Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhaba. Magisk sürümüm 21.4. Rom redmi note 8 için xaomi.eu 20.12.9. Uygulamanın V1.5 olanını magisk üzerinden yükledim. Uygulama tanıtım bölümlerini geçtikten sonra siyah arayüzde kaldı. Selinux ayarını da dediğiniz gibi yaptım ama çözüm olmadı. En son ki arkadaş gibi magisk versiyon düşürüp denemek istiyorum. Ama kararsızım. Magiskte versiyon düşürme normal kurulum gibimi yapılıyor. Şimdiden teşekkürler.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Merhaba. Magisk sürümüm 21.4. Rom redmi note 8 için xaomi.eu 20.12.9. Uygulamanın V1.5 olanını magisk üzerinden yükledim. Uygulama tanıtım bölümlerini geçtikten sonra siyah arayüzde kaldı. Selinux ayarını da dediğiniz gibi yaptım ama çözüm olmadı. En son ki arkadaş gibi magisk versiyon düşürüp denemek istiyorum. Ama kararsızım. Magiskte versiyon düşürme normal kurulum gibimi yapılıyor. Şimdiden teşekkürler.
Bu yolu denediniz mi?

>> Modülü kurduktan sonra AudioWizard uygulamasını çalıştırdığımızda boş ekran ile karşılaşırsak terminal uygulamasını kurup aşağıdaki kodları yazıp gerekli yetkiyi verip modülü tekrar kurup cihazı yeniden başlatalım.

su
setprop aw.permissive 2

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hala çalışmıyor imeiler gitti hatta. :) Biliyordum böyle olacağını neyse IMEI atmayı biliyorum hallederim.
Bu Ses modülünü yüklediniz, cihazı reboot ettikten sonra bu hale mi geldi? Başka hiç bir işlem yapmadınız, doğru mu anladım hocam?

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bu yolu denediniz mi?

>> Modülü kurduktan sonra AudioWizard uygulamasını çalıştırdığımızda boş ekran ile karşılaşırsak terminal uygulamasını kurup aşağıdaki kodları yazıp gerekli yetkiyi verip modülü tekrar kurup cihazı yeniden başlatalım.

su
setprop aw.permissive 2
Şimdi oldu. Teşekkürler...

Üst Alt