Rom [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
custom romlarında böyle sıkıntısı oluyor işte. aldığın gibi devam etsen standart olarak android versiyonu güncellemesini sorunsuz alabiliyorsun. tabi custom romdaki özelleştirme akıcılık, pil gibi avantajlar da onu cazip kılıyor. neyse android 11 de devam şimdilik programlarla ayarlarla uğraşamam :D

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
custom romlarında böyle sıkıntısı oluyor işte. aldığın gibi devam etsen standart olarak android versiyonu güncellemesini sorunsuz alabiliyorsun. tabi custom romdaki özelleştirme akıcılık, pil gibi avantajlar da onu cazip kılıyor. neyse android 11 de devam şimdilik programlarla ayarlarla uğraşamam :D
Android 12 çok daha akıcı ve 12 de aldığın güncellemelerde sıfırlamaya gerek yok. Malesef MIUI romlar insanı kanser ediyor. Sırf donma ve kasmalar için bile customa geçilir.

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
arkadaşlar biri beni aradığında çalma sesi geliyor ama aradığına dair ekran gelmiyor. ondan dolayı açamıyorum. kapanınca ben arıyorum kişiyi. başına gelen var mı veya çözümü bilen

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Yani bi dengesizlik soz konusu, bi gosteriyor bi gostermiyor. Zamaninda havoc rom denemistim, onda da ayni sorunu yapmisti. Ondan aosp rom kullanmamistim

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
mahmutuloz hocam,

Konudaki romu ve sürümü mü kullanıyorsunuz?

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Aynen konudaki rom konudaki firmware konudaki root vs hersey konudaki. Googlein arama uygulamasini yukledim, simdilik sikinti yok gibi gozukuyor ama yine de stock arama uygulamasini kullanmak isterdim, arama kaydetme vs

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Aynen konudaki rom konudaki firmware konudaki root vs hersey konudaki. Googlein arama uygulamasini yukledim, simdilik sikinti yok gibi gozukuyor ama yine de stock arama uygulamasini kullanmak isterdim, arama kaydetme vs
Hocam zaten sıkıntı,
harici arama uygulaması yüklemekten de kaynaklanabilir.

Böyle durumlarla karşılaştığınızda
>> Ayarlardan varsayılan uygulama bölümünden telefon uygulaması seçimini yaparsanız, sorun çözülebilir. İsterseniz ilgili ayara girip seçim yapıp deneyin...

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
hatayla karşılaştığımda başka uygulama yüklü değildi. bende googleın uygulamasını yükleyip varsayılan onu yaptım. şimdilik bu şekil kullanayım. teşekkürler hocam

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
hatayla karşılaştığımda başka uygulama yüklü değildi. bende googleın uygulamasını yükleyip varsayılan onu yaptım. şimdilik bu şekil kullanayım. teşekkürler hocam
Rica ederim, hocam ben de genelde arama kaydetme olanı tercih ediyorum.

Şu an stok arama uygulaması da mevcut ise bahsettiğim varsayılan uygulamadan stok olanı seçip deneyebilirsiniz.

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Rica ederim, hocam ben de genelde arama kaydetme olanı tercih ediyorum.

Şu an stok arama uygulaması da mevcut ise bahsettiğim varsayılan uygulamadan stok olanı seçip deneyebilirsiniz.
Romu yukledigimde bahsettigim hatayi aldim. Sonra googlein arama uygulamasini yukledim onu varsayilan yaptim. 1-2 gun kullanip sonra stock uygulamayi varsayilan yapip googlein arama uygulamasini sildim. İlginc bir sekilde duzeldi. Eski hatayi vermiyor. Tesekkurler uninveted hocam

Üst Alt