Çözüldü Androidi başlatmak için şifrenizi girin uyarısı

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Öncelikle merhaba hocam.Ben de aynı sorunu redmi note 7 yaşıyorum.Eu rom a geçmek için twrp yüklemem lazımdı.Twrpyi yüklediğim an telefon fastboottan çıkıp boot oluyor.Tekrar twrp sayfasına gelmeden önce bu şekilde şifre istiyor. Şifreyi girdiğim halde yanlış şifre diyor. Yardımcı olur musunuz?
Orangefox ile not 7 eu beta yuklerken bendr aynisi oldu hocam. Wipe bölümünden data format yaptim duzeldi kurulum yaptim

efetoslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Orangefox ile not 7 eu beta yuklerken bendr aynisi oldu hocam. Wipe bölümünden data format yaptim duzeldi kurulum yaptim
Cevapladığınız teşekkür ederim hocam.Ben de 3 4 kere data format yaptım ama sonuç yine aynı twrpyi kuruyorum lakin açamıyorum.Açabilsem format data yapacağım ama nafile...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevapladığınız teşekkür ederim hocam.Ben de 3 4 kere data format yaptım ama sonuç yine aynı twrpyi kuruyorum lakin açamıyorum.Açabilsem format data yapacağım ama nafile...
Sorunun bende olduğunu sanmıyorum çünkü kendi mi5s ime elli defa sorunsuz twrp kurdum:D

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunun bende olduğunu sanmıyorum çünkü kendi mi5s ime elli defa sorunsuz twrp kurdum:D
Aynı sorun bende de var çözebildiniz mi?

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Rehber burdan bakarak telefonumun bootlader unlock işlemini gerçekleştirdim bir sorun çıkmadı, aynı uygulamadan tekrar rehberi izleyerek eu stabil romunu yüklemeye çalıştım, bir adımda program otomatikmen twrp yükleyecekti telefona, tam program da twrp yükleniyor dediği sırada bu şifre ekranı geldi telefonuma ve bilgisayar ile usb bağlantı sona erdi bu nedenle twrp yükleme ve rom yükleme işlemi de sona erdi, bir kere oldu wipe data yerinden sıfırlayıp tekrar denedim tekrar aynısı oldu, yani arkadaşlar demiş hesaptan çıkış vs. ama hiçbir hesap açılmadı bile telefon da, rom yükleyemedim üstüne telefon da sıfırlandı umarım biri yardım edebilir.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Rehber burdan bakarak telefonumun bootlader unlock işlemini gerçekleştirdim bir sorun çıkmadı, aynı uygulamadan tekrar rehberi izleyerek eu stabil romunu yüklemeye çalıştım, bir adımda program otomatikmen twrp yükleyecekti telefona, tam program da twrp yükleniyor dediği sırada bu şifre ekranı geldi telefonuma ve bilgisayar ile usb bağlantı sona erdi bu nedenle twrp yükleme ve rom yükleme işlemi de sona erdi, bir kere oldu wipe data yerinden sıfırlayıp tekrar denedim tekrar aynısı oldu, yani arkadaşlar demiş hesaptan çıkış vs. ama hiçbir hesap açılmadı bile telefon da, rom yükleyemedim üstüne telefon da sıfırlandı umarım biri yardım edebilir.
Hocam yüklemek istediğiniz romun fastboot olanını indirin
Mi flash ile yükleme yapın

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
hocam aklıma geldi ama tekrar şifre isterse ve kabul etmezse geri dönüşü olmayan bir yola girmez miyiz?
İstemez hocam clean all seçeneğini seçerek yükleme yapın
Olmasa bile tekrar fastboot moda alınabilir cihaz
Ki olur

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Hocam yüklemek istediğiniz romun fastboot olanını indirin
Mi flash ile yükleme yapın
Çok bilgili değilim fakat az önce yine xiaomitool programından rom değil de sadece twrp yükleme işlemi yaptım, program da en son başarılı dedi fakat telefon da tekrardan şifre ekranına geldi ve recovery ekranı için ses açma ve power tuşına basılı tuttuğumdda twrp değil de main recovery ekranı geldi tekrardan wipe data dan sıfırlamak zorunda kaldım.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Çok bilgili değilim fakat az önce yine xiaomitool programından rom değil de sadece twrp yükleme işlemi yaptım, program da en son başarılı dedi fakat telefon da tekrardan şifre ekranına geldi ve recovery ekranı için ses açma ve power tuşına basılı tuttuğumdda twrp değil de main recovery ekranı geldi tekrardan wipe data dan sıfırlamak zorunda kaldım.
Hocam cihazda şuan rom yüklü mü
Yoksa sıfır mi şuan cihaz

Üst Alt