Soru AOSP ROM önerisi.

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Öncelikle herkese merhaba. Poco F3'te kullandığınız AOSP Romlar ile ilgili deneyimlerinizi paylaşır mısınız, MIUI'dan geçmeye değer mi, eksileri nelerdir?

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Pil ve Stabilite için ArrowOS
Oyun ve Stabilite için Crdroid
ArrowOS özelleştirme olmayan saf android sistemdir ve hatasız çok güzel rom yaparlar.
Crdroid de hem özelleştirmeli hemde performanslı romlar arasında en hatasız olanıdır. Pilde öyle çok hızlı bitmez. Dengelidir. Ayrıca ne hikmetse crdroid de arrowos dan bile daha az ısınıyor telefon. Yani crdroid hem günlük hemde oyun için çok iyi bir romdur.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Pil ve Stabilite için ArrowOS
Oyun ve Stabilite için Crdroid
ArrowOS özelleştirme olmayan saf android sistemdir ve hatasız çok güzel rom yaparlar.
Crdroid de hem özelleştirmeli hemde performanslı romlar arasında en hatasız olanıdır. Pilde öyle çok hızlı bitmez. Dengelidir. Ayrıca ne hikmetse crdroid de arrowos dan bile daha az ısınıyor telefon. Yani crdroid hem günlük hemde oyun için çok iyi bir romdur.
Cr droid i f3 te kullandınız mı Hocam ?

Oyla:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Burda aosp ve costüm rom kullanan arkadaşlara sorum. Aosp rom kullanırken root yoksa banka uygulamalarında sıkıntı yaşayan varmı? Sıkıntı yaşamamak açısından telefonda ne gibi önlemler alıyorsunuz? Güvenliği sağlamak için yüklediğiniz uygulamalar nedir

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Evet şuan hala kullanıyorum. Pil ve performansi gayet iyi. Herhangi bir hataya da rastlamadım. Ama kurulum adımlarını doğru yapmak gerekiyor.
O zaman bende kurayım cihazıma

Oyla:

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Burda aosp ve costüm rom kullanan arkadaşlara sorum. Aosp rom kullanırken root yoksa banka uygulamalarında sıkıntı yaşayan varmı? Sıkıntı yaşamamak açısından telefonda ne gibi önlemler alıyorsunuz? Güvenliği sağlamak için yüklediğiniz uygulamalar nedir
Bilindik bir aops yada costum rom kullanirsan hiç bie sıkıntı çıkmaz. ArrowOs, crdroid, lineageos gibi aops romlarda root atmadan banka uygulamalarını kullanabilirsin.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Kurdum hocam A13 Crdroid hata görmedim hızı tartışılmaz akıcılığına yetişmek mümkün değil
Kurulum adımlarını ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz? Cihazım bootloop döngüsüne girince Mıuı yüklemek zorunda kaldım tekrar. Slot değilikliği vs gerekli mi hiç bilmiyorum. Açamadım cihazı Crdroid flaşladıktan sonra.

Oyla:
Üst Alt