Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Hayret nerde hata oldu ki
Telefon modeli değişti mi peki birde sizden ricam magisk modül kısmını açıp bi ss atabilirmisiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0

Aslında doğru yüklenmiş gözüküyor zaten olmaması için sebep yok gibi banada garip geldi bi kilit açılsında deneyeceğim bende. Cihaz modeli fark etmez diye düşünüyorum ama bakacağız artık.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Aslında doğru yüklenmiş gözüküyor zaten olmaması için sebep yok gibi banada garip geldi bi kilit açılsında deneyeceğim bende. Cihaz modeli fark etmez diye düşünüyorum ama bakacağız artık.
Yakın zamanda yeniden eu beta kuracağım güncellemek için, o zaman yeniden denerim.

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Bekliyoruz hocam geri bildiriminizi. Mi Note 10 Lite vardı bende bl kilidi açık ve rootlu ama artık ben kullanmıyorum onu anneme verdim ben kendim Rn8 Pro ya geçtim onunda bl kilidinin açılması için daha 40 saat süre var siz bir bakın sonucu paylaşırsınız bl kilidi açılıp cihazı rootladıktan sonrada ben denerim artık.
Hocam konuyla alakasız ama Mi Note 10 Lite cihazı neden RN8Pro ile değiştirdiniz? RN8Pro'nun neyi daha iyi? Ben de almayı düşünüyorum o yüzden sordum.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Hocam konuyla alakasız ama Mi Note 10 Lite cihazı neden RN8Pro ile değiştirdiniz? RN8Pro'nun neyi daha iyi? Ben de almayı düşünüyorum o yüzden sordum.

Estafirullah. Mi Note 10 Lite'ı annem daha çok beğendiği için ona verdim yoksa vermiş olduğum cihaz tabiki çok daha iyi bir cihaz bana göre, bende kendime göre en yakın cihazı almak istedim bu cihazdan da memnunum birçok kişinin aksine bir ısınma sıkıntısı yaşamadım hiç (india model) bu şekilde devam ediyoruz genel bir sebebi yok.

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Estafirullah. Mi Note 10 Lite'ı annem daha çok beğendiği için ona verdim yoksa vermiş olduğum cihaz tabiki çok daha iyi bir cihaz bana göre, bende kendime göre en yakın cihazı almak istedim bu cihazdan da memnunum birçok kişinin aksine bir ısınma sıkıntısı yaşamadım hiç (india model) bu şekilde devam ediyoruz genel bir sebebi yok.
Cevabınız için teşekkürler hocam :D Ben de Mi Note 10 Lite hoşunuza gitmedi de RN8Pro aldınız sandım.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Bl kilidi açıldığında deneyeceğimi söylemiştim oyunu tekrar indirip apar topar google play oyunları dahi kurmadan misafir girişi yapıp test ettim, işlem başarılı. 60 fps kilidi açık bir sorun yok oyun dahada bir akıcı oldu ama tabi buna bağlı olarakta ısınma biraz arttı fakat sorun edilecek kadar değil (Rn8 Pro) aynı model cihazı kullanan arkadaşlarada referans olsun yöntem en azından bizim cihaz için çalışmakta modülü paylaşan hocam Mesut123 hocama tekrar teşekkürler.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Bl kilidi açıldığında deneyeceğimi söylemiştim oyunu tekrar indirip apar topar google play oyunları dahi kurmadan misafir girişi yapıp test ettim, işlem başarılı. 60 fps kilidi açık bir sorun yok oyun dahada bir akıcı oldu ama tabi buna bağlı olarakta ısınma biraz arttı fakat sorun edilecek kadar değil (Rn8 Pro) aynı model cihazı kullanan arkadaşlarada referans olsun yöntem en azından bizim cihaz için çalışmakta modülü paylaşan hocam Mesut123 hocama tekrar teşekkürler.

Rica ederim hocam malesef 60 fps olunca ısınma oluyo ama o akıcılığa değer bence hayırlı olsun bakalım yenimi başladın oyuna yoksa hesabinimi bağlamadın daha
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederim hocam malesef 60 fps olunca ısınma oluyo ama o akıcılığa değer bence hayırlı olsun bakalım yenimi başladın oyuna yoksa hesabinimi bağlamadın daha
Artı olarak diğer telefonu alabilirsen hatta ikna edebilirsen hem amoled hem sd730g hemde batarya yönünden baya bi ıyi olur senin için eğer amacın oyun oynamaksa baya fark olur

Son düzenleme:
Üst Alt