Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Sanırım şuanda bir çözüm yok anladığım kadarıyla build prop olayı da rootlu cihazlarda oluyor yapanlarda var yapsada etki etmeyenlerde zaten Mesut123 hocamız denemiş k30 da ama olmamış. Peki build prop editor ile yöntemi deneyen arkadaşlar geri bildirim yapabilirler mi ?

Yada..

Bi şöyle bir yöntem buldum;

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Buda build prop editor ile yapılan yöntem;

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Yalnız ne yazık ki yöntemlerin hepsi root gerektiriyor bilginiz olsun mesela ilk baştaki yöntemi root erişimine sahip bir arkadaşımız deneyebilirse çok güzel olur.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Bu yöntemden sonra başka yerden de denedim bir süre sonra oynayamıyorsunuz galiba fark ediyorlar ve bir şekilde engelliyorlar maalesef 60 FPS i kendileri getirene kadar öyle oynamak lazım gibi ama şahsen ben Mi 6 kullanıyorum ve rahatsız ediyor bir yerden sonra takılmalar
Note 5 te build prop tan yaptım 1 yıldan fazladır ve hala oynamaya devam ediyorum 60 fps bi sıkıntı yok ama dediğim gibi k30 olmadi bi yöntem daha buldum akşam deneyeceğim magisk e ultra grafik gibi bişey ekliyoruz oda olmazsa aramaya devam bulana kadar araştıracağım

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Note 5 te build prop tan yaptım 1 yıldan fazladır ve hala oynamaya devam ediyorum 60 fps bi sıkıntı yok ama dediğim gibi k30 olmadi bi yöntem daha buldum akşam deneyeceğim magisk e ultra grafik gibi bişey ekliyoruz oda olmazsa aramaya devam bulana kadar araştıracağım

Bu benim videosunu paylaştığım mı acaba bahsettiğiniz yöntem hocam ? şu ilk video da.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Bu benim videosunu paylaştığım mı acaba bahsettiğiniz yöntem hocam ? şu ilk video da.
Ona dün akşam bakmıştım ama geç olduğu için denemedim istediği programları falan hazırladım ama önce bugün baktığımı uygulayacağım olmazsa ki sanmıyorum olmayacağını ozaman senin gönderindekine bakacağım
Benim dediğim magisk in içine modül yüklüyoruz en üstteki sanırım bu sefer olacak gibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200831-145230.png
    Screenshot_20200831-145230.png
    962,7 KB · Görüntüleme: 24

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Ona dün akşam bakmıştım ama geç olduğu için denemedim istediği programları falan hazırladım ama önce bugün baktığımı uygulayacağım olmazsa ki sanmıyorum olmayacağını ozaman senin gönderindekine bakacağım
Benim dediğim magisk in içine modül yüklüyoruz en üstteki sanırım bu sefer olacak gibi

O zaman geri bildiriminizi bekliyoruz hocam bakalım.

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Benim bildiğimi rootlu telefonlarda root dosya gezginine girince orada bazı kodlara mı artık neyse erişebiliyor Sun oradan 30 u 60 filan yapıp oynuyorlardı.Ben root işini bilmediğim için bu yöntemleri denedim

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Benim bildiğimi rootlu telefonlarda root dosya gezginine girince orada bazı kodlara mı artık neyse erişebiliyor Sun oradan 30 u 60 filan yapıp oynuyorlardı.Ben root işini bilmediğim için bu yöntemleri denedim

Build prop dan düzenliyorlarmış hocam Mesut123 hocamızında dediği gibi başka bir cihaz modelinin kodunu kendi cihaz modelimizin koduyla değiştirerek.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Build prop dan düzenliyorlarmış hocam Mesut123 hocamızında dediği gibi başka bir cihaz modelinin kodunu kendi cihaz modelimizin koduyla değiştirerek.
Arkadaşlar iyi geceler
Uzun denemeler sonucu aslında çözümün çok basit olduğunu buldum sonunda
Ama telefonunuzun rootlu olması gerek magisk son sürüm olmalı
Bu saate kadar uğraştım artık yatayım sabah anlatacağım tekrardan ıyi geceler hepinize
Şunuda unutmadan ekleyeyim

Ekli dosyalar

• IMG-20200901-WA0000.jpg
    IMG-20200901-WA0000.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 22

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Arkadaşlar iyi geceler
Uzun denemeler sonucu aslında çözümün çok basit olduğunu buldum sonunda
Ama telefonunuzun rootlu olması gerek magisk son sürüm olmalı
Bu saate kadar uğraştım artık yatayım sabah anlatacağım tekrardan ıyi geceler hepinize
Şunuda unutmadan ekleyeyim
Arkadaşlar cihazı rootlu olanlar vereceğim dosyayı magisk e kuracaklar işlem tamam olacak hem pubg için hem asphalt 9 için 60 fps oynayabileceksiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O zaman geri bildiriminizi bekliyoruz hocam bakalım.
Dosyayı ekledim hocam bakabilirsiniz

Ekli dosyalar

• AGNi_PUBG_unlock_module_v1.0.zip
    3,6 KB · Görüntüleme: 21

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Arkadaşlar cihazı rootlu olanlar vereceğim dosyayı magisk e kuracaklar işlem tamam olacak hem pubg için hem asphalt 9 için 60 fps oynayabileceksiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dosyayı ekledim hocam bakabilirsiniz

Teşekkürler hocam kilit açılır açılmaz deneyeceğim mutlaka.

Üst Alt