Rom [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro MiuiMiX Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
11.0.7 deki hatalardan kaynaklı 0.8 sürümünü çıkarmışlar diye düşünüyorum deneyecem

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Yok hocam. Mmx stabil 11.0.8.0 kullanıyorum.

Hocam daha önceden size bu romu kurarken orange Fox mu twrp mi kullandınız diye sormuştum sanırım görmediniz, bugün 11.0.8 sürümünü önce twrp ile kurdum magisk modülü yine yuklenmiyordu ve Netflix Google Play'de gözükmüyordu aynı sorun devam ediyordu yani birde orange foxu deneyim dedim tertemiz romu kurdum ve magiskte yüklendi Netflix de sorun twrpden kaynaklıymiş isterseniz not olarak konu içeriğine ekleyebilirsiniz hocam

Son düzenleme:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hocam daha önceden size bu romu kurarken orange Fox mu twrp mi kullandınız diye sormuştum sanırım görmediniz, bugün 11.0.8 sürümünü önce twrp ile kurdum magisk modülü yine yuklenmiyordu ve Netflix Google Play'de gözükmüyordu aynı sorun devam ediyordu yani birde orange foxu deneyim dedim tertemiz romu kurdum ve magiskte yüklendi Netflix de sorun twrpden kaynaklıymiş isterseniz not olarak konu içeriğine ekleyebilirsiniz hocam
Hadi canım.
Ben çok uğramıştım bu netflix yüzünden. OrangeFox bütün mevzuysa eğer gerçekten çok saçma oldu. Ama oldu mu şimdi bak. Ben rahat durmam geçerim mmx e kurulu sistem mundar olacak

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Hadi canım.
Ben çok uğramıştım bu netflix yüzünden. OrangeFox bütün mevzuysa eğer gerçekten çok saçma oldu. Ama oldu mu şimdi bak. Ben rahat durmam geçerim mmx e kurulu sistem mundar olacak

Bütün mevzu orangefox 11.0.8 sürümünün çıktığını görünce kendi kendime magiskle netflix sorunundan dolayı çıkardılar diye düşündûm twrp ile yükledim baktım sonuç aynı bide orange foxle deneyim dedim sorunsuzca magiskte netflixde kuruluyor

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Yok hocam. Mmx stabil 11.0.8.0 kullanıyorum.

Selam; bu işlemi ilk defa yapacağım için sormak istediklerim var.
Telefonda 11.0.7 yüklü , 11.0.8 e yükseltmek istiyorum.
Orange fox ve Magisk 20.4 - Magisk Manager 7.5.1 yüklü,
MMX_2.2.0_raphael-raphaelin_V11.0.8.0.QFKCNXM_v11-10_20200403.zip dosyasını alttaki linkten pc'ye indirdim.

Bu yeni sürümü nasıl yükleyeceğim?
Sıfırdan kurulum mu yapılacak yoksa global stock rom'larda olduğu gibi sadece sistem mi güncellenecek , telefonumdaki tüm ayarlar yerinde mi kalacak?
Bir de güncelleme yaptıktan sonra "system reboot" yapmadan yeniden magisk mi yüklemem gerekecek?
Güncelleme işlem adımlarını yazabilir misin?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Selam; bu işlemi ilk defa yapacağım için sormak istediklerim var.
Telefonda 11.0.7 yüklü , 11.0.8 e yükseltmek istiyorum.
Orange fox ve Magisk 20.4 - Magisk Manager 7.5.1 yüklü,
MMX_2.2.0_raphael-raphaelin_V11.0.8.0.QFKCNXM_v11-10_20200403.zip dosyasını alttaki linkten pc'ye indirdim.

Bu yeni sürümü nasıl yükleyeceğim?
Sıfırdan kurulum mu yapılacak yoksa global stock rom'larda olduğu gibi sadece sistem mi güncellenecek , telefonumdaki tüm ayarlar yerinde mi kalacak?
Bir de güncelleme yaptıktan sonra "system reboot" yapmadan yeniden magisk mi yüklemem gerekecek?
Güncelleme işlem adımlarını yazabilir misin?

Güncelleme işlemi bittiğinde koyu renk yaptığım adımı uygulayıp cihazı yeniden başlatın

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam eu stabildeki koselerden yukari cekince Google asistan acilmasi ayni taban oldugu icin bunda da var. Kapatmanin yolunu bulabildiniz mi? Beta da tam ekran hareketlerinde kapama secenegi vardi ama stabillerde koymamislar

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Güncelleme işlemi bittiğinde koyu renk yaptığım adımı uygulayıp cihazı yeniden başlatın

Valla ilk deneyimim olmasından kaynaklı korkularımı tek tek aşmamı sağlıyorsunuz :) teşekkürler , yaptım ve oldu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eu stabildeki koselerden yukari cekince Google asistan acilmasi ayni taban oldugu icin bunda da var. Kapatmanin yolunu bulabildiniz mi? Beta da tam ekran hareketlerinde kapama secenegi vardi ama stabillerde koymamislar

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sanırım sorunun cevabı şöyle : Ayarlar - Ek Ayarlar - Düğme Kısayolları - Google Asistan Başlat 'ı yok işaretledim.

Üst Alt