Arkadaşlar epic rom çıkmış

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Mi5 için epic rom çıkartmışlar deneyen oldu mu şuan da ms Tom 7.11.16 kullanıyorum sıkıntı da yaşamadım ama epic romun fazlasıyla övüldüğünü gördüm deneyen var mı yada extra gerisi neler pil performansı nasıl

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Mi5 için epic rom çıkartmışlar deneyen oldu mu şuan da ms Tom 7.11.16 kullanıyorum sıkıntı da yaşamadım ama epic romun fazlasıyla övüldüğünü gördüm deneyen var mı yada extra gerisi neler pil performansı nasıl

Resmi sitemizden cihazınızın modelini seçerek indirmek istediğiniz sürümü seçin ve yönlendirildiginiz sayfadan en son global beta yada stabil sürümleri indirebilirsiniz...
İyi forumlar dilerim..

EpicRom 7.11.16

faramir86us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doruk
Cihazım
Mi 5
Konular
7
Son versiyonda yeni bildirim özelliği (notification shade) de var gibi görünüyor. Doğru mu?

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13

Resmi sitemizden cihazınızın modelini seçerek indirmek istediğiniz sürümü seçin ve yönlendirildiginiz sayfadan en son global beta yada stabil sürümleri indirebilirsiniz...
İyi forumlar dilerim..

EpicRom 7.11.16
Stabil sürüm de de yüz tanıma kilidi mevcut mu peki bugün akşam indiricem beklediğim bir romdu. kalıcı kullanıcam stabil de varsa direk stabil sürümü kurup keyfime bakmak istiyorum
[doublepost=1511976595,1511864587][/doublepost]

İyi forumlar dilerim..

EpicRom 7.11.16
Bugün miui ms rom dan global beta epic sürümü yükledim gerçekten memnun kaldım zaten dediğim gibi aradığım bi rom du elinize emeğinize sağlık uzun bi süre bu rom da kalmayı düşünüyorum. Tek bi türkçe dil sorunu var ayarlar da ki bilirim çubuğu bölümünde ve status bar da ki hava durumu bilgisinde ingilizce dil yer alıyor benim için stabillik ön plan da olduğu için dert etmedim. Kısa özetle miui tabanlı romlar arasında en memnun kaldığım ve orjinal duran rom benim için clap~~clap~~

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23

İyi forumlar dilerim..

EpicRom 7.11.16
Hocam şeçenek çıkmıyor. Sürümü yada beta-global olarak seçemiyorum.sitede ne varsa o geliyor.yoksa ben yanlış mı anladım "indirmek istediğiniz sürümü seçin ve yönlendirildiginiz sayfadan en son global beta yada stabil sürümleri indirebilirsiniz..."" cümlesini?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hocam şeçenek çıkmıyor. Sürümü yada beta-global olarak seçemiyorum.sitede ne varsa o geliyor.yoksa ben yanlış mı anladım "indirmek istediğiniz sürümü seçin ve yönlendirildiginiz sayfadan en son global beta yada stabil sürümleri indirebilirsiniz..."" cümlesini?
Verdiğim linke girdiğinizde tüm cihazların listesini göreceksiniz kullandığınız cihazın sekmesine tıklayın sonra açılan sayfada üstte global developer yada stable yazan kutucuklar göreceksin oraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.....

EpicRom 9.0.5.0_Global_Stable

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Verdiğim linke girdiğinizde tüm cihazların listesini göreceksiniz kullandığınız cihazın sekmesine tıklayın sonra açılan sayfada üstte global developer yada stable yazan kutucuklar göreceksin oraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.....

Okey hocam linke tıklayınca tel listesi çıkıyor.mi 6 yı tıklayınca altta ekran resimlerini verdiğim sayfa açılıyor ve indirme ekranı geliyor.üstte o seçenekler yok valla.opera tarayıcı kullanıyorum.ayar mobildi masaüstüne çevirdim ama göremedim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-11-29-21-26-25-548_com.opera.browser.png
    Screenshot_2017-11-29-21-26-25-548_com.opera.browser.png
    183 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2017-11-29-21-26-32-720_com.opera.browser.png
    Screenshot_2017-11-29-21-26-32-720_com.opera.browser.png
    104,3 KB · Görüntüleme: 16

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Stabil sürüm de de yüz tanıma kilidi mevcut mu peki bugün akşam indiricem beklediğim bir romdu. kalıcı kullanıcam stabil de varsa direk stabil sürümü kurup keyfime bakmak istiyorum
[doublepost=1511976595,1511864587][/doublepost]
Bugün miui ms rom dan global beta epic sürümü yükledim gerçekten memnun kaldım zaten dediğim gibi aradığım bi rom du elinize emeğinize sağlık uzun bi süre bu rom da kalmayı düşünüyorum. Tek bi türkçe dil sorunu var ayarlar da ki bilirim çubuğu bölümünde ve status bar da ki hava durumu bilgisinde ingilizce dil yer alıyor benim için stabillik ön plan da olduğu için dert etmedim. Kısa özetle miui tabanlı romlar arasında en memnun kaldığım ve orjinal duran rom benim için clap~~clap~~

Hocam Miui MS e göre artilari ve eksileri neler paylasabilir misiniz? Bende Mi6da Epic rom kullandim belli bir süre, suanda da Miui Pro rom kullaniyorum. Hic Miui MS romu kullanmadığım icin merak ettim farkları :) Bu arada memnun olmaniza da sevindim, bende de Epic romun yeri ayridir.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Okey hocam linke tıklayınca tel listesi çıkıyor.mi 6 yı tıklayınca altta ekran resimlerini verdiğim sayfa açılıyor ve indirme ekranı geliyor.üstte o seçenekler yok valla.opera tarayıcı kullanıyorum.ayar mobildi masaüstüne çevirdim ama göremedim
Hocam direct linke tıkla ama tarayıcı ayarları üzerinden açılır pencerelere izin verin. Eğer bu işlem olmaz ise PC üzerinden IDM üzerinden indirin bu daha garanti. Çünkü, bazen dosyayı tam indirmiyor yada bozuk indiriyor en sağlam yöntem bu.

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Chrome tarayıcısı kullanın indirme direkt olarak geliyor...

Üst Alt