Çözüldü Androidi başlatmak için şifrenizi girin uyarısı

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
rom yüklerken hesaplardan çıkış yapılmadığı için böyle bir sorun ile karşılaşılıyor
3 yıldır mi 5s kullanıyorum, sayısız defa rom atmışımdır böyle olmamıştı. Hiç bir zaman da hesablardan çıkış yapmadan attım romları.

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3
3 yıldır mi 5s kullanıyorum, sayısız defa rom atmışımdır böyle olmamıştı. Hiç bir zaman da hesablardan çıkış yapmadan attım romları.
bende çıkış yapmıyorum mi9 t kullanıyorum hesaplardan çıkış yapmadan twrpden wipe edince böyle sorunla karşılaşıyorum problem etmiyorum ben pek

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Kardesim bu sorunum cozumu cok basit :) surekli yanlis gir sifreyi sonra formatlanacak ve duzelecek

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Data formatladim silinenleri geri getirme programinda kurtarmaya calisiyoruçalışıyorum

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Android 9 Aosb romdan Miui dönerken bu oluyor. Kilitli ekran şifresi ile açılıyor genelde. Android 9 u kurarken şifre ayarlarını yaptığında böyle bir seçenek vardı sanırım. Onu açıp sonra onu kapatmadan Miui tabanlı roma geçince istiyor. Tek çözüm format data. :) Yada aosb romda şifreyi kaldırıp rom yüklemek.

efetoslak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Öncelikle merhaba hocam.Ben de aynı sorunu redmi note 7 yaşıyorum.Eu rom a geçmek için twrp yüklemem lazımdı.Twrpyi yüklediğim an telefon fastboottan çıkıp boot oluyor.Tekrar twrp sayfasına gelmeden önce bu şekilde şifre istiyor. Şifreyi girdiğim halde yanlış şifre diyor. Yardımcı olur musunuz?

Üst Alt