadar simge çıkıyorsa o sayıda baloncuk görünüyor.
Bunun çözümü bence ugraşılsa çok basit. Çünkü Lg, Samsung gibi cihazların launcheri bunları doğru gösteriyor, aynı şekilde nova launcher ve bildirim eklentisi de öyle.
Uzun lafın kısası isteseler yaparlar. Androidi baştan aşağı değiştiren adamlar için bu çocuk oyuncağı olmalı

Oyla:

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Ben de hali hazırda kullandığım gm d cihazımda farkettim kurar kurmaz. O zamanlar söyledim ama alt yapıdan o yapacak bişey yok gibi mesaj aldım burda. V6 yı kurmuştum uzun süre kullandım, şimdide v7 yükledim yine aynı. Belki kendi cihazlarında durum farklıdır düşündüm ama aynıymış mi4'te falan. Çözümü çok basit olmalı illaki fakat hala aynen devam ediyor. Sizin de dikkatinizi çekmiş. Wsap'tan 20 mesaj gelince, neden 20 değil de 1 yazıyosun oraya? Çok mu zor bir şey?! Veya Mail geldiğinde. Whatshapp'a sorunu maal ediyor. Yapacak bişey yok.

Son düzenleme:
Oyla:

mekin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mekin
Konular
0
Bnmde aynı şekilde romu kurunca fark ettm hani forumda boyle bi başlık goremedm bnde güncellemeyle giderilir diye dusundm umarim düzelir :)

Oyla:
Üst Alt