Bekleme modunda çok şarj tüketmesi

• Konbuyu başlatan Risus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 28
  • Görüntüleme 15K

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
prizden %100 ken çıkarıyorum gece yatarken wifi ve mobil veri kapalı sabah 80 civarı kalıyor bende de

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
prizden %100 ken çıkarıyorum gece yatarken wifi ve mobil veri kapalı sabah 80 civarı kalıyor bende de

komamira2011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi5s plus
Konular
0

çözümünü buldum çok şükür .....pili tamamen bitirin ve 5 defa açmaya çalışın cihazı pil göstergesi gelip gidecek sonra kapalı bir şekilde cihazı şarja takın dolunca cihazı açın düzeleceğini göreceksiniz ...yüzde 97 olunca yine şarja takıp yüzde yüz yapın hayırlı olsun...bizzat tarafımdan denenmiştir....

Axaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Cihazım Mi 5 Prime. Son 2 aydır şarjım aşırı hızlı gitmeye başladı. Gece şarjdan çıkarıyorum yatıyorum %20 şarj gitmiş durduğu yerde. Bende batarya almaya karar verdim. Nereden almalıyım sizce ?

alidursun2322

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
mi 5 prime
Konular
1
çözümünü buldum çok şükür .....pili tamamen bitirin ve 5 defa açmaya çalışın cihazı pil göstergesi gelip gidecek sonra kapalı bir şekilde cihazı şarja takın dolunca cihazı açın düzeleceğini göreceksiniz ...yüzde 97 olunca yine şarja takıp yüzde yüz yapın hayırlı olsun...bizzat tarafımdan denenmiştir....
Denedim ama bende bı değişiklik olmadi

TebrizLibra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tebriz
Cihazım
Xiaomi MI5S
Konular
0
Cihazim mi5s ve bu sorun bendede bas kaldirdi/ gece 100 telefonu kapatip uyuyorum sabah 40 oluyor actigimda/ Kalibrasyon yaptim, hard reset yaptim, uygulamalarimi sildim, her bi sey denedim olmuyor. Sorunu cozmeyi basaran varsa bizede desin.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Cihazim mi5s ve bu sorun bendede bas kaldirdi/ gece 100 telefonu kapatip uyuyorum sabah 40 oluyor actigimda/ Kalibrasyon yaptim, hard reset yaptim, uygulamalarimi sildim, her bi sey denedim olmuyor. Sorunu cozmeyi basaran varsa bizede desin.
Çok da normal olmayan bir durum söz konusu, madem her şeyi denediniz, arka planda çalışmayan bir şey olmadığına eminseniz, servis yolu görünüyor

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

TebrizLibra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tebriz
Cihazım
Xiaomi MI5S
Konular
0
Çok da normal olmayan bir durum söz konusu, madem her şeyi denediniz, arka planda çalışmayan bir şey olmadığına eminseniz, servis yolu görünüyor

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Telefonu daha 6 aydir kullaniyorum. Sorun aniden bas kaldirdi. Galiba servis yolu gozukuyor.

Üst Alt