Rom AOSPA|Paranoid Android - TOPAZ - En hızlı ve en akıcı rom {A13}{Poco X3/NFC}

Snlsenoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şenol
Konular
11
Hocam Twitter kendisi sorunlu malesef. Artık insanlar eski sürümleri deniyorlar. İce Universe isimli insider bile

Hocam kurulu kameranı boş ver. Ben orda MİUİ kamerası verdim, onu kur. Kurulu kamera sırf kamera olsun diye koyuluyor. Her romda default gibi var. Launcher-i apk olarak indir ve kur gitsin. Özel bir şey yapmaya gerek yok.

Sent from my M2007J20CI using Tapatalk
Hocam yeni bir kernel paylaşıldı Telegram grubunda, test etme şansınız oldu mu acaba? Kurdum sanki bahsettiğim hatalar gitti gibi geldi. Bilmiyorum belki de plasebo 😃

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Rom'u kurdum dehşet ötesi bir rom gerçekten. Bu kadar hızlı bir başlangıç yapan bir rom görmemiştim normalde ilk bir kaç gün tam oturmuyor telefon ama şuan sıfır kasma ile mükemmel bir hissiyat veriyor. Magisk olarak önerebileceğiniz bir versiyon var mı hocam? Brick olsun istemiyorum bir sürü uygulama kurdum :D

towboatery

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
J7 Core
Konular
1
Erofs versiyonunu kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım en akıcı, hızlı rom oldu. Sadece pil performansı biraz kötü gibi geldi ama o da ilk birkaç gün içinde oturur. 732G ve 120 Hz ekranın tadını almak isteyenler için biçilmiş kaftan bir rom olmuş. Konu sahibine teşekkürler.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Selam arkadaşlarım ustalarım bende az önce telefonum olan Redmi 9T sürümünü kurdum sizlerden ilham alarakhappy~~ yanlız dikkatimi çeken bir şey var ayarlar kısmın sade yani öbür romların aksine rom a ismini veren ayrıca bir ayar bölümü yok sade yani sizdede bu böylemi umarım dediğiniz gibi akıcı ve seridir şuan 5 dk olmadı kuralı kullanım tecrübelerimi yazarım.Saygılarımla
Normal hocam. Bu AOSPA rom stok rom. O yüzden diger romlar gibi özelleştirme menusu ve özelleştirilmiş sekmeler yok.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Hocam yeni bir kernel paylaşıldı Telegram grubunda, test etme şansınız oldu mu acaba? Kurdum sanki bahsettiğim hatalar gitti gibi geldi. Bilmiyorum belki de plasebo
Hocam doğrusu ben kurmadım, yeni kernel olduğunu sanmıyorum. Öyle olunca çoğu zaman pin yapıyorlar kanalda

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Rom'u kurdum dehşet ötesi bir rom gerçekten. Bu kadar hızlı bir başlangıç yapan bir rom görmemiştim normalde ilk bir kaç gün tam oturmuyor telefon ama şuan sıfır kasma ile mükemmel bir hissiyat veriyor. Magisk olarak önerebileceğiniz bir versiyon var mı hocam? Brick olsun istemiyorum bir sürü uygulama kurdum :D
Hocam 25.2 sorunsu çalışıyor.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Erofs versiyonunu kullanıyorum ve şu ana kadar kullandığım en akıcı, hızlı rom oldu. Sadece pil performansı biraz kötü gibi geldi ama o da ilk birkaç gün içinde oturur. 732G ve 120 Hz ekranın tadını almak isteyenler için biçilmiş kaftan bir rom olmuş. Konu sahibine teşekkürler.
Buyurun hocam. Erofs sürümü geliştiricinin kendi yaptığı derleme kerneli kullanıyor.

Özel sürümde SilonT kernel kaynak kodlarını kullandığı için pil performansı Erofs sürüme nazaran çok daha iyi.

towboatery

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
J7 Core
Konular
1
Buyurun hocam. Erofs sürümü geliştiricinin kendi yaptığı derleme kerneli kullanıyor.

Özel sürümde SilonT kernel kaynak kodlarını kullandığı için pil performansı Erofs sürüme nazaran çok daha iyi.

Özel sürümde dolby geliyor stock olarak. Viper kullandığım için çakışabilir diye bu sürümü tercih ettim.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaşlar romun geliştiricisi yeni kernel yayınladı. İndirme linki

Ne değişiklik yaptığını söylemedi ama söylediğine göre yeni kernel akıcılığı az-biraz azaltıyor, ama performansı artıyor. Ben denedim, pek memnun kalmadım. Önerim romun üzerinde gelen kerneli kullanmaya devam etmeniz. Ha oyun felan oynuyorsanız yeni kerneli deneye bilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt