Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Teşekürler zaten seste pek fazla fark etmedi samsung galaxy buds +ta kaldırdım.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Teşekürler zaten seste pek fazla fark etmedi samsung galaxy buds +ta kaldırdım.
Rica ederim, hocam. Aslında iyi bir yapılandırma ile kaliteli ses alınabilinirdi...

Farklı ses modüllerine yönelebilirsiniz.
Viper + Dolby Digital Plus
JamesDSP
Dolby Atmos vs.

NeSSeN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DTS Headphone:X
Ya size surround sesin çok hoparlörlü bir ev sineması kurulumuyla sınırlı kalması gerekmediğini ve tek ihtiyacınız olanın basit bir kulaklık olduğunu söyleseydik?
DTS Headphone:X® sesin orijinal miksaj aşamasının 3D ortamını simüle eden inanılmaz bir teknoloji ile tüm bunları mümkün kılar. Ve bu, filmlerinizin, müziğinizin ve oyunlarınızın tam olarak sanatçının amaçladığı gibi ses çıkarması anlamına gelir.
DTS Headphone: X'te film, müzik, oyun deneyimlemek için en sevdiğiniz kulaklığı takın

FİLMLER
HeadphoneX kulaklıklarınıza sürükleyici, sinematik bir ses deneyimi sunar. Tam bir 11.1 kanal surround sesli sinema salonundan beklemeye alıştığınız bir deneyim. Ancak cebinize sadece bir ev sineması ses deneyimi koymakla kalmaz, müzik ve oyunlarla da çalışır.

MÜZİK
HeadphoneX surround seste ses parçaları kaydedilmişse, teknolojinin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ancak mevcut müziğinizin genel kalitesini de artırabilir.

OYUNLAR
HeadphoneX işitme duyunuza yeni bir boyut kazandırarak size haksız bir avantaj sağlar. Artık düşmanınızı görmeden önce duyabilirsiniz. Oyun deneyiminizin derinliklerine dalın.
Kurulum Magisk Manager ile yapılacaktır.
>> Gerekli dosyaları telefonumuza indiriyoruz.
>> Magisk'ten modüller kısmını açıyoruz.
>> İlgili dosyayı seçip yüklüyoruz.
>> Cihazı yeniden başlatmayı seçiyoruz.
>> İşlem tamamdır hayırlı olsun...
>> Özellikle AOSP Romlarda hemen hemen tüm ses modüllerinin Dolby | Viper | JamesDSP vs Stok Perf Kernel ile uyum problemi var. Otomatik ekran parlaklığı ve WiFi çalışmamasına neden olabiliyorlar. Panik yapmamıza gerek yok Özel Kernel kurup sorunu çözebiliriz, modülü kaldırıp kullanmayabiliriz veya olduğu gibi de kullanabiliriz.
>> Android 8/8.1/9/10/11 kullanan bütün romlarla ve cihazlarla çalıştığı söylenmektedir.
>> Birden çok ses modülü kullanıyorsak AML (Audio Modification Library) modülünü (Magisk Manager'in indir sekmesinden temin edebiliriz) kurmamız gerekli.
>> Bazı kullanıcılar çakışmaları, SELinux durumunu Permissive yaparaktan çözmüş.(indirme linkleri arasında uygulama mevcut)
>> İsteğe Bağlı v1.0 09.01.2021 sürümü ile gelen yenilik
Bu modülün ro.build.product ürününü değiştirmemesini sağlayabilirsiniz. Terminal Emülatöründe aşağıdaki kodları yazınız. Ardından modülü yeniden yükleyin.

su
setprop aw.patch 1

Not: DTS lisans kontrolü nedeniyle ro.product.model'e yama yapılamaz.

>> Modülü kurduktan sonra AudioWizard uygulamasını çalıştırdığımızda boş ekran ile karşılaşırsak terminal uygulamasını kurup aşağıdaki kodları yazıp gerekli yetkiyi verip modülü tekrar kurup cihazı yeniden başlatalım.

su
setprop aw.permissive 2
Son/Güncel Sürüm

Tüm Sürümler

Magisk

SELinux Durum Değiştirici

Telegram @Rei Ryuki

GitHub >>

DTS >>
DİPNOT: Sorumluluk size aittir.
Ben veya MiuiTürkiye.Net Ailesi yapılan işlemlerden doğacak problemlerden sorumlu tutulamaz.

Bende çalışmadı arkadaşlar kulaklık takılı olduğu halde ses hoparlörden geliyor kullanamıyorum yani kullandığım rom ve android sürümü bırakıyorum

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21

Bende çalışmadı arkadaşlar kulaklık takılı olduğu halde ses hoparlörden geliyor kullanamıyorum yani kullandığım rom ve android sürümü bırakıyorum
Bende aynı sorunu yaşayıp,kaldiranlardanim hocam poco X3 aosp android 11 kullanıyorum:). Kulaklık tamamen iptal oluyordu.

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Rica ederim, hocam. Aslında iyi bir yapılandırma ile kaliteli ses alınabilinirdi...

Farklı ses modüllerine yönelebilirsiniz.
Viper + Dolby Digital Plus
JamesDSP
Dolby Atmos vs.
androıd 11 miuı 12,5 var hepsınde hata verıyor ses surucu yuklenmıyor dıye.beklemedyız yenı uyumlu surumlerı.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
NeSSeN, mladenbmv, kacaksevgilim, hocalarım üçünüzdede aynı sorun varsa geliştiricinin telegram grubundan yazarsanız yardımcı olacaktır. Ben yazarım ama elimde sizin cihazlarınız olmadığı için bilgi alışverişi yapamayız. Talimatları uygulayamam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt