Arkadaşlar epic rom çıkmış

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Chrome tarayıcısı kullanın indirme direkt olarak geliyor...

EpicRom 9.0.5.0_Global_Stable
Teşekkür ederim hocam
[doublepost=1511980195,1511980164][/doublepost]
Hocam direct linke tıkla ama tarayıcı ayarları üzerinden açılır pencerelere izin verin. Eğer bu işlem olmaz ise PC üzerinden IDM üzerinden indirin bu daha garanti. Çünkü, bazen dosyayı tam indirmiyor yada bozuk indiriyor en sağlam yöntem bu.
Teşekkür ederim hocam

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Hocam Miui MS e göre artilari ve eksileri neler paylasabilir misiniz? Bende Mi6da Epic rom kullandim belli bir süre, suanda da Miui Pro rom kullaniyorum. Hic Miui MS romu kullanmadığım icin merak ettim farkları :) Bu arada memnun olmaniza da sevindim, bende de Epic romun yeri ayridir.
Ms ile farkları ; pil performansı yönünde ms den memnundum epic roma göre daha uzun gidiyor ama epic de fena değil onda en son 7.11.16 sürümünü kullandım sürekli güncelleme yapan birisi değilim en son onu kurmuştum memnundum ama şu bildirim özelliği yoktu artı eksi olarak pil dışında çok farkları yok açıkcası ama stabilite anlamında epic çok daha stabil çalışıyor yalnız bende epic rom da stabil ile developer rom farkını merak ediyorum bu sitenin ana sayfasında yer alan bütün özellikler global Stable versiyonunda da yer alıyor mu face id falan alıyorsa stabil sürümü kurup bırakıcam escobar hocam o soruma cevap vermedi

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Ms ile farkları ; pil performansı yönünde ms den memnundum epic roma göre daha uzun gidiyor ama epic de fena değil onda en son 7.11.16 sürümünü kullandım sürekli güncelleme yapan birisi değilim en son onu kurmuştum memnundum ama şu bildirim özelliği yoktu artı eksi olarak pil dışında çok farkları yok açıkcası ama stabilite anlamında epic çok daha stabil çalışıyor yalnız bende epic rom da stabil ile developer rom farkını merak ediyorum bu sitenin ana sayfasında yer alan bütün özellikler global Stable versiyonunda da yer alıyor mu face id falan alıyorsa stabil sürümü kurup bırakıcam escobar hocam o soruma cevap vermedi
Mi 5 gemini için global stable ve developer rom mevcut face id Yüz tanıma entegre edilmiş durumda
Değişiklik listesi:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
Mi 5 gemini için global stable ve developer rom mevcut face id Yüz tanıma entegre edilmiş durumda
Değişiklik listesi:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

değişiklik listesi iki sürüm için de aynı ise beta ve stabil arasında bir fark yok mu hiç bi şekilde üstad?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Anladim hocam peki cok sağolun paylastiginiz icin. Miui MS in pil konusunda daha iyi olmasına sasirdim, benim simdiye kadar Mi6 icin gördüğüm en iyi Pil performansi Epic romdaydi. Multirom.me nin de pil performansi iyi olduğu söyleniyor ama denemedim simdiye kadar. Onemli olan Stabillik hocam dediginiz gibi, Pil ve Performans anlaminda dedigim gibi Epic romun bende yeri ayridir. Umarim Mi-Globe vb. Gibi tüm cihazlar icin gelistirilir ilerde.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
değişiklik listesi iki sürüm için de aynı ise beta ve stabil arasında bir fark yok mu hiç bi şekilde üstad?
Değisiklik listesi her zaman aynıdır görsel de gördüğünüz Epicteam yamaları ve eklenmiş özellikleridir buna ilave olarak global stable ve dev değişikliklerini ilave edebiliriz...

ozkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
mi4
Konular
3
arkadaşlar epic romu yüklemek için bl kilidi açık olmasımı lazım yoksa günceleyicen yükleniyormu.

Moryka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular