Rom [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Valla ilk deneyimim olmasından kaynaklı korkularımı tek tek aşmamı sağlıyorsunuz :) teşekkürler , yaptım ve oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım sorunun cevabı şöyle : Ayarlar - Ek Ayarlar - Düğme Kısayolları - Google Asistan Başlat 'ı yok işaretledim.
Denedim hocam orda zaten "yok" secenegi isaretliydi. Tam ekran hareketlerini kullanirken sorun oluyor surekli aciliyor falan. Normalde beta versiyonda tam ekran hareketleri kisminda secenek koymuşlar kapatabilmek için ama stabilde bir turlu kapatamadim :/

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
Denedim hocam orda zaten "yok" secenegi isaretliydi. Tam ekran hareketlerini kullanirken sorun oluyor surekli aciliyor falan. Normalde beta versiyonda tam ekran hareketleri kisminda secenek koymuşlar kapatabilmek için ama stabilde bir turlu kapatamadim :/

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim ana ekran ayarlarında global arama ve yardımcı arama kısmı var orası felan açıksa ondan yapıyo sanırsam kapatıp bi dene istersen

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
kardeşim ana ekran ayarlarında global arama ve yardımcı arama kısmı var orası felan açıksa ondan yapıyo sanırsam kapatıp bi dene istersen
hocam globale döndüm ben tekrar en son. ama bütün ayarları kurcaladım ne yaptıysam kapanmadı. yüklü olan varsa kapatabilen yolunu yazarsa diğer arkadaşlar için kolaylık olur. bende tekrar dönebilirim stabile. onun dışında sorunsuz bir romdu

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
hocam globale döndüm ben tekrar en son. ama bütün ayarları kurcaladım ne yaptıysam kapanmadı. yüklü olan varsa kapatabilen yolunu yazarsa diğer arkadaşlar için kolaylık olur. bende tekrar dönebilirim stabile. onun dışında sorunsuz bir romdu
şuan ben eu 11.0.8 deyim ve bende gelmiyo o yüzden yazdım zaten :)

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
Anladim hocam tam ekran hareketlerini kullaniyorsunuz degil mi? O zaman bi ara tekrar rom atıp uğraşayım
tam ekran hareketlerini kullanmıyorm şimdi açtım denedim bendede açılıyor yeni fark etiim :))

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
tam ekran hareketlerini kullanmıyorm şimdi açtım denedim bendede açılıyor yeni fark etiim :))
Evet hocam demek istedigim buydu :) kapatmayi denermisiniz eger bir yolunu bulabilirseniz paylasin lutfen. Cunku tum custom stabil romlarda ayni sorun var eu tabanli oldugu icin

Sefa5161

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
İphone 7 plus
Meslek
Photography
Konular
8
Evet hocam demek istedigim buydu :) kapatmayi denermisiniz eger bir yolunu bulabilirseniz paylasin lutfen. Cunku tum custom stabil romlarda ayni sorun var eu tabanli oldugu icin
denedim kapanması için bi yol yok sanırım zaten tuşlarla kullanıyorm ben .ama çokta rahatsız etmiyor tuşsuz kullanırken

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Bütün mevzu orangefox 11.0.8 sürümünün çıktığını görünce kendi kendime magiskle netflix sorunundan dolayı çıkardılar diye düşündûm twrp ile yükledim baktım sonuç aynı bide orange foxle deneyim dedim sorunsuzca magiskte netflixde kuruluyor
Yok hocam orangefox ile kurdum 1.8 i yine sertifika hatası aldım facepalm~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Netflix'in yerinde yeller esiyor.

krki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
xiaomi mi 9tpro
Konular
0
MiuiMiX 20.4.9 weekly SPECIAL EDITION
Miui 11 based on Android 10
device: #raphael #redmik20pro #mi9tpro
download
- magisk 20.4
- candy kernel built in
- battery improved

Yeni sürüm batarya düzenlemesi ve candy kernel yüklü şekilde gelecek. Güzel haber :) magisk 20.4 de cabası.

Üst Alt