Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
K30 var bende gl nin 60 fps listesinde yok önceden note 5 vardı build prop tan modeli s10plus olarak değiştirmiş ona bile 60 fps göstergesini getirmiştim ama k30 da aynı yerleri değiştirmeme rağmen bi sonuç alamadım
Evet öylede yapılıyormuş ama sizinde dediğiniz gibi çoğu cihazda çözüm alınamıyormuş bakalım araştırayım rootsuz bir metod varsa iyi olur tabi.
İndiriyorum hocam, benim cihaz rootlu. Sonucu paylaşırım.

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
İndiriyorum hocam, benim cihaz rootlu. Sonucu paylaşırım.

Bekliyoruz hocam geri bildiriminizi. Mi Note 10 Lite vardı bende bl kilidi açık ve rootlu ama artık ben kullanmıyorum onu anneme verdim ben kendim Rn8 Pro ya geçtim onunda bl kilidinin açılması için daha 40 saat süre var siz bir bakın sonucu paylaşırsınız bl kilidi açılıp cihazı rootladıktan sonrada ben denerim artık.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Evet öylede yapılıyormuş ama sizinde dediğiniz gibi çoğu cihazda çözüm alınamıyormuş bakalım araştırayım rootsuz bir metod varsa iyi olur tabi.
Telefonu rootladım ben keşke o halde bi çözüm bulsam çok iyi olacak

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Telefonu rootladım ben keşke o halde bi çözüm bulsam çok iyi olacak

Ben biraz baktım modlu apk dosyalarıda varmış sanırım ek uğraşa gerek duymadan direkt 60 fps açık halde diyorlar ama güvenipte kuramadım ne olduğu belirsizdi adam link paylaşmış videosunda ama kurulumuna kadar olayı dahil etmemiş rootlu cihaz için metodlar fazla ama rootsuz bu işi halletmek sıkıntı biraz sanırım veya farklı metod varsada bilmiyorum. Modlu apk oluncada google play oyunlardaki kayıtlı hesaba bağlanmıyor mesela oda ayrı konu hiçbir anlamı kalmıyor tabi o zamanda.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0
Ben biraz baktım modlu apk dosyalarıda varmış sanırım ek uğraşa gerek duymadan direkt 60 fps açık halde diyorlar ama güvenipte kuramadım ne olduğu belirsizdi adam link paylaşmış videosunda ama kurulumuna kadar olayı dahil etmemiş rootlu cihaz için metodlar fazla ama rootsuz bu işi halletmek sıkıntı biraz sanırım veya farklı metod varsada bilmiyorum. Modlu apk oluncada google play oyunlardaki kayıtlı hesaba bağlanmıyor mesela oda ayrı konu hiçbir anlamı kalmıyor tabi o zamanda.
Kayıtlı hesaba bağlanmıyorsa hicbi önemi kalmazki sifirdan baslanacak bi oyun değil çünki
Ama acilen root lu telefon için bi çözüm yolu bulmam gerek neler neler denedim beceremedim bi türlü

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Kayıtlı hesaba bağlanmıyorsa hicbi önemi kalmazki sifirdan baslanacak bi oyun değil çünki
Ama acilen root lu telefon için bi çözüm yolu bulmam gerek neler neler denedim beceremedim bi türlü
Her şeyi yaptım ama avatar uygulaması sürekli duruyor diyerek açılmıyor.

Mesut123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
K30
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200831-120632.png
    Screenshot_20200831-120632.png
    279,8 KB · Görüntüleme: 26

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Şöyle bişey buldum hocam play store hatasiyla ilgili tam anlayamadım ama deneyeceğim birazdan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim avatar uygulamasında bi sıkıntı yok düzgün bi şekilde çalışıyor
Sizin sorun ne hocam ?

Zephr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
6
Deniyelim bakalım bi.

Edit: Bende çalışmadı ne yazık ki. Yukarıdaki arkadaşın aldığı uyarıyı almaktayım. Uygulamayı da kurduktan sonra güncelleme istedi (qihoo magic) yaptım ancak bu seferde ilgili uygulama 64 bit olarak çalışıyor git 32 bit versiyonunu indir dedi bende ikisinide silerek çözüm buldum. Farklı yöntemler vardır illaki araştırmak lazım yoksa şuanki haliyle olmuyor yapan varsa eğer nasıl yaptığı hakkında bilgilendirirse konu altında seviniriz.
Bu yöntemden sonra başka yerden de denedim bir süre sonra oynayamıyorsunuz galiba fark ediyorlar ve bir şekilde engelliyorlar maalesef 60 FPS i kendileri getirene kadar öyle oynamak lazım gibi ama şahsen ben Mi 6 kullanıyorum ve rahatsız ediyor bir yerden sonra takılmalar

Üst Alt