İnceleme Asus Rog Phone 2 - Alındı

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bas çek yapip bu fotoğraf çıkıyorsa cidden mi9un cok önünde gece çekimlerinde. Hayirli olsun

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Bas çek yapip bu fotoğraf çıkıyorsa cidden mi9un cok önünde gece çekimlerinde. Hayirli olsun
Bas çek yazdığım fotoğraflar bas çek hocam. Deniz manzaraları manual çekildi. Sokak fotoğrafları bas çek.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam stock camera karşılaştırması yaparsak bence mi 9 dan iyi bu cihaz. Gcam olmasa mi 9 falan hikaye. Tek birşeyini beğeniyorum portre modu. Neyse nazar değdirmeyelim, kazasız belasız inşallah.

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam stock camera karşılaştırması yaparsak bence mi 9 dan iyi bu cihaz. Gcam olmasa mi 9 falan hikaye. Tek birşeyini beğeniyorum portre modu. Neyse nazar değdirmeyelim, kazasız belasız inşallah.
Hocam zaten profosyonel çekim ile uğraşılmıyorsa çoğu cihaz tatmin ediyor artık. O yüzden ben çok önemsemeyerek direkt aldım ama iyi yani sadece mi8den geçince kuruntu yapmış olabilirim biraz herkes çok iyi olduğunu söylüyor.

Bir not daha ekliyorum; Cihaz Samsung'un ve Huaweinin son modelleri ve Apple gibi, sosyal ağlara özellikle instagram storylerine gönderi atarken hiç bir şekilde kalite bozmuyor. Hatta Instagramın kendi kamerası dahi mükemmel çalışıyor örnek görmek isteyen insta adresini mesaj yoluyla ulaştırabilir. Yeni testler eklenecek arkadaşlar özellikle oyun ısı/pil testleri kafanızı çok karıştıracak.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Hocam zaten profosyonel çekim ile uğraşılmıyorsa çoğu cihaz tatmin ediyor artık. O yüzden ben çok önemsemeyerek direkt aldım ama iyi yani sadece mi8den geçince kuruntu yapmış olabilirim biraz herkes çok iyi olduğunu söylüyor.

Bir not daha ekliyorum; Cihaz Samsung'un ve Huaweinin son modelleri ve Apple gibi, sosyal ağlara özellikle instagram storylerine gönderi atarken hiç bir şekilde kalite bozmuyor. Hatta Instagramın kendi kamerası dahi mükemmel çalışıyor örnek görmek isteyen insta adresini mesaj yoluyla ulaştırabilir. Yeni testler eklenecek arkadaşlar özellikle oyun ısı/pil testleri kafanızı çok karıştıracak.
Hocam instagram da zaten Apple olsun Samsung olsun Huawei olsun çok güzel fotoğraflar çekiyor. Xiaomi kullanıyorum bende yazılımsal o konulardan şikayetçiyim.
İnstagram olsun snap olsun görüntülü konuşmak olsun tam anlamıyla fiyasko. Oppoyu felan denemedim 3 marka dışında bilmiyorm ama xiaomi gerçekten o konuda başarısız.

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam instagram da zaten Apple olsun Samsung olsun Huawei olsun çok güzel fotoğraflar çekiyor. Xiaomi kullanıyorum bende yazılımsal o konulardan şikayetçiyim.
İnstagram olsun snap olsun görüntülü konuşmak olsun tam anlamıyla fiyasko. Oppoyu felan denemedim 3 marka dışında bilmiyorm ama xiaomi gerçekten o konuda başarısız.
Xiaomi en başarısız olanı ve geri bildirimleri umursamıyorlar, onun yerine paso yeni cihaz da neyse konu bu değil. Huawei ve Samsung da son yıllarda düzeltti bu durumu onu demek istemiştim.

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Güncel pil performansı ektedir arkadaşlar. Şarj %1 iken 13-14 saatlik ekran süresi vardı. Bu seferki performansa oyun dahil değildir fakat ekran kapalı 3 saatin üzerinde youtube music kullanıldı.
Tüm süreç mobil veri ile 120Hz ekran modunda %80-%100 ekran parlaklığı iledir.

Kişisel bir yorum katmak istiyorum. Xiaomi de snapdragon 625-660 gibi işlemciler ile 4000mAh batarya 7-8 saat ekran süresi veriyor üstelik ekran farkından bahsetmiyorum bile. Arada 2000mAh batarya farkı ve overclock edilmiş bir işlemci 120hz ekran var. Xiaominin kullandığı bataryaların balon olduğunu ya da ciddi bir yazılım sorunu olduğunu düşünüyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
18lik şarj aletiyle biraz yavaş dolduruyor ve kullananlardan şöyle bı ricam var iki şarj aletiyle şarj etmeyi deneyip fark olup olmadigini test edebilirler mi :)

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
SON YORUMLARA EK İÇERİKLER EKLENMİŞTİR.

Yeni cihazım Asus ROG (Republic Of Gamers) Phone 2 için bi hayırlı olsununuzu alırım.

Genel olarak teknik özelliklerini yazacağım ve bir kaç fotoğraf atacağım fakat fotoğrafların kalitesi facebooktan indirileceği için düşük olacak. 2 gün sonra istenilen her testi hala bir Mi8 kullanıcısı olarak tüm xiaomi severlere yapabilirim.

Teknik özellikler;

Yan panelde L1 ve R1 dokunmatik tuşları (pubg gibi oyunlarda tetik görevi görür)
Hızı aşırtılmış SD855+ OC 2.96GHz
120Hz AMOLED Ekran 6.59"
8GB RAM / 128GB ROM
6000mAh Batarya
30w Hızlı Şarj Desteği - 2 uclu type-c
48MP Ana Kamera (Diğer kameraları bilmiyorum)
3 adet Type-C portu (biri altta diğer ikisi yanlarda oyun oynayanlar için)
3.5mm Ses Çıkış Portu
Ses bombası kalitesinde ve ses seviyesinde çift stereo hoparlör
490.000 Antutu puanı (testler eklenecek)
Özel adaptör girişi (Asusun bu cihaz için çıkardığı özel aparatlar için giriş var örnek olarak asus aero cooler takılabiliyor ve oyunlarda cihaz sıcaklığını 5-7 derece düşürüyor, ek olarak bu aparat kulaklık ve type-c girişi ekliyor fotoğrafları altta mevcut)

2 GÜN SONRA İSTENİLEN TÜM TESTLERİ YAPABİLİR EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ATABİLİRİM ARKADAŞLAR.
(APARAT RESİMLERİ ALINTIDIR)
Türkiyede satişi yok diye biliyorum yurt dışından aldiniz galiba ne kadara geldi size ve kaç mp kamerasi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

SON YORUMLARA EK İÇERİKLER EKLENMİŞTİR.

Yeni cihazım Asus ROG (Republic Of Gamers) Phone 2 için bi hayırlı olsununuzu alırım.

Genel olarak teknik özelliklerini yazacağım ve bir kaç fotoğraf atacağım fakat fotoğrafların kalitesi facebooktan indirileceği için düşük olacak. 2 gün sonra istenilen her testi hala bir Mi8 kullanıcısı olarak tüm xiaomi severlere yapabilirim.

Teknik özellikler;

Yan panelde L1 ve R1 dokunmatik tuşları (pubg gibi oyunlarda tetik görevi görür)
Hızı aşırtılmış SD855+ OC 2.96GHz
120Hz AMOLED Ekran 6.59"
8GB RAM / 128GB ROM
6000mAh Batarya
30w Hızlı Şarj Desteği - 2 uclu type-c
48MP Ana Kamera (Diğer kameraları bilmiyorum)
3 adet Type-C portu (biri altta diğer ikisi yanlarda oyun oynayanlar için)
3.5mm Ses Çıkış Portu
Ses bombası kalitesinde ve ses seviyesinde çift stereo hoparlör
490.000 Antutu puanı (testler eklenecek)
Özel adaptör girişi (Asusun bu cihaz için çıkardığı özel aparatlar için giriş var örnek olarak asus aero cooler takılabiliyor ve oyunlarda cihaz sıcaklığını 5-7 derece düşürüyor, ek olarak bu aparat kulaklık ve type-c girişi ekliyor fotoğrafları altta mevcut)

2 GÜN SONRA İSTENİLEN TÜM TESTLERİ YAPABİLİR EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ATABİLİRİM ARKADAŞLAR.
(APARAT RESİMLERİ ALINTIDIR)
Hayirli olsun bu arada

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Hayırlı olsun bende aldım bu gün aynı cihazdan bu arka RGB LED nasıl aktif oluyor ustad

Üst Alt